29. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Spieth přímo na hřišti podepsal fanouškům lahev piva

  Jordan Spieth

  I když zatím neprožívá úplně vysněnou sezonu, kterou ale ještě může vyšperkovat v play-off FedEx Cupu nebo na Ryder Cupu, zůstává Jordan Spieth stále tím bezprostředním a vstřícným hráčem, kterého především američtí fanoušci milují. Dokázal to i na The Barclays.

  Celý článek

  29. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Woodsova jídelna je plná holí, výrobci se snaží ulovit Tigera

  Golfové hole

  Když společnost Nike oznámila, že se stáhne ze segmentu golfového vybavení, byl to šok. A to především kvůli tomu, že s jejími holemi hrají už 20 let Tiger Woods a tři roky Rory McIlroy. Právě oni jsou momentálně velkou lovnou kořistí ostatních výrobců.

  Celý článek

  28. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Mrůzek zase řádil! S Anglií se rozloučil kolem pod par

  Filip Mrůzek

  Filip Mrůzek potvrdil v Anglii svou skvělou formu z posledních týdnů. Nejen že prošel cutem potřetí na evropské scéně v řadě, ale na Bridgestone Challenge nezahrál ani jednou nad par hřiště a se skóre -7 skončil na přelomu čtvrté a páté desítky.

  Celý článek

  28. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Růžový Bubbův driver opět v prodeji, můžete přispět na charitu

  Bubba Watson

  Tu šanci už jste měli dvakrát. Nyní si můžete ikonický růžový driver Bubby Watsona pořídit potřetí. Do oběhu jich jde rovných 6000 kusů a z prodeje každého půjde 60 dolarů na charitu. Celkově se tak díky Watsonovým driverům vybere na charitu už přes milion dolarů.

  Celý článek

  28. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Nejčastější výmluva pro nevěru? Jdu na golf! Alespoň v Británii

  Golf a sex

  No, podobná statistika není nic, co by pánové chtěli prezentovat před svými drahými polovičkami. Ale je to tak. Ve Velké Británii jít na golf nemusí znamenat jít na golf. Jedná se totiž podle všeho o nejčastější lež, která má maskovat nevěru.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení