18. března 2019 – pv

  Další trest za banalitu. Simpson chce v pravidlech úmysl

  Webb Simpson

  Usilujíc o své nejlepší kolo na turnaji a o co nejlepší výsledek, vytrhl v neděli Webba Simpsona z relativního klidu na 14. jamce konflikt s pravidly, když se soustředil na svůj putt z foregreenu ze 14 metrů. Přičetl trestnou ránu a zapsal bogey, což ho pořádně rozladilo.

  Celý článek

  18. března 2019 – haf

  VIDEO: 17 v TPC Sawgrass viděla nejdelší putt v historii

  Jhonattan Vegas

  Sedmnáctá jamka v TPC Sawgrass bývá častěji dějištěm negativních emocí, než těch pozitivních. Míčky zde často končí ve vodě, ale jsou i okamžiky, kdy naopak fanoušci a vlastně i hráči šílí radostí. V neděli během finále The Players hned dvakrát během pár minut.

  Celý článek

  17. března 2019 – pv

  Magická Keňa zrodila nového šampiona. Slaví italský nováček

  Guido Migliozzi

  Dvaadvacetiletý Ital Guido Migliozzi se stal v Nairobi vítězem turnaje Magical Kenya Open. Ve finálovém kole ukázal především na druhé devítce nervy ze železa a o ránu vyhrál svůj první triumf na European Tour, kterou hraje první sezónu.

  Celý článek

  17. března 2019 – pv

  Vlčková nezvládla na Floridě závěr a neprošla cutem

  Karolína Vlčková

  Zatímco před týdnem to Karolína Vlčková na prvním turnaji nové sezóny Symetra Tour ubojovala, tentokrát už cutem neprošla. Finále Florida´s Natural Charity Classic bude bez ní, když v sobotu zahrála 76 ran (+4). Přitom to měla druhé kolo výborně rozehrané.

  Celý článek

  16. března 2019 – pv

  Keňa přeje nováčkům. Dva z nich vedou po rekordních kolech

  Adri Arnaus a Guido Migliozzi

  První ročník Kenya Open v rámci European Tour nepřilákal mnoho velkých jmen. Šanci tak využívají hráči druhého sledu a především nováčci, kteří mají kolo před koncem největší šanci dosáhnout v Keni životního úspěchu.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení