16. září 2019 – GolfExtra.cz

  Černý Most už myslí na rok 2020, co nabízí?

  Černý Most

  Golfová sezona 2019 sice ještě neskončila, ale to nic nemění na tom, že řešit sezonu následující už nyní se vyplatí. Platí to i v případě Černého Mostu, který si připravil pro rok 2020 zajímavé nabídky.

  Celý článek

  16. září 2019 – haf

  Polský golf mezi elitou? Meronk se přiblížil European Tour

  Adrian Meronk

  Ještě před pár lety byste se nad tím možná pousmáli, ale dnes je to velmi blízká realita. Adrian Meronk z Polska se o víkendu výrazně přiblížil kartě na European Tour pro příští sezonu. Vítězstvím na Open de Portugal se navíc stal prvním polským vítězem na Challenge Tour.

  Celý článek

  15. září 2019 – haf

  Matuš skončil na Challenge Tour v Portugalsku v páté desítce

  Stanislav Matuš

  Nadějně rozehraný turnaj skončil pro Stanislava Matuše v Portugalsku průměrným výsledkem. Český golfový profesionál sice po prvním i druhém kole na Open de Portugal atakoval elitní desítku, o víkendu se ale průběžně propadal až na dělenou 46. pozici.

  Celý článek

  15. září 2019 – haf

  Tiger Woods znovu vyrazil za sportem, komu držel palce?

  Tiger Woods

  Tiger Woods si užívá volna po náročné sezoně, ale jak to tak vypadá, bez sportu být nedokáže. A tak po návštěvě tenisového US Open, kde si jeho podpory užívali Rafael Nadal a Serena Williams, vyrazil tentokrát na americký fotbal.

  Celý článek

  15. září 2019 – haf

  Proti komu Kordovy? Složení nedělních singlů na Solheim Cupu

  Jessica Korda Solheim Cup

  Bude to velké drama, do kterého ve skotském Gleneagles zasáhnou také Jessica a Nelly Kordovy. Po dvou dnech je na letošním Solheim Cupu stav mezi Evropou a Spojenými státy nerozhodný 8:8, takže skutečně o všem rozhodnou pouze singly. Jaké je jejich složení?

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení