7. června 2016 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods píše knihu! Bude o jeho vítězství na Masters 1997

  Tiger Woods

  Nejedná se sice o oznámení, na které golfový svět čeká, ale i tak Tiger Woods v pondělí na svém webu potěšil. Oznámil totiž, že právě píše svou novou knihu, která bude především o jeho vítězství na Masters v roce 1997. Příběhů však nabídne mnohem více.

  Celý článek

  7. června 2016 – GolfExtra.cz

  Ryder Cup bez Poultera nebude, stal se Clarkovým asistentem

  Ian Poulter

  Evropský rydercupový tým bez Iana Poultera si nedokážou představit pouze fanoušci. Jen pár dní poté, co Angličan oznámil, že je na čtyři měsíce mimo hru a že tak letošní bitvu v Hazeltine coby hráč nestihne, ho Darren Clarke zvolil svým asistentem.

  Celý článek

  6. června 2016 – GolfExtra.cz

  Fowler nasedl do špatného vlaku. Míjí jeden cut za druhým

  Rickie Fowler

  V úvodu roku zářil a mluvilo se o jeho připojení se k Jasonu Dayovi, Jordanu Spiethovi a Rorymu McIlroyovi, z Velké 3 se měla stát čtyřka. Jenže pak se u Rickieho Fowlera něco zaseklo a v posledních týdnech se trápí. Před US Open nic závidění hodného.

  Celý článek

  6. června 2016 – GolfExtra.cz

  Na Dýšině se při LET představí až 12 Češek a dvě Slovenky

  Pilsen Golf Masters

  Už v příštím týdnu dorazí do Česka pošesté Ladies European Tour. Počtvrté se pak bude hrát na plzeňské Dýšině a opět u toho bude česká ženská golfová špička. Už nyní má jistotu startu 11 domácích hráček, pro jednu další je připravené ještě jedno volné místo.

  Celý článek

  5. června 2016 – GolfExtra.cz

  Golfový svět se loučil s Alim: Woods, McDowell, Norman i Korda

  Muhammad Ali

  Páteční smrt Muhammada Aliho zasáhla všechny, golfový svět nevyjímaje. Ali byl inspirací pro mnoho nejlepších golfistů světa, kteří své myšlenky na boxerskou legendu prezentovali skrze sociální sítě.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení