30. března 2020 – haf

  I v době koronaviru! Vandalové ničili uzavřené hřiště

  Oldmeldrum GC

  Nejen s nepříjemností v podobě uzavření hřiště a tím pádem žádných příjmů se musí vyrovnávat v oblíbeném skotském golfovém klubu Oldmeldrum. Aby toho nebylo málo, vyřádil se na jeho hřišti koncem minulého týdne vandal, který za sebou zanechal odporné stopy.

  Celý článek

  29. března 2020 – haf

  PGA Tour pomůže finančně hráčům i jejich kedíkům. Jak?

  PGA Tour

  Dva týdny poté, co byla PGA Tour přerušena a nikdo neví, kdy se bude opět hrát, přichází vedení série s programem, který má finančně pomoci hráčům i jejich kedíkům v době, kdy nemohou hrát.

  Celý článek

  28. března 2020 – haf

  Dům golfové legendy shořel v plamenech, nikdo se nezranil

  Davis Love III

  Osobní neštěstí naštěstí bez těch tragických následků potkalo Davise Lovea III. Americká golfová legenda v pátek přišla o svůj domov, který skončil celý v plamenech. Dobrou zprávou je, že se během požáru nikdo nezranil. Vítěz 21 turnajů na PGA Tour ale přišel "o všechno".

  Celý článek

  27. března 2020 – haf

  VIDEO: Jak trénují doma hráčky Ladies European Tour

  Diksha Dagar

  Nejen my, obyčejní golfisté, řešíme, jak se udržet v golfové formě, než opět otevřou golfová hřiště, která se začínají zavírat po celém světě. O několika svých nápadech se v posledních dnech podělily také hráčky Ladies European Tour, necháte se inspirovat?

  Celý článek

  26. března 2020 – haf

  G-Mac řeší další problém, musel zavřít dvě restaurace

  Graeme McDowell

  Nejen že nemůže hrát, protože světové golfové série jsou kvůli pandemii koronaviru COVID-19 přerušené, ale navíc musí Graeme McDowell řešit problémy také ve svém vedlejším byznysu. Se svými partnery totiž musel ve Spojených státech zavřít dvě restaurace.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení