16. ledna 2020 – pv

  Lefty se přestěhuje k Woodsovi. K veteránům se mu ještě nechce

  Phil Mickelson

  Na prahu padesátky musel Phil Mickelson řešit dvě zásadní životní otázky. Jak dlouho bude ještě hrát na PGA Tour a kde stráví druhou část svého života. Na obě již, zdá se, našel Lefty odpovědi.

  Celý článek

  16. ledna 2020 – haf

  VIDEO: Jak byli zvoleni nejlepší golfisté roku 2019

  Večer českého golfu

  Nejlepšími českými golfisty roku 2019 byli zvoleni mezi profesionály Klára Spilková se Stanislavem Matušem, amatérům kralovali Sára Kousková a Jiří Zuska. Celý večer vysílal v přímém přenosu Golf Channel, nyní se ale můžete podívat i trochu do zákulisí celé akce.

  Celý článek

  15. ledna 2020 – pv

  Beef se upsal Pumě, Garcia už není u Callaway

  Andrew Johnston

  Andrew Johnston nejprve zamotal svým fanouškům hlavu, když v úterý na Instagramu zveřejnil profesionálně natočené video, kde se vyznává ze své lásky ke kočkám. Bylo jasné, že se něco chystá. Druhý den bylo jasno. Beef v dalším videu oznámil, že se stal hráčem Pumy.

  Celý článek

  15. ledna 2020 – haf

  Golfovou výzvu na okruhu F1 ovládl Hovland, kdo hrál v džínách?

  Viktor Hovland

  Viktor Hovland opět potvrdil, že patří k očekávaným hvězdám blízké golfové budoucnosti. Při své premiéře ovládl tradiční Hero Challenge, která se tentokrát uskutečnila v Abú Zabí na závodním okruhu Yas Marina. Ve finále porazil Louise Oosthuizena, který hrál v džínách.

  Celý článek

  14. ledna 2020 – pv

  VIDEO: Uragán na Bahamách. Jak se kouzlí v brutálním větru?

  Korn Ferry Tour

  Úplně jiné počty než obvykle řeší hráči na The Bahamas Great Exuma Classic v Sandals Emerald Bay. Na turnaji Korn Ferry Tour tu vítr dosahuje rychlosti přes 30 km/h s nárazy až kolem 50 km/h. Výběr holí na konkrétní ránu tak může být úplně odlišný, než jsou hráči zvyklí.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení