24. února 2017 – GolfExtra.cz

  Perez otevřeně o Woodsovi: Letos už ho neuvidíme

  Pat Perez

  Ruku na srdce, všichni si to tak nějak myslíme, nebo se toho ale bojíme. Ale málokdo se to odváží vyslovit nahlas. Pat Perez se ale o aktuálním stavu Tigera Woodse rozpovídal "na plnou hubu". A okamžitě rozpoutal vášnivou internetovou debatu.

  Celý článek

  23. února 2017 – GolfExtra.cz

  Friesz oslavil narozeniny, po 1. kole je na Gecku dělený osmý

  Ján Friesz

  Na šesté umístění v TOP 10 v aktuální sezoně Gecko Tour útočí po prvním kole turnaje v The Westin La Quinta Golf Resortu slovenský profesionál Ján Friesz. Úvodní osmnáctku došel v paru.

  Celý článek

  23. února 2017 – GolfExtra.cz

  Poulter dostal od Palmera podepsaný šek, jeho žena ho utratila

  Ian Poulter

  Golfový svět si s přesunem PGA Tour na Floridu začíná připomínat Arnolda Palmera, který nás v loňském roce opustil. Vše vyvrcholí za tři týdny v Bay Hill na Arnolda Palmer Invitational, už nyní ale začínají hráči vzpomínat. A vzpomínka Iana Poultera je hodně kuriózní.

  Celý článek

  23. února 2017 – GolfExtra.cz

  Jednoruký 6letý klučina zastínil profesionály na PGA Tour

  Tommy Morrissey

  O Tommy Morrisseyovi už jste nejspíše slyšeli. Je mu šest let a jeho největší golfový handicap je ten, že se narodil pouze s jednou rukou. Ani to mu ale nebrání hrát skvělý golf, o čemž se v tomto týdnu přesvědčili i profesionálové na PGA Tour.

  Celý článek

  22. února 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Bacha na Pieterse! Tentokrát míček trefil přítelkyni

  Thomas Pieters

  Být nějakým způsobem spřízněný s Thomasem Pietersem, měl bych se už vážně na pozoru, pokud půjdu sledovat jeho hru. Poté co to na loňském Ryder Cupu schytal od Brookse Koepky míčkem jeho otec, byla na uplynulém Genesis Open trefena i jeho přítelkyně. Tentokrát přímo svým milým.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení