15. ledna 2019 – haf

  Manželka, nebo 3-dřevo? Stenson by si vybral golfovou hůl

  Henrik Stenson

  Během tradiční předturnajové tiskové konference v Abú Zabí dostal Henrik Stenson jednu opravdu netradiční otázku. A kvůli své odpovědi bude mít doma dost možná co vysvětlovat! Pokud by si totož měl vybrat mezi 3-dřevem a svou ženou, sáhl by nekompromisně do bagu.

  Celý článek

  14. ledna 2019 – pv

  Nové boty Nike. Nepřehlédnutelné i neviditelné zároveň

  Nike Air Max 1

  Firma Nike se chystá uvést na trh novou řad golfové obuvi, která bude naprosto nepřehlédnutelná. Pokud ovšem v těchto botách budete na golfovém hřišti, kam jsou ostatně určené, budou naopak neviditelné.

  Celý článek

  14. ledna 2019 – pv

  Za vítězství prý jen 3000 dolarů. Vzal Kuchar kedíka na hůl?

  Matt Kuchar a El Tucan

  O víkendu si Matt Kuchar na Sony Open na Havaji vybojoval své druhé vítězství v aktuální sezóně PGA Tour, druhé ve třech měsících a druhé ve třech startech. Dozvuky toho prvního na Mayakoba Golf Classic ho ale stíhaly i ve Waialae Country Clubu. A nešlo o nic příjemného.

  Celý článek

  14. ledna 2019 – haf

  VIDEO: Kolaps na greenu! Čtyřputt ze 4 metrů ho stál TOP 10

  Čtyřputt Potter

  Máte někdy chuť zabořit hlavu do bunkeru jako pštros, když na greenu proputtujete kalhoty? Tak přesně v takovém rozpoložení musel být během finálového kola Sony Open Ted Potter jr., který navíc kvůli svému puttovacímu zkratu opustil umístění v čele leaderboardu.

  Celý článek

  13. ledna 2019 – pv

  Jako posel z minulosti. Love III. stále soupeří s nejlepšími

  Davis Love III.

  Mezi stále mladšími hvězdami nové generace působí jméno Davis Love III. v leaderboerdu už trochu archaicky. Většina startovního pole Sony Open ani nebyla na světě, když v roce 1987 vyhrál svůj první turnaj na PGA Tour. A většina je teď po třech kolech ve Waialae Country Clubu za ním.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení