12. listopadu 2019 – pv

  Woods uctil válečné veterány včetně táty Earla

  Tiger Woods

  Den veteránů má pro Tigera Woodse vždycky zvláštní význam. Když jeho otec Earl Woods odcházel z armády, měl hodnost podplukovníka a za sebou dva odsloužené turnusy ve válce ve Vietnamu. I nyní v čase, kdy si užívá dovolenou, nezapomněl veteránům včetně svého zesnulého táty poděkovat.

  Celý článek

  12. listopadu 2019 – pv

  Místo prádelny si koupil BMW. Kedík už se na Kuchara nezlobí

  Matt Kuchar a David Ortiz

  Už je to rok poté, co se turnaj Mayakoba Golf Classic proslavil mnohem více tím, co se dělo po něm, než při něm. Aféra kolem nevyplacení spravedlivé odměny vítězem Mattem Kucharem najatému kedíkovi Davidu Ortizovi hýbala dlouho golfovým světem. Co je od té doby u Ortize nového?

  Celý článek

  12. listopadu 2019 – pv

  The Open zadarmo nebude, smetla R&A žádost Sněmovny lordů

  The Open

  Horní komora britského parlamentu přišla s žádostí, kterou předložila pořadatelům nejstaršího golfového majoru na světě. Podle Sněmovny lordů by totiž The Open, stejně jako další významné britské sportovní události, mělo být vysíláno na bezplatných televizních kanálech.

  Celý článek

  11. listopadu 2019 – haf

  VIDEO: Langer trefil ve finále veteránské PGA Tour hole-in-one

  Bernhard Langer

  Sice se tentokrát musel smířit s tím, že nebyl v hlavní záři reflektorů, přesto na sebe legendární německý golfista Bernhard Langer v neděli během finálového kola závěrečného turnaje PGA Tour Champions upozornil. Trefil totiž parádní hole-in-one!

  Celý článek

  11. listopadu 2019 – haf

  Fowler chytnul na líbánkách infekci, odhlásil se z Mayakoby

  Rickie Fowler

  Líbánky Rickieho Fowlera nedopadly podle představ. Z posvatební dovolené si totiž přivezl infekci, kvůli které musel poslední dny trávit více na toaletě, než po boku své novomanželky Allison Stokke.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení