21. května 2018 – GolfExtra.cz

  Tipněte, jak Češi skončí na Kuňce, a vyhrajte pivo na sezonu

  Pilsner Urquell soutěž 2018

  První z českých golfových vrcholů sezony je zde a vy se díky němu můžete předzásobit pivem na celou sezonu! Stačí uhodnout, jak čeští hráči na D+D REAL Czech Challenge dopadnou, a můžete začít slavit. Ve hře jsou ale i další skvělé ceny od partnera turnaje Pilsner Urquell.

  Celý článek

  21. května 2018 – GolfExtra.cz

  Kedík měl v USA zmlátit soupeře, ten pak vzdal boj o titul

  Marc Dull

  Hodně bizarní vyvrcholení měl letošní floridský Mid-Amateur Championship. Turnaj pod hlavičkou Florida State Golf Association vyhrál Marc Dull poté, co mu ve finále jamkovky vzdal jeho soupeř Jeff Golden. Měl ho totiž na parkovišti napadnout Dullův kedík.

  Celý článek

  21. května 2018 – GolfExtra.cz

  Vyhnal matku z pokoje, pak získal první titul na PGA Tour

  Aaron Wise

  Nového šampiona poznala v neděli takřka za tmy zámořská PGA Tour. Aaron Wise vyhrál turnaj AT&T Byron Nelson ve velkém stylu, i když je mu teprve 21 let. A to i přesto, že všechno hrálo proti němu, proti jeho zkušenostem. On to ale zvládl jako pravý šampion.

  Celý článek

  20. května 2018 – GolfExtra.cz

  Tituly zůstaly doma! Jamkovku vyhráli Bareš a Melichová

  Jakub Bareš a Jana Melichová

  Premiérový titul pro Janu Melichovou a již čtvrtý pro Jakuba Bareše přinesl závěrečný den Mezinárodního mistrovství České republiky na jamky, které se hrálo od středy do neděle v Golf Resortu Ypsilon.

  Celý článek

  20. května 2018 – GolfExtra.cz

  Golfový skandál v USA. Rozhodčí lže, hájí se diskvalifikovaní

  Skórkarta

  Může se to zdát jako banální událost, ale řekněte to těm 12 golfistům, jejich rodičům a koučům. Nad tím, co se událo v tomto týdnu v Oregonu na jednom středoškolském golfovém turnaji, zůstává rozum stát. Především s ohledem na následnou dohru.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení