15. dubna 2019 – haf

  VIDEO: Finálové kolo Masters okořenila dvě hole-in-one

  Justin Thomas

  Nejpamátnější ranou finálového kola Masters 2019 z tříparové šestnáctky nejspíše navždy zůstane odpal Tigera Woodse, který už poté jen doklepával do birdie a vytvořil si rozhodující náskok pro zisk pátého zeleného saka. Vedle toho zde ale padla také dvě esa!

  Celý článek

  15. dubna 2019 – haf

  OBRAZEM: 5., 15. i 81. triumf pro Tigera Woodse

  Tiger Woods

  Po páté v Augustě na Masters, po patnácté na turnajích velké čtyřky a po jednaosmdesáté na PGA Tour. Tolikrát se už Tiger Woods radoval z vítězství během své kariéry díky nedělnímu vítězství na úvodním majoru této sezony. A byla to radost skutečně nefalšovaná.

  Celý článek

  14. dubna 2019 – haf

  Vítěz Masters si přijde na rekordní sumu. Kolik si vydělá?

  Zelené sako

  Vyhrát Masters vám nepřinese jen golfovou nesmrtelnost a do šatníku jedno lehce nepadnoucí zelené sako. Triumf v Augustě samozřejmě také výrazně napumpuje vaše bankovní konto. Letošní vítěz se přitom může těšit na rekordní šek, který bude poprvé začínat dvojkou.

  Celý článek

  14. dubna 2019 – haf

  Woods nadchl také Trumpa, čeká vzrušující golfový den

  Donald Trump

  Zatím skvělý výkon Tigera Woodse na letošním Masters nenechává chladným ani amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten se na nedělní vyvrcholení úvodního major turnaje sezony těší jako malý kluk a to nejen díky Tigerovi v popředí leaderboardu.

  Celý článek

  14. dubna 2019 – haf

  Finále Masters začne dříve, uvidí ho čeští golfoví fanoušci?

  Masters vlajka

  Nepříznivá zpráva přišla v noci z Augusty. Předpověď počasí výrazně pozměnila program nedělního finále, když kvůli očekávané bouřce byly startovní časy posunuty výrazně dopředu. Navíc se půjde ve flightech po třech a ze dvou odpališť.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení