Diplomatický úspěch! Kodejš se stal členem vedení EGA

Prezident České golfové federace Zdeněk Kodejš byl v sobotu potvrzen do čela Centrální zóny Evropské golfové asociace (EGA) a současně se stal členem exekutivy, nejvyššího orgánu evropského golfu. Očekávané zvolení českého golfového funkcionáře bylo završeno na Výroční konferenci EGA ve švýcarském Lausanne.

Celý článek

Lepší než snít, nováček Cook vyhrál na PGA Tour

Austin Cook

Když naposledy slavil turnajový titul, dostal k němu šek na 4000 dolarů. Tentokrát bylo pro Austina Cooka vítězství mnohem sladší, a to nejen díky tomu, že obohatilo jeho konto o 1 080 000 dolarů. Především totiž přišlo na té nejvyšší úrovni, na slavné PGA Tour.

Celý článek

19. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

Váňová finále pokazila a je třetí, postupuje i Hinnerová

Šideri Váňová

Šideri Váňová vedla na turnaji 1. fáze Q-school v Maroku po prvním, druhém i třetím kole. Po tom finálovém už ale na špici nefiguruje. Nevadí to, v této fázi kvalifikační školy Ladies European Tour jde především o postup, na který dosáhla. Stejně jako Lucie Hinnerová.

Celý článek

Simpson odstoupil z RSM, jeho otec "žije poslední dny"

Webb Simpson

Smutná událost donutila Webba Simpsona odstoupit z turnaje RSM Classic, přestože byl po druhém kole na děleném 12. místě. Americkému profesionálovi totiž umírá otec a on chce být v jeho "posledních dnech" s ním.

Celý článek

18. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

Snedeker prožívá snový návrat, Watson hrál za tři

Brandt Snedeker

Byl mimo hru 14 týdnů kvůli zranění žeber, na jeho hře to ale není znát. I když vlastně ano! Brandt Snedeker po nechtěné pauze hraje lépe než před ní a na RSM Classic je v polovině turnaje se skóre -8 dělený šestý. Vede nováček Austin Cook s mínus čtrnácti.