20. března 2018 – GolfExtra.cz

  Matuš v kvalifikaci neuspěl, v Keni je první náhradník

  Stanislav Matuš

  Jako na trní je momentálně Stanislav Matuš. Ten stále doufá, že si v tomto týdnu připíše první start na Challenge Tour v sezoně. Potřebuje k tomu však ještě minimálně jedno odhlášení některého z hráčů na Barclays Kenya Open. V Keni je momentálně prvním náhradníkem.

  Celý článek

  20. března 2018 – GolfExtra.cz

  Složení skupin pro WGC jamkovku, kdo s kým?

  Dustin Johnson

  Druhý letošní turnaj ze série World Golf Championship čeká v tomto týdnu na nejlepší golfisty světa. V texaském Austinu hrají tradiční jamkovku, na které budou od středy do pátku probíhat boje ve skupinách. Jaké mají čtyřčlenné skupiny složení?

  Celý článek

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  VIDEO: McIlroy zopakoval v Bay Hill Woodsův vítězný putt

  Rory McIlroy

  Přišlo vám, že už jste závěrečný putt Roryho McIlroye na letošním Arnold Palmer Invitational už někdy viděli? Měli jste pravdu! McIlroy dal po 10 letech vzpomenout na vítězný putt Woodse z roku 2008. Tiger tehdy vyhrál turnaj o jedinou ránu, Rory letos o tři.

  Celý článek

  19. března 2018 – GolfExtra.cz

  Vlčková se opět zlepšila, Kordě naopak par nestačil

  Karolína Vlčková

  Povedený turnaj na úvod své štace na Symetra Tour za sebou má Karolína Vlčková. Ta se na Florida’s Natural Charity Classic každým kolem zlepšovala a nakonec si se skóre +4 došla pro dělené 37. místo. Jessica Korda naopak na LPGA zahrála v neděli svůj nejhorší výsledek.

  Celý článek

  18. března 2018 – GolfExtra.cz

  Prezident ČGF: V době chaosu plánujeme vyšší příjmy

  Zdeněk Kodejš

  Konference ČGF, která se konala v sobotu v pražském hotelu Step, zvolila novou tříčlennou kontrolní komisi, schválila rozpočet na letošní rok, představila delegátům novou platformu Bav se golfem a vyloučila ze svých řad Nová Amerika Country Club.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení