15. srpna 2018 – haf

  VIDEO: Jak Golf Circus odehrál 7 hřišť za 24 hodin

  Golf Circus

  Ještě dneska máme mrazení z toho, když Pavel Nečas posílá do jamky svůj poslední putt, který definitivně rozhodl o tom, že Golf Circus koncem července pokořil výzvu odehrání 7 hřišť za 24 hodin. Nyní máte i vy možnost přičichnout k atmosféře, která celou akci provázela.

  Celý článek

  15. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  SOUTĚŽ: Máte kuráž? Porazte profíky na Czech Masters!

  Beat the Pro

  Myslíte si, že máte pro golfový strach uděláno? Tak si s námi pojďte zasoutěžit o pět míst v Beat the Pro, speciální vložení akci letošního D+D REAL Czech Masters. Pokud se na vás usměje štěstí, budete si moci odpálit ránu během televizního přenosu turnaje European Tour.

  Celý článek

  14. srpna 2018 – haf

  Klid i zázemí. Hodkovičky mají novou recepci

  Hodkovičky

  Už několik týdnů možná tu a tam některý z golfistů v pražských Hodkovičkách zabloudí. To když přijede na místní oblíbenou devítku poprvé od chvíle, kdy byla otevřena nová recepce. Ta si našla místo v místním pro shopu, na místě té původní vzniklo foyer.

  Celý článek

  14. srpna 2018 – pv

  Curry věnoval peníze "kolegovi", jehož žena bojuje s rakovinou

  Stephen Curry

  Hvězda NBA Stephen Curry věnoval velkou částku "spoluhráči" z Web.com Tour Scottovi Harringtonovi a jeho manželce Jenn, která trpí Hodgkinovým lymfomen. Rakovina ji byla diagnostikována v květnu podruhé v životě.

  Celý článek

  14. srpna 2018 – haf

  Woods asistent i hráč na Ryder Cupu nebude, řekl Furyk

  Jim Furyk

  O jedné věci už má Jim Furyk, kapitán amerického rydercupového týmu, jasno. Pokud si vybere Tigera Woodse pro letošní souboj s Evropou jako hráče, nahradí ho ve svém pětičlenném týmu asistentů někým jiným. Tento scénář je přitom hodně reálný.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení