23. června 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Vycházející americká hvězda se prochází po Česku

  Julian Suri

  Julian Suri je nadějný Američan, který nezadržitelně míří na European Tour. Českým fanouškům je dobře známý jako vítěz z Kunětické Hory, kde se vyšvihnul do čela Road To Oman. Nedaleko od Kuňky v Hradci Králové se potkal se štábem Challenge Tour a vzniklo toto video.

  Celý článek

  23. června 2017 – GolfExtra.cz

  Donald Trump se na buggy projížděl přímo po greenu

  Trump v buggy

  Když jste prezidentem USA, můžete si dovolit více méně cokoliv. A mezi cokoliv může v golfu patřit třeba to, že se v buggy projíždíte přímo po greenu. No, možná by to Donaldu Trumpovi neprošlo, kdyby se tak nestalo na jeho vlastním hřišti Trump National Bedminster. Chápeme, že po něm marshal ani greenkeeper nevystartovali.

  Celý článek

  23. června 2017 – GolfExtra.cz

  Spieth vede na Travelers, zklamaný McIlroy ztrácí čtyři rány

  Jordan Spieth

  Vůbec v poprvé v kariéře se rozhodl Jordan Spieth v tomto týdnu zavítat na hřiště TPC River Highlands na turnaj Travelers Championship. A podle všeho udělal dobře. Po prvním kole je totiž ve vedení a naplňuje předpoklady, že by mu hřiště mělo sedět.

  Celý článek

  22. června 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: A jak si doma na zahradě otvíráte pivo vy?

  Pivo

  Způsobů, jak si doma na zahradě otevřít jedno lahvové, je spousta. Nejběžnější je otvírá, pak třeba zapalovač, hrana stolu, nějaké nářadí v dílně... Pokud to ale chcete mít jako skutečnou výzvu, vezměte do ruky golfovou hůl, míček a zkoušejte! Jako tenhle týpek.

  Celý článek

  22. června 2017 – GolfExtra.cz

  McIlroy v tělocvičně ubral: Alespoň nemůžu být kritizován

  Rory McIlroy

  V minulém roce to chvíli vypadalo, že se Rory McIlroy rozhodl přesunout z golfových hřišť na žíněnky a nastartovat svou druhou kariéru ve vzpírání. To už je ale minulost. Hlavně kvůli zranění musel aktuálně třetí hráč světa v tělocvičně ubrat.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení