16. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  McIlroy se na golf v Riu díval, Roseovi gratuloval i Tiger Woods

  Justin Rose

  Nakonec vyměkl i Rory McIlroy. Přestože ještě před měsícem prohlásil, že se bude na olympijských hrách dívat na sporty, které mají smysl, a mezi kterými golf nevyjmenoval, nakonec si přenosy z brazilských fairwayí a greenů přeci jen zapnul. A srdečně blahopřál Justinu Roseovi, stejně jako řada dalších.

  Celý článek

  15. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  OBRAZEM: To nejlepší z finále olympijského turnaje

  Stupně vítězů

  Byl to krásný golfový souboj, který v mnohém připomínal letošní British Open. Udál se ale při obnovené premiéře golfu na olympijských hrách po 112 letech. Finálové kolo ale nebylo pouze o zlatém Justinu Roseovi a stříbrném Henriku Stensonovi.

  Celý článek

  15. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Další průšvih Allenbyho! Z kasina zamířil rovnou do vězení

  Robert Allenby

  Svými golfovými výkony na sebe v posledních letech příliš pozornost nestrhává. Mimo hřiště to je však jiná. A ne zrovna pozitivní jiná. Robert Allenby má další problém, po vypadnutí z turnaje John Deere Classic strávil víkend za mřížemi.

  Celý článek

  15. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Dříve John Deere Classic nenáviděl, teď zde Moore slaví pátý titul

  Ryan Moore

  Akce na hřišti TPC Deere Run nepatřila u Ryana Moora mezi oblíbené. Hřiště mu až tak nesedělo, že turnaj vyřadil ze svého kalendáře. Poté ale i díky novému kedíkovi změnil pohled na věc a udělal dobře. V neděli získal na John Deere Classic svůj pátý titul na PGA Tour.

  Celý článek

  14. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Moore poslechl tříletého syna. V Illinois vede a konečně se vyspí

  Ryan Moore

  Koho jiného byste měli poslouchat, než svého syna. Co na tom, že jsou mu teprve tři roky a že z věcí ještě třeba nemá úplně rozum. Ryan Moore tak v sobotu učinil a díky tomu se dostal před finálovým kolem do vedení John Deere Classic.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení