16. února 2019 – jom

  Kuchar se omlouvá: Tohle nejsem já, kedíkovi jsem doplatil

  Matt Kuchar

  Američan Matt Kuchar je v posledních dnech v centru pozornosti. Tentokrát však ne kvůli výkonům na hřišti, ale mimo něj. Spor mezi ním a kedíkem Davidem „El Tucanem“ Cortizem vyvolal nejen za oceánem menší poprask. A ten přinutil hráče k omluvě. Kuchar caddiemu doplatil zbylých 45 tisíc dolarů za služby na Mayakoba Golf Classic.

  Celý článek

  15. února 2019 – pv

  Kolaps jako z filmu! Profík na Web.com Tour dal čtyřpar za 17

  Ben DeArmond

  Americký profesionál Ben DeArmond prý nikdy neměl na hřišti nervy. Po své čtvrteční zkušenosti z turnaje Web.com Tour už ví, že existuje dokonce nervový kolaps. Do jeho skórkarty se promítl 17 ranami na druhé jamce v Lakewood Ranch na Floridě.

  Celý článek

  15. února 2019 – haf

  Pieters v Perthu dělí vedení, před jamkovkou nic nepodcení

  Thomas Pieters

  První cut je na ISPS Handa World Super 6 Perth minulostí a do sobotních bojů o nedělní jamkovku postoupilo 66 hráčů. Mezi čtyřmi nejlepšími je také Belgičan Thomas Pieters, vítěz D+D REAL Czech Masters 2015. Sám ale před třetím kolem nechce předbíhat.

  Celý článek

  15. února 2019 – haf

  VIDEO: Mickelson skončil třikrát v písku, i tak zachránil par

  Phil Mickelson

  Hráče na letošním Genesis Open přivítal skutečný nečas. Ještě než ale silný déšť po pár minutách hru přerušil, prožil Phil Mickelson neuvěřitelný příběh na čtyřparové desítce. Skončil na ní totiž třikrát v bunkeru, přesto se mu podařilo zachránit par!

  Celý článek

  15. února 2019 – haf

  Trump vybavil Bílý dům golfovým simulátorem za milion

  Donald Trump v Bílém domě

  Donald Trump má rád golf, ale kvůli prezidentování si ho musí upírat. Alespoň tedy co se týče venkovní hry. Tu na simulátoru mu totiž nikdo sledovat a počítat odehrané rundy nemůže. Svůj vlastní golfový simulátor si totiž nechal nainstalovat dokonce i do Bílého domu.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení