10. března 2017 – GolfExtra.cz

  Brutální Indie! Už skončilo více hráčů, než je pod parem

  Hero Indian Open

  Na fotkách sice hřiště v Novém Dillí vypadá krásně, ale je to doslova golfová bestie. Na vlastní kůži se o tom v tomto týdnu přesvědčují hráči na European Tour, když po nedohraném druhém kole je pod parem jen 12 hráčů. Co víc, více hráčů už na turnaji skončilo.

  Celý článek

  10. března 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Trick shot na PGA Tour! Bryan zahrál birdie z cestičky

  Wesley Bryan

  Wesley Bryan o sobě dal světu vědět nejprve coby golfový showman, když se svým bratrem dělali báječná trickshotová videa. Nyní už ale září na PGA Tour, když na posledních dvou akcích skončil čtvrtý. Ke své hře přitom občas využije své zkušenosti z kariéry předešlé.

  Celý článek

  10. března 2017 – GolfExtra.cz

  Stenson se vrací do normálu, začíná myslet na Masters

  Henrik Stenson

  V minulém týdnu odehrál v Mexiku jen 11 jamek, když ho ze hry vyřadily střevní potíže. V tomto týdnu už je ale Henrik Stenson dostatečně silný na to, aby po prvním kole Valspar Championship dělil druhou příčku. S minimální ztrátou na tu první.

  Celý článek

  9. března 2017 – GolfExtra.cz

  Hřiště v Indii s hráči pořádně cvičí, Peterson začal skvěle

  Hero Indian Open

  Už před startem Hero Indian Open bylo jasné, že hřiště v DLF Golf and Country Clubu hráče pořádně prověří. A osmnáctka redesignovaná Garym Playerem to ve čtvrtek potvrdila. Kvůli přerušení z hrozby bouřky se ale první kolo nestihlo dohrát, vede David Horsey.

  Celý článek

  9. března 2017 – GolfExtra.cz

  OBRAZEM: Sexy Paige nezahálí. I v roce 2017 útočí svou krásou

  Paige Spiranac

  Krásná Paige Spiranac servíruje svým fanouškům, kterých už má na všech svých účtech na sociálních sítích hodně přes milion, neustále něco nového. Především však sebe samu. Podívejte se, jaký je zatím rok 2017 v jejím podání.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení