19. ledna 2020 – jom

  Češi začali v Egyptě solidně. Mrůzek atakuje desítku

  Filip Mrůzek

  Velmi dobrý vstup do druhého egyptského turnaje Pro Golf Tour v sezóně mají za sebou čeští profesionálové. Filip Mrůzek pokořil par hřiště, když v úvodu zahrál 71 ran (-1) a dělí 11. místo. Ondřej Lieser začal jednou ranou nad par a dělí 25. místo.

  Celý článek

  19. ledna 2020 – jom

  VIDEO: Zkrat golfového tanečníka. Holí uhodil protihráče

  Hosung Choi

  Tohle se Hosung Choiovi vymklo kontrole. Korejský golfový tanečník známý svými legračními pohyby při švihu nezvládl zkrotit své emoce po odpalu na jedné z jamek Singapore Open. Jen co udeřil do míčku, pustil driver, který přistál na nohách protihráče ve flightu.

  Celý článek

  18. ledna 2020 – jom

  Češkám se nedařilo. Do finále kvalifikace LET se neprobojovaly

  Lucie Hinnerová

  Profesionálka Lucie Hinnerová ani amatérka Kristýna Napoleaová nepostoupily do finálové kvalifikace Ladies European Tour. Rozhodly o tom nepovedené výkony obou hráček v předkvalifikaci ve Španělsku. Blíže postupu měla Hinnerová.

  Celý článek

  17. ledna 2020 – pv

  Cesta kajícníka. Garcia se chystá k Saudům napravit si pověst

  Sergio Garcia

  Jednou z hvězd prvního ročníku Saudi International byl loni i Sergio Garcia. Na nový turnaj European Tour však nepřijel v ideálním psychickém rozpoložení a skončilo to skandálem a vyloučením. Letos tak Španěl pojme svůj návrat jako pověstnou "cestu do Cannosy".

  Celý článek

  16. ledna 2020 – haf

  Vlašínová skončila mezi muži na Gecko Tour dělená druhá

  Kateřina Vlašínová

  Zajímavý výsledek zaznamenala na zimní španělské Gecko Tour česká profesionálka Kateřina Vlašínová. Ta se v rámci přípravy na finálovou fázi Q-School Ladies European Tour zúčastnila turnaje v Marbelle, kde v mužské konkurenci obsadila dělené druhé místo.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení