16. července 2018 – pv

  Poulter prý slovně napadl maršála. Angličan to vidí jinak

  Ian Poulter

  Ian Poulter měl ve třetím kole Scottish Open údajně slovně napadnout dobrovolníka poté, co zatáhl svůj drive na první jamce do křovin. Quintin Jardine, který tam působil jako maršál, si na jeho chování stěžoval řediteli turnaje. Poulter ale na Twitteru předložil svou verzi.

  Celý článek

  16. července 2018 – haf

  Daly nejede kvůli zranění na The Open, nahradil ho Bradley

  John Daly

  John Daly, jedna z hvězd letošního D+D REAL Czech Masters, musel kvůli zranění kolene odpískat svou účast na The Open. Ve startovním poli ho v Carnoustie nahradí další major šampion Keegan Bradley.

  Celý článek

  16. července 2018 – haf

  První vítězkou US Senior Women's Open je Laura Davies

  Laura Davies

  Možná vás to překvapí, ale první US Senior Women's Open se konalo teprve letos. Konkrétně v minulém týdnu, když na zbrusu novou trofej bylo jako první napsáno jméno anglické golfové lady Laury Davies.

  Celý článek

  15. července 2018 – haf

  VIDEO: Monstrózní drive Fowlera dlouhý 419 metrů!

  Rickie Fowler

  Rickie Fowler má podle všeho před blížícím se The Open báječnou formu. Na Scottish Open bude v neděli bojovat o vítězství, když na děleném druhém místě ztrácí na lídra jedinou ránu.

  Celý článek

  14. července 2018 – haf

  Fowler je ve Skotsku druhý, o titul bojuje opět také Knox

  Rickie Fowler

  Velké drama slibuje finálové kolo letošního ASI Scottish Open, které je generálkou na The Open v příštím týdnu. Po třech kolech dělí nejlepších sedmnáct hráčů pouhé čtyři rány, jsou přitom mezi nimi třeba Rickie Fowler nebo vítěz z minulého týdne Russell Knox.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení