17. července 2019 – pv

  Pět Čechů si pod Alpami zahraje další díl Challenge Tour

  Stanislav Matuš

  Od čtvrtka do neděle pokračuje v Rakousku série Challenge Tour, tentokrát hned s pěti Čechy. Turnaje Euram Bank Open v Golf Clubu Adamstal se zúčastní Stanislav Matuš, Filip Mrůzek, Jan Cafourek, Daniel Suchan a Aleš Kořínek.

  Celý článek

  17. července 2019 – pv

  Kedíkovi z PGA Tour přeskočilo. Schválně zahrál 131 ran nad par

  Trey Bilardello

  Kvalifikační turnaj pro US Amateur byl svědkem velmi zvláštní události. Odehrála se v kvalifikaci Florida State Golf Association v Mayacoo Lakes Country Club ve West Palm Beach. Její účastník tam zahrál jedno z nejvyšších zaznamenaných skóre na kolo, 202 ran, pozoruhodných 131 ran nad par.

  Celý článek

  16. července 2019 – GolfExtra.cz

  Petr Dědek starší na Seznamu: Chceme z golfu nový biatlon

  Petr Dědek na Seznam Zprávy

  Od 15. do 18. srpna se na Albatrossu koná již šestý ročník turnaje D+D REAL Czech Masters. Hlavně o něm mluvil Petr Dědek starší z pořádající společnosti Relmost v Seznam zprávách v pořadu Výzva, kde byl hostem Roberta Čásenského. Řeč ale nebyla jen o golfu.

  Celý článek

  16. července 2019 – GolfExtra.cz

  Woods začne The Open s Reedem. McIlroy s vítězem US Open

  Tiger Woods

  Jedna známá tvář a jedna stoupající evropská hvězda budou dělat Tigeru Woodsovi společnost v prvních dvou kolech The Open v Royal Portrush. Svůj boj o čtvrtý Klaretový džbán zahájí Woods po boku Američana Patricka Reeda a Angličana Matta Wallace.

  Celý článek

  16. července 2019 – GolfExtra.cz

  Karlštejn viděl kvalitní golf, vyhrál Rudolf Nechanický jr.

  Rudolf Nechanický

  Tak výsledkově kvalitní turnaj ještě Czech Pro-Am Teaching Tour ve svých osmi ročnících nezažila. Přesně ve čtvrtině prázdninového času, tedy 15. července, se odehrálo letošní čtvrté klání a na Karlštejně to byly parádní výkony.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení