19. června 2018 – haf

  Na Česko míří virtuální golfové turnaje. Zahrajete si?

  GAPP Tour

  Nejen virtuální golfové kluby, ale už i virtuální golfové turnaje můžete od tohoto týdne hrát v Česku. Na trh totiž byla uvedena aplikace GAPP Tour, díky které můžete soupeřit s hráči, se kterými se na hřišti ani nepotkáte. Vaše souboje budou pouze na dálku.

  Celý článek

  19. června 2018 – pv

  Pospíšil dohrál Pro Golf Tour v paru. Dělí 21. místo

  Michal Pospíšil

  Michal Pospíšil nenavázal na výborné čtvrté místo a na dalším podniku Pro Golf Tour, na kterém startoval, skončil dělený jednadvacátý. Finálové třetí kolo obešel, stejně jako celý turnaj McNeill Open v německém Neusassu, v paru.

  Celý článek

  19. června 2018 – haf

  PGA Tour ohlásila nový turnaj. Kde se bude hrát?

  3M Championship

  Mluvilo se o tom už několik týdnů, ale od pondělí je to definitivní. Dosud veteránský turnaj 3M Championship se od příští sezony přesune na PGA Tour, kde se bude hrát pod názvem 3M Open. I nadále se pak bude hrát na hřišti TPC Twin Cities nedaleko Minneapolis.

  Celý článek

  18. června 2018 – pv

  Na Pro Golf Tour pokračuje jen Pospíšil. K TOP 10 má blízko

  Michal Pospíšil

  Pouze Michal Pospíšil prošel z čtveřice českých hráčů cutem na dalším turnaji Pro Golf Tour. Po dvou kolech je s celkovým skóre v paru na dělené 24. pozici, když na vedení ztrácí sedm ran. Pro Cyrila Suka, Daniela Suchana a Lukáše Tintěru turnaj skončil.

  Celý článek

  18. června 2018 – GolfExtra.cz

  Ironický Mickelson zachránil par. Jásal, jako kdyby vyhrál Masters

  Phil Mickelson

  Phil Mickelson zažil velmi kontroverzní US Open. Kromě té největší aférky s odehráním míčku v pohybu, si v neděli, ani ne 24 hodin po trestu dvou ran, neodpustil velké oslavy na třináctém greenu, jako kdyby právě vyhrál major. Jenže on právě jen doklepl míček do paru.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení