13. května 2017 – GolfExtra.cz

  Nejhorší kolo historie? Kvalifikace na U.S. Open za +55

  Erin Hills

  127 ran je výsledek, který za jedno kolo běžně zapisují hráči považovaní za začátečníky s ještě mokrou zelenou kartou. V kvalifikaci na U.S. Open ho ale zahrál Clifton McDonald a zahrál tak zřejmě nejhorší zaznamenaný profesionální výkon.

  Celý článek

  13. května 2017 – GolfExtra.cz

  Rory hraje na The Players s bolestí. Doufá, že o nic nejde

  Rory McIlroy

  Před The Players Rory McIlroy myslel, že bude čelit pouze nástrahám záludného hřiště TPC Sawgrass. Jenže momentálně bojuje i s bolestmi zad, kterého sužují na stejném místě, kde si na začátku sezony sedm týdnů léčil únavovou zlomeninu žebra.

  Celý článek

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Nejpodivnější drive, který jste tento týden viděli!

  Drive

  Hrát golf se dá mnoha způsoby, nad některými ale zůstává rozum stát. A tento drive je přesně jedním z nich. Na druhou stranu, pokud míček letěl rovně a třeba i daleko, tak vlastně pouze tiše závidíme.

  Celý článek

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  OBRAZEM: Reakce hráčů i diváků na Garciovo hole-in-one

  Sergio Garcia

  Byl to jasně nejlepší okamžik prvního kola letošního The Players. Sergio Garcia na závěr svého do té doby nepovedeného kola vystřihl na ikonické ostrovní 17. jamce eso a vrátil se zpět do hry o cut. Oslavili to všichni - on, ostatní hráči i diváci.

  Celý článek

  12. května 2017 – GolfExtra.cz

  Czech PGA Tour startuje, i s lukrativními turnaji pro děti

  Slavkov

  Osm turnajů má aktuálně ve svém kalendáři MONETA Czech PGA Tour 2017. Nejvyšší domácí profesionální série začne už o tomto víkendu na Slavkově, kde se od pondělí bude hrát hlavní turnaj. Letošní novinkou jsou pak lukrativní turnaje pro děti.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení