8. prosince 2018 – pv

  Turnajem roku na PGA Tour se stalo bláznivé Phoenix Open

  TPC Scottsdale

  Největší party v sezóně PGA Tour se stala i zároveň i Turnajem roku. Waste Management Phoenix Open získalo toto ocenění již potřetí za posledních pět let. Turnaj, který se konal první čtyři únorové dny roku 2018, proslavily davy bouřících fanoušků a stadionová 16. jamka.

  Celý článek

  8. prosince 2018 – pv

  Na QBE Shootout hrály tři páry pod 60 a vedou. Stíhá je Lexi

  Lexi Thompson

  Hned tři týmy z 12 zúčastněných jsou ve vedení letošního posledního podniku PGA Tour, kterým je QBE Shootout v Naplaes na Floridě. V Tiburon Golf Clubu jsou to Bryson DeChambeau a Kevin Na, Brian Harman a Patton Kizzire a Emiliano Grillo a Graeme McDowell.

  Celý článek

  7. prosince 2018 – haf

  Do Q-School LET vstoupila dobře Hinnerová, ostatní Češky ne

  Lucie Hinnerová

  V Maroku v pátek odstartoval třetí turnaj úvodní fáze Q-School Ladies European Tour, který je z českého pohledu rozhodně nejzajímavější. Své štěstí v něm totiž zkouší také čtyři české hráčky, vstup do akce se však vydařil pouze Lucii Hinnerové.

  Celý článek

  7. prosince 2018 – pv

  Parádní eagle! Schwartzel po něm vede South African Open

  Charl Schwartzel

  V 2. kole South African Open zazářil domácí Charl Schwartzel. Zahrál čisté kolo za 63 ran (-8) a v momentě, kdy podepisoval skórkartu, byl ve svém rodném Johannesburgu v samostatném vedení. V pátek skóroval šesti birdie a jedním výstavním eaglem na sedmnáctce.

  Celý článek

  7. prosince 2018 – haf

  Veteráni kritizují snahu PGA Tour pomoci hvězdám univerzit

  Olin Browne

  Ne, není to o tom, že by se zkušení hráči báli o své místo. Oni už stejně soupeří převážně na PGA Tour Champions. Jen podle vlastních slov nechápou, proč se musí vymýšlet něco, co už v minulosti fungovalo. Mají přitom na mysli původní formát Q-school.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení