18. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Okleštěný turnaj PGA Tour vede Kanaďan, obhájce nezářil

  Kevin Kisner

  Tak trochu ve stínu finálového podniku European Tour pokračuje dalším turnajem zámořská PGA Tour. A pro hráče si připravila hřiště vyloženě skórovací. Jen 25 z celkového počtu 156 hráčů se The RSM Classic nedostalo pod par. Vpředu se drží i známá jména Jim Furyk a Brandt Snedeker.

  Celý článek

  18. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  VIDEO: McIlroy utopený ve vodě, poprvé v Dubaji skončil v plusu

  Rory McIlroy

  Bývá to pro něho země zaslíbená, tentokrát si s ním ale hřiště Earth resortu Jumeirah Golf Estates doslova hrálo. Rory McIlroy vůbec poprvé v kariéře skončil nad jeho parem, a to i kvůli tomu, že se na šestnáctce nemohl dostat z vodní překážky.

  Celý článek

  17. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Boj o titul začali nejlépe Willett s Norenem, vede Westwood

  Danny Willett

  Závěrečná bitva letošní European Tour se rozhořela naplno. Z hráčů, kteří mají šanci vyhrát celkové pořadí Race to Dubai začali nejlépe Angličan Danny Willett a Švéd Alex Noren. I oni ale zaostali pět ran za dalším anglickým golfistou Lee Westwoodem, který v Dubaji po prvním kole vede.

  Celý článek

  17. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Love pochválil Woodse za Ryder Cup. Měl skvělý systém, pravil

  Davis Love III.

  Na jeho zapálení bylo poznat, že je pro něj role asistenta víc než jen možností být u týmu. Nyní silný vliv Tigera Woodse na vítězství USA v Ryder Cupu potvrdil i kapitán Davis Love III. Podle něj sehrál rozhodující roli.

  Celý článek

  16. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Golfová Mannequin Challenge. Takhle zmrzly hvězdy v Dubaji

  Mannequin Challenge

  European Tour se chystá na závěrečný turnaj Final Series, na němž se rozhodne o celkovém vítězi Race to Dubai. Čekání na čtvrteční start si hráči zpestřili natočením videa, kterým se zapojili do populární Mannequin Challenge. A stojí to za to.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení