20. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Diplomatický úspěch! Kodejš se stal členem vedení EGA

  Zdeněk Kodejš

  Prezident České golfové federace Zdeněk Kodejš byl v sobotu potvrzen do čela Centrální zóny Evropské golfové asociace (EGA) a současně se stal členem exekutivy, nejvyššího orgánu evropského golfu. Očekávané zvolení českého golfového funkcionáře bylo završeno na Výroční konferenci EGA ve švýcarském Lausanne.

  Celý článek

  20. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Lepší než snít, nováček Cook vyhrál na PGA Tour

  Austin Cook

  Když naposledy slavil turnajový titul, dostal k němu šek na 4000 dolarů. Tentokrát bylo pro Austina Cooka vítězství mnohem sladší, a to nejen díky tomu, že obohatilo jeho konto o 1 080 000 dolarů. Především totiž přišlo na té nejvyšší úrovni, na slavné PGA Tour.

  Celý článek

  19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Váňová finále pokazila a je třetí, postupuje i Hinnerová

  Šideri Váňová

  Šideri Váňová vedla na turnaji 1. fáze Q-school v Maroku po prvním, druhém i třetím kole. Po tom finálovém už ale na špici nefiguruje. Nevadí to, v této fázi kvalifikační školy Ladies European Tour jde především o postup, na který dosáhla. Stejně jako Lucie Hinnerová.

  Celý článek

  19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Simpson odstoupil z RSM, jeho otec "žije poslední dny"

  Webb Simpson

  Smutná událost donutila Webba Simpsona odstoupit z turnaje RSM Classic, přestože byl po druhém kole na děleném 12. místě. Americkému profesionálovi totiž umírá otec a on chce být v jeho "posledních dnech" s ním.

  Celý článek

  18. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Snedeker prožívá snový návrat, Watson hrál za tři

  Brandt Snedeker

  Byl mimo hru 14 týdnů kvůli zranění žeber, na jeho hře to ale není znát. I když vlastně ano! Brandt Snedeker po nechtěné pauze hraje lépe než před ní a na RSM Classic je v polovině turnaje se skóre -8 dělený šestý. Vede nováček Austin Cook s mínus čtrnácti.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení