21. listopadu 2018 – pv

  OBRAZEM: Mickelson vs. Woods jako boxeři

  Tiger Woods a Phil Mickelson

  Souboj velkých rivalů se nezadržitelně blíží. Už tento pátek si to na hřišti Shadow Creek Golf Course v Las Vegas rozdají Tiger Woods a Phil Mickelson o 9 milionů dolarů.

  Celý článek

  21. listopadu 2018 – haf

  Nepotatil se. Tristan Gretzky bude hrát univerzitní golf

  Tristan Gretzky

  Pokud v Kanadě doufali, že alespoň nejmladší syn Wayna Gretzkyho bude své geny rozvíjet na ledě, mají smůlu. Tristan Gretzky oznámil, že se během svého univerzitního studia bude místo hokejky ohánět golfovou holí. Na čtyři roky se "upsal" Pepperdine University.

  Celý článek

  21. listopadu 2018 – pv

  PGA Tour se bude hrát v Japonsku díky turistovi na Měsíc

  Zozo Championship

  Příští rok se v zemi vycházejícího slunce poprvé v historii uskuteční turnaj PGA Tour. Světovou golfovou elitu pohostí jako hlavní sponzor akce japonský miliardář Yusaku Maezawa. Podle něj to bude pro japonský golf něco jako cesta na Měsíc. A Maezawa ví, o čem mluví.

  Celý článek

  20. listopadu 2018 – pv

  Els rozšiřuje byznys. Na trh vypustil energetické tyčinky

  Ernie Els

  Ernie Els je jedním z těch profesionálních golfistů, kteří své vydělané miliony dokázali zhodnotit v úspěšném byznyse. S tím, jak se v devětačtyřiceti letech nachyluje jeho kariéra do závěrečné fáze, je o to víc aktivní ve svých obchodních zájmech.

  Celý článek

  20. listopadu 2018 – haf

  Profesionálnímu golfistovi shořelo auto, děkuje za sbírku od lidí

  Willie Mack III.

  Hráč nižších zámořských golfových sérií Willie Mack III. se dostal v minulém týdnu na Floridě do velkých problémů. Aniž to tušil, chytlo mu auto, v němž u krajnice seděl. Zachránit si stihl kromě života pouze své hole, lidé se mu ale rozhodli pomoci internetovou sbírkou.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení