26. února 2017 – GolfExtra.cz

  Jessica Korda je opět v TOP 20. V Thajsku vládly Korejky

  Jessica Korda

  I ve svém druhém letošním vystoupení na LPGA skončila Jessica Korda v TOP 20. Po 16. místě z prvního turnaje sezony na Bahamách si v Thajsku dokázala ještě o dvě příčky polepšit. Za vítěznou Korejkou Amy Yang zaostala o 13 ran.

  Celý článek

  25. února 2017 – GolfExtra.cz

  Joburg Open se zkrátí na tři kola, hráče vyhnala z hřiště bouře

  Joburg Open

  Velké problémy s počasím donutily organizátory Joburg Open ke zkrácení turnaje o celé jedno kolo. Aniž by to někteří hráči věděli, tak v sobotu rozehráli svou poslední rundu. Netýká se to však těch na čele leaderboardu. Desátý podnik European Tour tak skončí po 54 jamkách.

  Celý článek

  25. února 2017 – GolfExtra.cz

  McIlroy hájí svou hru s Trumpem a přidal další dva turnaje

  Rory McIlroy

  Rory McIlroy se připravuje na svůj návrat k soutěžnímu golfu, když od poloviny ledna nehrál kvůli únavové zlomenině žebra. Nyní do svého kalendáře přidal další dva turnaje, aby se stihl dostatečně připravit na dubnové Masters.

  Celý článek

  25. února 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Jeden téměř nahý, druhý štípal driver po skvělé ráně

  Shawn Stefani

  Na golfu jsou často k vidění kuriózní momenty, ale to, co předvedl ve druhém kole Honda Classic Shawn Stefani, se vidí jen zřídka. Naštvaný Brooks Koepka si zase bude muset pořídit nový driver, když ten, co si nesl v bagu, nepřežil jeho frustraci.

  Celý článek

  24. února 2017 – GolfExtra.cz

  V JAR se v pátek nedohrálo, Dědek se loučil dvěma berdíky

  Petr Dědek

  Vydatný noční déšť opozdil v pátek restart prvního kola Joburg Open, a tak se v Johannesburgu nestihlo dohrát pro tmu to druhé. Turnaj už ale skončil pro Petra Dědka juniora, který sice v pátek špatně začal, ale alespoň se s akcí pozitivně rozloučil.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení