25. září 2018 – GolfExtra.cz

  Na Kořenci se vybralo pro nemocnou Adélku přes 65 000 korun

  Golf pro Adélku

  Ve středu 19. září se na Kořenci uskutečnil 1. ročník benefičního turnaje v golfu pro Adélku, která trpí vzácným syndromem Phelan McDermid. Hlavním cílem tak nebylo zapsat ten den co nejvíce birdie, ale přispět na dobrou věc. A to se podařilo.

  Celý článek

  24. září 2018 – haf

  Lieser začal bitvu o Challenge Tour dobře, pak zaváhal

  Ondřej Lieser

  Nastal klíčový týden sezony pro Ondřeje Liesera. Ten trochu nečekaně bojuje na Pro Golf Tour o jednu z pěti plných karet na Challenge Tour pro příští rok. Rozhodne se na závěrečném Castanea Resort Championship, do kterého český profesionál (ne)vstoupil dobře.

  Celý článek

  24. září 2018 – haf

  OBRAZEM: To nejlepší z triumfu Tigera Woodse v East Lake

  Tiger Woods

  Kdo si počká, ten se dočká. Tato stará pravda většinou platí a je to i případ Tigera Woodse, který ve svém životě překonal již několikáté období temna a v neděli se po pěti letech dočkal dalšího vítězství na PGA Tour, svého jubilejního 80. v kariéře na zámořském okruhu.

  Celý článek

  23. září 2018 – pv

  Garcia má před Ryder Cupem TOP 10. V Portugalsku vyhrál Lewis

  Sergio Garcia

  Sergio Garcia se dobře rozehrál před nadcházejícím Ryder Cupem v Paříži, kde bude na základě kapitánského výběru součástí týmu Evropy. Na Portugal Masters se blýskl děleným sedmým místem. Zvítězil Angličan Tom Lewis.

  Celý článek

  23. září 2018 – pv

  Spilkové finále nevyšlo. Ve Španělsku skončila ve čtvrté desítce

  Klára Spilková

  Klára Spilková neudržela své postavení v TOP 10 Estrella Damm Ladies Open, které držela po třetím kole, a po finálové osmnáctce se propadla leaderboardem o 24 míst. V neděli zahrála na Golf Club de Terramar u Barcelony 75 ran (+4) a s celkovým skóre -6 skončila na děleném 33. místě.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení