20. listopadu 2018 – haf

  Sprint golf! Poulter odehrál v Dubaji rundu za 142 minut

  Ian Poulter

  Že se golfoví profíci po hřišti často táhnou jako šneci? Něco na tom bude, ale neplatí to vždycky. Názorným příkladem byl o víkendu Ian Poulter, který finálové kolo DP World Tour Championship stihl odehrát za dvě hodiny a 22 minut. A podle vlastních slov si to náramně užil.

  Celý článek

  20. listopadu 2018 – pv

  Nováčkem roku na European Tour je indický zázrak Sharma

  Shubhankar Sharma

  Nováček European Tour roku 2018 je z Indie. Sir Henry Cotton Award získal 22letý Shubhankar Sharma, který hned zkraje právě skončené sezóny vyhrál dva turnaje. Kromě toho se ještě třikrát vešel do TOP 10.

  Celý článek

  19. listopadu 2018 – haf

  Charles Howell III. je v TOP 20 money listu, kolik si vydělal?

  Charles Howell III.

  Pokud bychom vám přečetli 20 hráčů, kteří si v historii PGA Tour vydělali nejvíce peněz, a pak vás požádali o vyřazení jednoho, který tam podle vás nepatří, nejspíše byste řekli jeho jméno. Charles Howell III. ale dokazuje, že nejen triumfy může být golfista dobře živ.

  Celý článek

  19. listopadu 2018 – haf

  Vyhlášení soutěže s Pilsner Urquell a turnajem v Dubaji

  Pilsner Urquell soutěž 2018

  Máme tu poslední letošní vítěze, alespoň co se týče našich pravidelně nepravidelných soutěží se společností Pilsner Urquell. Ty byly spojené s těmi největšími golfovými turnaji roku a tím posledním byla závěrečná akce série European Tour v Dubaji.

  Celý článek

  19. listopadu 2018 – haf

  Nejdřív se střelil do nohy, Charles Howell III. ale čekání ukončil

  Charles Howell III.

  Přestože byl až do neděle Charles Howell III. už dvojnásobným šampionem na PGA Tour, jeho dvě školou povinné děti ho nikdy neviděly zvítězit. A zdálo se, že se toho nedočkají ani tentokrát. Američan ale nakonec zlomil své prokletí a na RSM Classic zvítězil.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení