22. května 2019 – haf

  Kaskáda na týden změnila svůj par, kdo vyhraje pivo na rok?

  12 na Kaskádě

  Nestává se příliš často, aby se na turnajích Challenge Tour hrálo ze žlutých odpališť. Na Kaskádě k tomu v tomto týdnu ale na jedné jamce dojde. Hráčům to ale situaci rozhodně neulehčí, spíše naopak. Ze skórovacího pětiparu se totiž stane těžší čtyyřpar a celkový par hřiště tak byl ponížen z tradičních 72 na 71 ran.

  Celý článek

  22. května 2019 – haf

  Tee timy Čechů a Slováků pro akci Challenge Tour na Kaskádě

  Jan Cafourek

  Do druhého letošního českého turnaje Challenge Tour vstoupí už ve čtvrtek 14 českých a dva slovenští golfisté. Už nyní je známé, v kolik a z jakého odpaliště na D+D REAL Czech Challenge na brněnské Kaskádě odstartují. Najděte s námi tee time vašeho favorita!

  Celý článek

  22. května 2019 – GolfExtra.cz

  Z vozíku pro mistrovský titul! Beroun patřil Jandovu comebacku

  Jiří Janda

  Loni hrál Jiří Janda jr. dvoudenní Mistrovství Czech Pro-Am Teaching Tour v Berouně se sádrou, berlemi a na vozíku – a letos se tu už na "svých" stal šampionem! Profesionál, který utrpěl 22. října 2016 vážný úraz nohy, strávil pět měsíců na vozíku a celkem třináct po nemocnicích, předvedl comeback snů.

  Celý článek

  21. května 2019 – pv

  Co čeká Evropany za 5 let v Ryder Cupu? Nic pěkného, obávají se

  PGA Championship 2019

  Když v neděli skončil v Bethpage letošní druhý major, nejlepší evropští hráči z něj odjížděli s obavami, co se bude za pět let dít na stejném místě při Ryder Cupu. Fanoušci nedaleko New Yorku opět ukázali, jak nepříjemné prostředí umí vytvořit těm, které nepodporují.

  Celý článek

  21. května 2019 – pv

  VIDEO: Když musíš, tak musíš. Rahm si ulevil před kamerou

  Jon Rahm a Dustin Johnson

  Každý golfista tuhle situaci zažil. Když přijde během kola volání přírody, není zbytí. Potřeba si čas nevybírá, přichází při rundě s kamarády i uprostřed major šampionátu, na který se dívají miliony fanoušků po celém světě.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení