5. června 2016 – GolfExtra.cz

  Day zvažuje svou účast na OH, McIlroy i DJ už mají jasno a poletí

  Jason Day

  Od začátku byl Jason Day jedním z těch golfistů, kteří návrat golfu na olympijské hry vítají. O to překvapivější bylo jeho prohlášení během Memorialu, že nyní svou účast pod pěti kruhy zvažuje. Důvod je prostý a očekávaný - nebezpečný vir zika.

  Celý článek

  5. června 2016 – GolfExtra.cz

  Skvělý Čejka útočil na TOP 10, v závěru ho potopil dabláč

  Alex Čejka

  Parádní třetí kolo prožíval na letošním Memorialu Alex Čejka. V úvodu skóroval o sto šest a na chvilku proklouzl i do elitní desítky prestižního turnaje PGA Tour. V závěru se ale jeho birdie stroj zasekl a double bogey na poslední jamce bylo možná až příliš krutým trestem.

  Celý článek

  4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Dorazí na Czech Masters šampion ze Švédska? Rozhodne neděle!

  Matthew Fitzpatrick

  Začátkem tohoto týdne potvrdil svou účast na letošním ročníku D+D REAL Czech Masters, v neděli bude bojovat o svůj druhý titul na European Tour. Angličan Matthew Fitzpatrick je po sobotě vítězství blízko, na prvním místě si vytvořil náskok pěti ran.

  Celý článek

  4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Češi i Slováci ve Švýcarsku na Challenge Tour na cut neměli šanci

  Aleš Kořínek

  Sice si ve švýcarském Luzernu zahráli i v sobotu, nebylo to však díky tomu, že by prošli cutem. Čeští i slovenští hráči na Swiss Challenge zázrak v dohrávce druhého kola nepředvedli a s turnajem se předčasně rozloučili. Nejlépe dopadl Aleš Kořínek.

  Celý článek

  4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Ryder Cup bez Poultera! Anglickou hvězdu trápí artritida

  Ian Poulter

  Sice se v posledních měsících výsledkově i herně trápil, přesto evropští fanoušci věřili, že se Ian Poulter do letošního Ryder Cupu vzchopí a bude opět jednou z opor jejich týmu v souboji se Spojenými státy. Nyní se to však už zdá být jako naprosto vyloučené.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení