13. června 2019 – pv

  Dokáže to Koepka potřetí? Už se zase cítí přehlížený

  Brooks Koepka

  Brooks Koepka dostal před US Open další dávku extra motivace, aby se stal v Pebble Beach prvním hráčem po více než sto letech, který ho vyhraje potřetí v řadě. Dvojnásobný šampion se prý neobjevil v upoutávce na turnaj stanice Fox, což nechápe.

  Celý článek

  12. června 2019 – haf

  Češi ve Francii, Češky ve Švédsku a zámoří. Komu můžete fandit?

  Jan Cafourek

  Hlavním tématem tohoto týdne sice je US Open, ale čeští golfoví fanoušci se mohou upínat i jiným směrem. Pokud navíc chtějí sledovat své krajany, ani zatím bohužel jinou možnost samozřejmě nemají.

  Celý článek

  12. června 2019 – pv

  V přípravě na US Open trefil eso. Pak si žádal doktora

  Kevin O’Connell

  Dát eso v Pebble Beach, ještě k tomu na ikonické sedmičce v přípravě na US Open s vámi může hodně zamávat. Nevíme, jestli to bylo přímou příčinou problémů, ale krátce po svém hole-in-one se úřadujícímu U.S. Mid-Amateur šampionu Kevinu O’Connellovi udělalo špatně a musel si přivolat pomoc.

  Celý článek

  12. června 2019 – pv

  Chamblee se znovu otřel o Koepku: Je jako Serena

  Brooks Koepka

  Snad bychom ani nepoznali, že se blíží major turnaj, pokud by se před ním opět nepřipomněl s nějakým postřehem o Brooksi Koepkovi televizní analytik Brandel Chamblee. Tentokrát si vzal na paškál počet jeho vyhraných majorů oproti řadovým turnajům.

  Celý článek

  11. června 2019 – pv

  Kouzelník na vozíku i golfová kráska. Síň slávy má 5 nových členů

  Síň slávy 2019

  Světová golfová síň slávy se rozrostla na 160 členů, když do ní na ceremoniálu před US Open v Sunset Centre v Kalifornii vstoupili pět nových osobností. Uvedeni byli Dennis Walters, Jan Stephenson, Peggy Kirk Bell, Retief Goosen a Billy Payne.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení