16. května 2017 – GolfExtra.cz

  Vyhrál slavné Players, přesto se Korejec Kim vojně nevyhne

  Si Woo Kim

  Vítězství na turnaji, jakým je The Players, by mělo golfistu nastartovat k nejlepšímu období kariéry. O to více, když se vám to povede ve 21 letech a stanete se tak nejmladším šampionem v historii podniku. Korejec Si Woo Kim ale místo toho vyhlíží vojnu. Musí.

  Celý článek

  15. května 2017 – GolfExtra.cz

  Fantazie! Koželuhová podruhé mistryní světa Ski&Golf

  Eva Koželuhová

  Povedený světový šampionát v disciplíně SKI&GOLF za sebou mají čeští reprezentanti. Z Rakouska si přivezli celkem osm cenných kovů, když nejvíce zazářila Eva Koželuhová, která je podruhé mistryní světa.

  Celý článek

  15. května 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: První albatross v historii 16. jamky TPC Sawgrass

  Rafael Cabrera Bello

  Od roku 1982 se hraje slavné The Players na hřišti Stadium resortu TPC Sawgrass, až v neděli ale vůbec poprvé vidělo albatross na pětiparové šestnáctce. Postaral se o něj Španěl Rafael Cabrera Bello díky neskutečnému štěstí při odskoku míčku po ráně do greenu.

  Celý článek

  15. května 2017 – GolfExtra.cz

  Potřebuješ pivko, ne posilovnu, říkal Daly Tigerovi

  John Daly a Tiger Woods

  John Daly je mnohými odborníky považován za jeden z největších přírodních talentů, jaký kdy hrál golf. To je fakt, který kdysi uznal i Tiger Woods. V rozhovoru pro pořad Dan Patrick Show se na toto téma rozpovídala i samotná hvězda D+D REAL Czech Masters.

  Celý článek

  14. května 2017 – GolfExtra.cz

  Fowlerovy šance spolknul strom. Malý fanoušek měl radost

  Rory McIlroy

  Rickie Fowler měl šanci zopakovat dva roky starý příběh, kdy na The Players v neděli zaútočil zezadu a zvítězil. Když v sobotu týčkoval na osmnáctce, šel kolo za -3 a měl v tu chvíli ztrátu jen čtyř ran na vedení. Pak mu ale strom nevydal míček, nechal si ho v koruně.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení