21. října 2017 – GolfExtra.cz

  Špatný hostitel Garcia. Na svém turnaji útočí na triumf

  Sergio Garcia

  Jsem pánem ve svém domě, jakoby chtěl naznačit Sergio Garcia na turnaji Andalucia Valderrama Masters, který hostí jeho nadace. Vítěz letošního Masters je po třech kolech v čele španělského podniku European Tour, byť do finále půjde s minimálním náskokem.

  Celý článek

  21. října 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Nešikovný veterán upustil hůl. Po trestné ráně ji zlomil

  Scott McCarron

  Závěrečná jamka prvního kola Dominion Energy Charity Classic v Richnondu byla zkouškou nervů pro Scotta McCarrona. Ten vlastní nešikovností přišel o jednu ránu po rutinním dropu, když upustil hůl, která se dotkla míčku. Následoval trest a výbuch hněvu.

  Celý článek

  21. října 2017 – GolfExtra.cz

  Neskutečný drive! Thomasovi ulétl na 422 metrů

  tho.jpg

  Nejdelší jamka na hřišti Nine Bridges na korejském ostrově Jeju byla dějištěm rány, která Justinu Thomasovi ulétla na neskutečných 422 metrů. Nejlepší golfista uplynulé sezóny PGA Tour se i díky ní vrátil po třech kolech do čela druhého turnaje nového ročníku.

  Celý článek

  20. října 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Parádní albatross ve Valderramě z 208 metrů!

  Joost Luiten

  Joost Luiten se v polovině Andalucia Valderrama Masters osamostatnil včele turnaje Sergia Garcii. Pomohl si k tomu famózní druhou ranou na pětiparové jedenáctce, která zapadla rovnou do jamky.

  Celý článek

  20. října 2017 – GolfExtra.cz

  Thomas hrál na greenu z metru a půl wedgí, přišel o vedení

  Justin Thomas

  Justin Thomas neprožíval dobrý vstup do druhého kola CJ Cupu, když byl po čtyřech jamkách dvě rány na nad par. Na pátém greenu navíc musel řešit zapeklitou situaci, když v cestě jeho puttu byla stopa.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení