17. ledna 2019 – pv

  Tančící Korejec míří na PGA Tour! Těší se na něj v Pebble Beach

  Ho-sung Choi

  Pětačtyřicetiletý Korejec Ho-sung Choi si poprvé v životě zahraje turnaj PGA Tour. Internetová senzace přijala pozvánku AT&T Pebble Beach Pro-Am a fanoušci v Kalifornii se tak mohou těšit, že začátkem února na vlastní oči uvidí jeho pohybové kreace.

  Celý článek

  16. ledna 2019 – pv

  DeChambeau nadchl mladého fanouška. Doba posměchu je pryč

  Bryson DeChambeau

  Časy, kdy byl Bryson DeChambeau spíš terčem posměchu než uznání, odcházejí. V poslední době se mu dostává stále více respektu, a to ve dvou rovinách. Jednak je úspěšný, proto se stále méně lidí posmívá jeho 'vědeckému přístupu', a také je to podle všechno chlapík s dobrým srdcem.

  Celý článek

  16. ledna 2019 – haf

  OBRAZEM: #10YearChallenge ze světa golfu

  10 year challenge

  Virtuálním světem hýbe další výzva. Po "Ice Bucket Challenge" nebo třeba "Mannequin Challenge" je momentálně populární "10 Year Challenge", která spočívá v tom, že lidé vezmou deset let starou fotku a udělají její aktuální kopii. Jak by to vypadalo v golfu?

  Celý článek

  16. ledna 2019 – haf

  Roseův kedík jde na operaci srdce, kdo ho nahradí?

  Justin Rose

  Snad jen na pár týdnů se bude muset aktuálně nejlepší golfista světa obejít bez svého dlouholetého kedíka Marka Fulchera. Ten během tohoto čtvrtka, kdy jeho zaměstnavatel vstoupí v Kalifornii do golfového roku 2019, podstoupí operaci srdce.

  Celý článek

  15. ledna 2019 – GolfExtra.cz

  Pospíšil bude hrát na úvod Pro Golf Tour o cut. Šebrle zahrál 90

  Michal Pospíšil

  V úterý odstartovala v Egyptě nová sezóna Pro Golf Tour. Ačkoliv kartu na třetiligový evropský okruh pořádaný německou PGA má letos devět Čechů, úvodního turnaje Red Sea Egyptian Classic 2019 se účastní pouze Michal Pospíšil.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení