20. února 2017 – GolfExtra.cz

  Po tiskovce ani vyhlášení, Woods v Rivieře chyběl úplně

  Tiger Woods

  Původně měl na turnaji v LA hrát, pak být alespoň jeho neoficiálním hostitelem, nakonec se ale Tiger Woods v Riviera Country Clubu v uplynulém týdnu prakticky neobjevil. Legendární golfista tak na Genesis Open svou nepřítomností opět potvrdil, že jeho zdravotní problémy jsou vážné.

  Celý článek

  19. února 2017 – GolfExtra.cz

  První turnaj formátu World Super 6 vyhrál v Perthu Rumford

  Brett Rumford

  Prvním vítězem nového formátu turnaje, který poprvé v historii představila European Tour, se v australském Perthu stal domácí Brett Rumford. Místní rodák dokonale využil znalosti prostředí a dominoval v obou částech ISPS HANDA World Super 6.

  Celý článek

  19. února 2017 – GolfExtra.cz

  Nelly Korda na skvělou premiéru navázala cutem v Austrálii

  Nelly Korda

  Nelly Korda má za sebou druhý start jako pravidelná účastnice LPGA. Na Australian Open v Adelaide skončila dělená čtyřicátá. I ve druhém turnaji letošní sezony ale prošla cutem a drží skvělé jedenácté místo v money listu.

  Celý článek

  18. února 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Japonština těžká dřina. Spiethovi pletla jazyk

  Jordan Spieth

  Špičkoví hráči mají kromě hraní golfu spoustu dalších profesních povinností, týkajících se především vztahu ke sponzorům, fanouškům a médiím. Tím lépe, když si u toho užijí trochu zábavy. Jako Jordan Spieth, který namlouval TV spot pro japonské posluchače.

  Celý článek

  17. února 2017 – GolfExtra.cz

  Druhý pokus. Muirfield bude znovu hlasovat o ženách

  Skotský Muirfield

  Na první pokus to ještě nevyšlo, a tak si dá skotský Muirfield druhé kolo. V opakovaném hlasování členů se pokusí umožnit ženám vstup do golfového klubu, které ho mají zatím zapovězen. A hřiště kvůli tomu nemůže počítat s pořádáním The Open.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení