15. září 2019 – haf

  Pozná PGA Tour šampiona z Chile? Niemann vede o dvě rány

  Joaquin Niemann

  Už jen osmnáct jamek, a PGA Tour možná pozná nejen nového šampiona, ale i novou národnost, která dosáhne na titul. Joaquin Niemann se na A Military Tribute at The Greenbrier může stát prvním Chilanem, který na okruhu zvítězí. Před finále vede o dvě rány.

  Celý článek

  14. září 2019 – haf

  Sestry Kordovy opět dominantní, Američanky srovnaly krok

  Sestry Kordovy

  Za vyrovnaného stavu 8:8 půjdou do finálových singlů hráčky Evropy a USA v letošním Solheim Cupu. Ve skotském Gleneagles o tom rozhodly sobotní odpolední fourbally, které Američanky vyhrály 2,5:1,5. Dopoledne si pak další dominantní vítězství připsaly sestry Kordovy.

  Celý článek

  14. září 2019 – haf

  Další kolo v paru, Matuš je v Portugalsku ve třetí desítce

  Stanislav Matuš

  Druhé podobné kolo se stejným výsledkem zaznamenal na Open de Portugal český golfový profesionál Stanislav Matuš. Ten je na další akci Challenge Tour před nedělním finále se skóre -3 na děleném 26. místě.

  Celý článek

  14. září 2019 – haf

  Příšerné tempo na Solheim Cupu! Na devět jamek tři hodiny

  Anne Van Dam

  Šnečí tempo není podle všeho problém pouze mužského golfu. Jeden z nejpalčivějších problémů současného golfu ukázal i první den Solheim Cupu, kdy některé čtyřhry trvaly nepředstavitelně dlouho. A znechucené z toho byly mimo jiné i obě kapitánky.

  Celý článek

  14. září 2019 – haf

  PGA Tour viděla desátou 59! Zapsal ji hráč po roční pauze

  Kevin Chappell

  Možná jste si toho ani nevšimli, ale Kevin Chappell chyběl na okruhu PGA Tour takřka rok. Pod více jak 10měsíční pauzou byly podepsány problémy se zády, které musela vyřešit až operace. V tomto týdnu se Američan vrátil do kolotoče turnajů a v druhém kole A Military Tribute at The Greenbrier se připomněl neuvěřitelným způsobem.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení