24. května 2019 – jom

  Woods bude hrát Memorial, už stihl i inspekci Pebble Beach

  Tiger Woods

  Už žádná dlouhá pauza mezi majory. Tiger Woods si příští týden zahraje svůj oblíbený turnaj Memorial. Vyplní tak mezeru mezi druhým a třetím majorem sezóny, který se uskuteční v Pebble Beach. Na ikonickém hřišti byl hvězdný Američan spatřen ve čtvrtek ráno při prvním průzkumu dějiště letošního U. S. Open.

  Celý článek

  24. května 2019 – pv

  Vrací se Spieth zpátky na vrchol? V Colonialu ztrácí ránu

  Jordan Spieth

  Vypadá to, že Jordan Spieth se konečně vrací zpátky. Po děleném třetím místě v minulém týdnu na PGA Championship začal skvěle i v Colonialu. Na Charles Schwab Challenge je po prvním kole za 65 ran (-5) ránu za vedením, na kterém se usadil jeho krajan Tony Finau.

  Celý článek

  23. května 2019 – haf

  Spilkovou čeká důležitý turnaj, LPGA bude přenasazovat

  Klára Spilková

  Velmi důležitý turnaj s ohledem na zbytek sezony čeká v tomto týdnu na Kláru Spilkovou. Ta bude na Pure Silk Championship bojovat o to, aby si v prioritním seznamu pro nasazování hráček do turnajů příliš nepohoršila. V kritické situaci ale rozhodně není.

  Celý článek

  23. května 2019 – jom

  Srovnávat Koepku s Woodsem není fér, říká Thomas a žárlí

  Justin Thomas

  Působivá bilance Brookse Koepky na majorech v posledních třech letech vyvolává ve světě golfu velké haló. Z řad hráčů PGA Tour i golfových fanoušků zní slova chvály na adresu amerického ranaře a už se mluví i o podobnostech v dominanci, s jakou kdysi Tiger Woods vládl světovému golfu. Jiný špičkový hráč má jiný názor. Brookse Koepku s Tigerem nesrovnávejte, vyzývá Justin Thomas.

  Celý článek

  22. května 2019 – pv

  Koepka je znuděný délkou kol. Zkraťte to na 14 jamek!

  Brooks Koepka

  Jen o několik málo dní dříve, než Brooks Koepka získal v Bethpage minulou neděli svůj čtvrtý major, vyjádřil se opět velmi kriticky k pomalému tempu hry a délce kol. Devětadvacetiletý šampion letošního PGA Championship nabídl své řešení. Je dost neortodoxní.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení