7. prosince 2019 – pv

  Vietnamský golfový ráj bude bez plastů. Brčka už jen z bambusu

  Vietnam Golf Coast

  Golfové kluby z tak zvaného Vietnamského golfového pobřeží se chystají ze svých resortů úplně odstranit jednorázové plasty. Již nyní si návštěvníci těchto vyhlášených hřišť ve středním Vietnamu nevypijí svůj drink po rundě plastovým brčkem. A tím to zdaleka nekončí.

  Celý článek

  6. prosince 2019 – pv

  Dvě kola jako noc a den, Váňová na LET v Keni neprošla cutem

  Šideri Váňová

  Dvě velmi rozdílná kola předvedla Šideri Váňová na posledním turnaji Ladies European Tour v sezóně. Na Magical Kenya Ladies Open zahrála ve čtvrtek 84 (+12), v pátek se sice výrazně zlepšila, ale ani runda za 71 (-1) ji na postup do víkendových kol nestačila.

  Celý článek

  6. prosince 2019 – pv

  Els řeší, koho pošle na Tigera. Sám s ním uhrál slavnou remízu

  Tiger Woods a Ernie Els

  Ernie Els ví, jaké to je čelit Tigeru Woodsovi jako hráč v Presidents Cupu. Nyní se oba proti sobě postaví jako kapitáni. S tím dovětkem, že Woods bude hrajícím kapitánem. Els se mu tak musí dostat do hlavy v obou jeho polohách.

  Celý článek

  6. prosince 2019 – pv

  Puma trollí svou hvězdu. DeChambeau želví triko nosit nebude

  Bryson DeChambeau

  Není vhodnější osoby, která by měla prezentovat novou kolekci golfového oblečení od Pumy s názvem Saltwater collection než Bryson DeChambeau. Jednak je inspirována plážovou atmosféru, která mu jako rezidentovi z Baham imponuje, a také si dělá legraci z pomalé hry, kterou je DeChambeau pověstný.

  Celý článek

  5. prosince 2019 – GolfExtra.cz

  U Všudehrálů opět vyhrála Ostravice. Do špičky se dere Panorama

  Ostravice

  Spolek Všudehrálů stejně jako loni ve svém hlasování vybral za nejlepší české hřiště Ostravici. Druhá skončila liberecká Ypsilonka a třetí Karlovy Vary. Již na čtvrté místo však vystoupala kácovská Panorama, která útočí na stupně vítězů. Za poslední tři roky se v anketě posunula o tři místa.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení