24. května 2018 – GolfExtra.cz

  OBRAZEM: Na golfu si kopli do míče McIlroy i fotbalové legendy

  Rory McIlroy

  Jak to tak vypadá, Rory McIlroy se nikdy nepoučí. Jak jinak si vysvětlit, že si koncem května, tedy uprostřed sezony, zase zahrál fotbálek s přáteli? Tentokrát se to ale snad obešlo bez vážného zranění. Šlo totiž spíše o footgolfovou exhibici před BMW PGA Championship.

  Celý článek

  23. května 2018 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Opilí golfisté si hráli na Bonda, jednoho přejeli

  Golfisté Bond

  S trochou alkoholu v krvi přicházejí často bláznivé nápady. Přesně takový dostala partička golfistů, kteří si mysleli, že přeskočit z jednoho jedoucího auta na druhé je vlastně sranda. Zkusili to tak na dvou rozjetých buggynách a pak už se jenom smáli a smáli. Až na jednoho.

  Celý článek

  23. května 2018 – GolfExtra.cz

  Kdy a kde? Tee timy Čechů pro Challenge Tour na Kuňce

  Kunětická Hora

  Celkem šestnáct českých hráčů si v tomto týdnu zahraje na Challenge Tour. Turnaj D+D REAL Czech Challenge startuje na Kunětické Hoře ve čtvrtek, po pátečním druhém kole přijde cut pro šedesát nejlepších hráčů a všechna dělená místa.

  Celý článek

  23. května 2018 – Honza Fait

  Šestnáctým Čechem, který si zahraje na Kuňce, je Tintěra

  Lukáš Tintěra

  Sedmý ročník turnaje D+D REAL Czech Challenge si na Kunětické Hoře nakonec zahraje šestnáct českých golfistů. Ve středu byl na poslední chvíli dopsán na startovní listinu Lukáš Tintěra, pro kterého se bude jednat o letošní premiéru na turnaji druhé evropské ligy.

  Celý článek

  23. května 2018 – GolfExtra.cz

  Poprvé spolu na turnaji, Spilková s Vlčkovou hrají Symetra Tour

  Klára Spilková

  Poprvé od loňského přestupu Karolíny Vlčkové k profesionálkám se na jednom turnaji potká s Klárou Spilkovou. Obě dvě se totiž v tomto týdnu představí na Valley Forge Invitational v rámci Symetra Tour. Každá však do turnaje vstupuje s jinými cíli.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení