23. února 2020 – pv

  VIDEO: DeChambeaua zase chytil rapl. Westwood se mu vysmál

  Bryson DeChambeau

  Nejen Patrik Reed na sebe přivolává negativní pozornost. I Bryson DeChambeau se umí chovat tak, že to potom schytá ze všech stran. Naposledy ve třetím kole WGC-Mexico Championship, kdy na druhé devítce nervově neunesl dvě bogey za sebou. Nejvtipnější z reakcí přišla od Lee Westwooda.

  Celý článek

  22. února 2020 – pv

  VIDEO: Odraz roku! Korejce zachránila kouzelná žabička

  Odraz od hladiny

  Sungjae Im si na WGC-Mexico Championship nevede úplně špatně, když po dvou kolech zaostává o jednu ránu za TOP 20. V pátek mu pomohl zdánlivý zázrak, když na 204 metrů dlouhém tříparu nedopálil z týčka přes vodu na green, přesto na něm míček skončil. Všechno má ale své vysvětlení.

  Celý článek

  22. února 2020 – jom

  Woods doma hrát nebude. Kolik toho stihne před Masters?

  Tiger Woods

  Tiger Woods si podle očekávání nezahraje The Honda Classic. Do páteční uzávěrky přihlášek na první z turnajů tzv. Florida swingu se jeho jméno mezi přihlášenými neobjevilo. Turnaj, který se hraje jen 25 kilometrů od jeho domova, vynechá stejně jako před rokem. Kdy a kde se tedy divácký magnet objeví před obhajobou na Masters?

  Celý článek

  22. února 2020 – pv

  Hovland v naději. Norský talent útočí na první triumf na PGA Tour

  Viktor Hovland

  Nováček PGA Tour Viktor Hovland vede po druhém kole turnaj Puerto Rico Open. V Rio Grande nastřílel v pátek 66 ran (-6) a s celkovým skóre -10 se zařadil po bok Kyla Stanleyho, Joshe Teatera a Emiliana Grilla, kteří jsou s ním na čele leaderboardu.

  Celý článek

  21. února 2020 – pv

  Titleist odpověděl na studii o vzdálenostech. Nesouhlasí s ní

  Míčky Titleist

  Dva týdny poté, co R&A a USGA zveřejnily závěry dlouho očekávané studie o rostoucí délce ran v golfu, přišla reakce od jednoho z předních výrobců vybavení, kterým se přičítá, že se na prodlužování vzdáleností v golfu významně podílejí. Nepřekvapí, že je nesouhlasná.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení