3. června 2016 – GolfExtra.cz

  Dvě bláznivé jamky Phila Mickelsona. Trefil vodu i dobrovolníka

  Phil Mickelson

  Bylo to hodně nevšedních 20 minut pro Phila Mickelsona během úvodního kola Memorialu. S hodně bizarními odskoky se ale vyrovnal tak, jak umí pouze on - neztratil během těch dvou jamek nic. Nejprve sice zahrál bogey, ale pak přidal birdie. S obrovským štěstím.

  Celý článek

  3. června 2016 – GolfExtra.cz

  DJ zahrál 10 birdie a vede, nahání ho také Jason Day

  Dustin Johnson

  Báječné úvodní kolo prožil Dustin Johnson na letošním Memorialu. Ke své tradičně skvělé hře v poli přidal i parádní kousky na greenech, což mu vyneslo celkem 10 birdie během 18 jamek. S průběžným skóre -8 ale vede jen o jedinou ránu před Brendanem Steelem.

  Celý článek

  2. června 2016 – GolfExtra.cz

  Westwoodova jízda nekončí, bojuje o 24. titul z European Tour

  Lee Westwood

  V posledních měsících o sobě dává vědět dobrými výkony. Skončil druhý na Masters, do posledního kola bojoval o titul z Wentworthu a nyní Lee Westwood začal dobře také další podnik European Tour ve Švédsku. Anglický golfista je po prvním kole jen jednu ránu za vedoucím mužem turnaje.

  Celý článek

  2. června 2016 – GolfExtra.cz

  Čechům se nedaří ani ve Švýcarsku, Kuňku nenapraví

  Aleš Kořínek

  Na velký průlom to nevypadá. Čeští golfisté pokračují na dalším podniku Challenge Tour v rozpačitých výkonech z domácího prostředí. Ve Švýcarsku nezahrál ani jeden z trojice tuzemských vyslanců pod par. Nejlepším z nich byl Aleš Kořínek, který v prvním kole zahrál 76 ran (+5).

  Celý článek

  2. června 2016 – GolfExtra.cz

  Krásná Paige má první profi titul, vyhrála na Cactus Tour

  Paige Spiranac

  Zatím na sebe upozorňovala především svým uměním na sociálních sítích, nyní k tomu ale Paige Spiranac začíná přidávat i povedené kousky na golfových hřištích. Výsledkem je první profesionální titul, který získala na zámořské Cactus Tour.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení