14. srpna 2019 – pv

  Cítím se mnohem lépe, řekl Woods. V Medinah nechce končit

  Tiger Woods

  Tiger Woods je v Medinah a připravuje se na čtvrteční začátek druhého turnaje play off FedEx Cupu, kterým je BMW Championship. Poté, co minulý týden odstoupil z The Northern Trust, je to pro jeho fanoušky i pro turnaj samotný zásadní zpráva.

  Celý článek

  13. srpna 2019 – haf

  Tee timy českých a slovenských hráčů pro Czech Masters 2019

  Jan Cafourek

  Celkem třináct českých a tři slovenští golfisté si v tomto týdnu zahrají na D+D REAL Czech Masters. Od úterního odpoledne přitom vědí, kdy a s kým vyrazí v úvodních dvou kolech na hřiště.

  Celý článek

  13. srpna 2019 – haf

  Spolupráce Daye s Williamsem vydržela pouhé dva měsíce

  Jason Day a Steve Williams

  Návrat Steva Williamse k práci kedíka měla jepičí život. Po boku Australana Jasona Daye strávil pouhé dva měsíce, po neúspěchu na The Northern Trust se rozhodli vzájemnou spolupráci ukončit.

  Celý článek

  12. srpna 2019 – pv

  Garcia i Watson skončili. PGA Tour zná novou pětadvacítku

  Sergio Garcia

  FedEx Cup má za sebou první turnaj play off. Po The Northern Trust v Liberty National Golf Clubu v New Jersey se elitní pole 125 hráčů zúžilo na 70, kteří tento týden nastoupí do BMW Championship. Do Medinah už nepojede například Sergio Garcia nebo Bubba Watson. Ve stejnou dobu, ale na jiném místě, se zároveň rozhodlo o 25 jménech, které se do rodiny hráčů PGA Tour přidají v nové sezóně.

  Celý článek

  12. srpna 2019 – haf

  Czech Masters není pouze turnaj, opět zamíří na Vltavu

  Exhibice na Vltavě

  Turnajový týden D+D REAL Czech Masters toho nabídne mnohem více, než pouze čtyři kola od čtvrtka do neděle. Zajímavé věci budou k vidění už od pondělí, kdy se do Česka začnou sjíždět největší hvězdy šestého ročníku. Přímo v Praze pak bude rušno především v úterý.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení