21. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Tereza Koželuhová v osmifinále britské juniorky

  Tereza Koželuhová

  Parádní výsledek zaznamenala v minulém týdnu mladá česká amatérka Tereza Koželuhová na prestižním turnaji Girls' British Open Amateur Championship. V našlapané konkurenci to dotáhla až do osmifinále, kde jí vystavila stopku sestra její předešlé soupeřky.

  Celý článek

  21. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Dal hole-in-one a udržel si kartu na PGA Tour

  Eso Martina Florese

  Už už to vypadalo, že zase po roce přijde o kartu na PGA Tour. Pak ale Martin Flores trefil v závěru finálového kola Wyndham Championship hole-in-one a nejen že si pojistil svou účast na nejprestižnější golfové sérii i pro další sezonu, ale navíc si zajistil účast v play-off.

  Celý článek

  20. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Američanky drží Evropanky na uzdě, vedou o pět bodů

  Solheim Cup

  Podobný průběh jako den první měl na letošním Solheim Cupu i ten druhý. Evropanky ještě dokázaly držet krok v dopoledních foursomech, v odpoledních fourballech už ale opět dominovaly domácí Američanky a před nedělními singly vedou jasně 10,5:5,5.

  Celý článek

  19. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Davis Love III opět potvrzuje, že věk je v golfu pouze číslo

  Davis Love III

  Davis Love III má opět šanci, stát se nejstarším šampionem PGA Tour v její historii. Po dvou kolech Wyndham Championship je se skóre -10 na děleném šestém místě, když na vedoucí duo Webb Simpson, Ryan Armour ztrácí jen tři rány.

  Celý článek

  18. srpna 2017 – GolfExtra.cz

  Matuš obsadil na Pro Golf Tour 12. místo, soupeři se mu přiblížili

  Stanislav Matuš

  Na Pro Golf Tour začíná jít skutečně do tuhého. A Stanislav Matuš musí děkovat golfovému bohu, že díky skvělé druhé devítce druhého kola prošel na Starnberg Open cutem. Kdyby se mu to nepodařilo, jeho náskok na pátém místě Order of Merit by totiž byl fuč.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení