11. prosince 2019 – jom

  VIDEO: Do Reeda se strefuje i parťák. Imitoval ho v bunkeru

  Justin Thomas

  Na Patricka Reeda se to valí ze všech stran. Po incidentu na Hero World Challenge, kde si zjevně vylepšil pozice míče, ho kritizují golfisté po celém světě. Naposledy se do Američana tvrdě obul jeho protivník v Presidents Cupu Cameron Smith a posměch sklidil od svého spoluhráče Justina Thomase.

  Celý článek

  11. prosince 2019 – pv

  Obří suma! Za kolik prodal Jack Nicklaus své zlaté rolexy?

  Jack Nicklaus

  Jack Nicklaus v úterý prodal své milované 18karátové zlaté hodinky legendární švýcarské značky Rolex, které nosil víc než 50 let. V aukci za ně dostal 1 milion dolarů, peníze půjdou na dobrou věc.

  Celý článek

  10. prosince 2019 – haf

  McIlroy saúdské petrodolary odmítl: Jde také o mravní zásady

  Rory McIlroy

  Kromě Tigera Woodse odmítl start na dalším ročníku turnaje Saudi International také Rory McIlroy. A i v jeho případě se jednalo pro organizátory akce European Tour o značné ušetření, i když oni by raději Roryho na svém turnaji viděli. Jeho ale jejich turnaj nevzrušuje.

  Celý článek

  10. prosince 2019 – haf

  Známe další tři jména pro The Open 2020, jedno si zapamatujte!

  Takumi Kanaya

  Některá jména pro The Open v příštím roce už jsou dobře známá, když jde především o největší golfové hvězdy, ale 46 jich vzejde z celkem 16 turnajů v rámci 2020 Open Qualifying Series, které se budou hrát po celém světě. První byl na programu v minulém týdnu v Austrálii.

  Celý článek

  9. prosince 2019 – haf

  VIDEO: Woods si dobíral Thomase, čím bavili sebe i fanoušky?

  Justin Thomas a Tiger Woods

  Že je v americkém týmu před Presidents Cupem dobrá nálada doložili na turnaji Hero World Challenge mimo jiné Tiger Woods s Justinem Thomasem. Ti spolu strávili během týdne spoustu času a na hřišti to byly samé úsměvy. A občas i nějaké to popíchnutí.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení