15. října 2018 – pv

  Montgomerie vzkázal Mickelsonovi: Měl ses Ryder Cupu vzdát

  Colin Montgomerie

  Phil Mickelson měl opravdu velice špatný Ryder Cup. V Paříži prohrál oba své zápasy a ten v nedělním singlu proti Francescu Molinarimu byl dokonce tím, který přinesl Evropě vítězný bod. Colin Montgomerie si myslí, že měl Mickelson udělat to samé, co Sandy Lyle v roce 1989.

  Celý článek

  15. října 2018 – pv

  Veterán i mezi veterány. Langer má po šedesátce už čtvrtý titul

  Bernhard Langer

  Bernhard Langer v neděli s přehledem ovládl SAS Championship a půjde z prvního místa celkového pořadí Schwab Cupu do play off PGA Tour Champions. Jednašedesátiletý Němec vyhrál na americkém veteránském okruhu nad padesát let již 38. turnaj. Po šedesátce, kterou oslavil loni koncem srpna, slaví už čtvrté vítězství.

  Celý článek

  15. října 2018 – GolfExtra.cz

  Šampiony mistrů klubů Burdová a Pokorný

  Burdová a Pokorný

  Už 14. ročník Tipsport Poháru Mistrů se konal o víkendu na Konopišti. O tituly mezi šampiony českých golfových klubů se podělili Dominika Burdová z Grabštejna a profesionál Jakub Pokorný z Cihelen.

  Celý článek

  13. října 2018 – pv

  Toto je driver Nike, který nikdy (oficiálně) neexistoval

  Nike Vapor Strike

  Když v srpnu roku 2016 firma Nike oznámila, že končí s výrobou golfového vybavení, znamenalo to také, že se s okamžitou platností zastavila nejen výroba, ale také vývoj jejích produktů. To však neznamená, že některé hole, které se už nestihly dostat do obchodů, nemá velice úzká skupinka lidí v bagu.

  Celý článek

  12. října 2018 – haf

  Dvě rány od medaile! Tichý skončil na olympiádě mládeže pátý

  Václav Tichý

  Blízko velkému úspěchu byl na letošních Youth Olympic Games, tedy Olympijských hrách mládeže, český golfista Václav Tichý. Ten skončil v argentinském Buenos Aires po třech kolech na děleném pátém místě a jen dvě rány ho dělily od dodatečného play off o bronz.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení