18. července 2018 – GolfExtra.cz

  Beck překonal Sabbatiniho. Na Penati zlomil jeho rekord

  Tomáš Beck

  Vynikající výkon předvedl na Penati český profesionál Tomáš Beck. Na hřišti Heritage zahrál ve druhém kole Penati Pro Am Classic vynikajících 63 ran, čím o jednu ránu překonal rekord hřiště Jihoafričana Roryho Sabatiniho.

  Celý článek

  18. července 2018 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Mickelsonův úžasný flop přes odvážného fanouška

  Phil Mickelson

  Jestli je má někdo z hráčů neskutečný cit v rukou, pak je to bezesporu Phil Mickelson. Postavit se půl metru před něj a nechat ho zahrát plným švihem flop shot těsně kolem své hlavy, může ale jen bláznivý fanoušek. A takový se našel v Carnoustie.

  Celý článek

  17. července 2018 – haf

  Strategie Rahma pro The Open: Hrát driverem, co to půjde

  Jon Rahm

  Zatímco řada hráčů před The Open spekuluje, jak díky betonově tvrdým fairwayím eliminovat co nejvíce chyb z týčka hrou železy, španělský ranař Jon Rahm chce podmínek v Carnoustie využít co nejvíce. A má v plánu pálit driverem, kdykoliv to jen trochu půjde.

  Celý článek

  17. července 2018 – GolfExtra.cz

  Golfisty na horských kolech čeká už pátý šampionát

  Bike & Golf

  Letošní mistrovství v kombinaci horského kola a golfu přináší dvě novinky. Cyklistický závod se pojede premiérově v ralských lesích, golfový turnaj se pak jako v minulých dvou ročnících odehraje na hřišti Malevil. Poprvé se ale bude soutěžit až po prázdninách.

  Celý článek

  16. července 2018 – pv

  VIDEO: Jak Francouzi jásali. Levy slavil gól tanečkem

  Alexander Levy

  Výhra Francouzů na mistrovství světa ve fotbale nemohla nechat chladnými ani golfové profíky ze země galského kohouta. Sociální sítě zachytily několik projevů radosti, z nichž vyčnívá především taneční kousek Alexandera Levyho.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení