25. března 2020 – haf

  Další 59! Doba koronavirová magickému číslu v golfu přeje

  Sunny Kim

  Během necelého týdne zaznamenal golfový svět další zahranou 59! A to i přesto, že většina nejlepších hráčů světa má volno, protože jsou světové sérii kvůli pandemii koronaviru COVID-19 přerušené. Ne tak lokální okruhy především ve Spojených státech.

  Celý článek

  24. března 2020 – haf

  Rozhodnuto! Olympijské hry letos nebudou, odkládají se o rok

  Olympijský golf

  Stále více bylo jasné, že je pouze otázkou času, kdy budou letošní 32. Letní olympijské hry v Tokiu odloženy. Spekulovalo se pouze o tom, na kdy. Nyní je vše jasné, nejlepší sportovci světa, a mezi nimi i golfisté, se do Japonska vydají zhruba za rok, tedy v roce 2021.

  Celý článek

  23. března 2020 – haf

  Golf na hnoji. U Plzně bojují s koronavirem dobrou náladou

  Hořehledy

  V dnešní době není úplně jednoduché zůstat pozitivní. V Hořehledech se o to ale snaží. A to nejen v tomto pro celý svět těžkém období, ale dlouhodobě. Místní devítka sice musí mít stejně jako všechny ostatní golfová hřiště zavřeno, přesto se snaží něco vymyslet.

  Celý článek

  22. března 2020 – haf

  VIDEO: Lefty challenge! Která z hvězd to napálí lépe a dál?

  Rickie Fowler

  Nejen vy se v tomto nešťastném čase nudíte doma, zabavit se snaží také nejlepší golfisté světa. Někteří z nich se rozhodli, že otestují sebe sama, jak jim to jde hrát na druhou stranu, konkrétně nalevo. A nejspíše by se uživili i tímto způsobem hraní!

  Celý článek

  21. března 2020 – haf

  Světové žebříčky "u ledu", hráči nepřicházejí o uhrané body

  OWGR

  Až do odvolání byly "zamrazeny" profesionální světové golfové žebříčky. Jak mezi muži, tak ženami tedy v nejbližších týdnech nebude až do odvolání docházet k žádnému pohybu.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení