27. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Když v Kataru zaprší, Spilková zažila velkou vodu

  Voda v Kataru

  Klára Spilková prožila v tomto týdnu v Kataru spoustu emocí. Nejprve otřesné první kolo, poté senzační druhé, veledůležitý cut a pohodu v kolech finálových. Zajímavé chvíle však prožívala také mimo hřiště, když do Kataru po dlouhé době zavítal déšť.

  Celý článek

  25. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Friesz si na Gecku připsal další TOP 10, Lieser zahrál jamku za 9

  Ján Friesz

  Povedený začátek zimní přípravy ve Španělsku prožívá slovenský golfový talent Ján Friesz. V tomto týdnu si připsal už druhé umístění v TOP 10 na Gecko Tour, když v La Quintě obsadil dělenou 6. příčku.

  Celý článek

  25. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Golfisty roku 2016 se stali Šimon Zach a Karolína Vlčková

  Šimon Zach

  Ocenění nejlepších českých amatérských golfistů za uplynulou sezonu letos letí za moře. Právě tam totiž jak Šimon Zach, tak Karolína Vlčková studují na univerzitách, a pro ceny si tak ve čtvrtek večer nemohli v pražském Erpetu dojít osobně.

  Celý článek

  25. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Opět Korejec! Nováčkem roku na European Tour se stal Wang

  Jeunghun Wang

  Že je asijský golf na vzestupu, to není žádná novinka. Tento trend navíc potvrzuje už druhým rokem ocenění pro nováčka roku na European Tour. Cenu s označením Sir Henry Cotton Rookie of the Year získal loni Korejec Byeong Hun An, letos ho podle očekávání následuje krajan Jeunghun Wang.

  Celý článek

  24. listopadu 2016 – GolfExtra.cz

  Lieser útočil ve Španělsku na vedení, srazil ho dabláč v závěru

  Ondřej Lieser

  Ondřej Lieser potvrzuje, že od té doby, co má čistou hlavu a nesoustředí se na svou golfovou budoucnost, hraje parádně. O to větší škoda! Ve čtvrtek rozehrál velmi době další turnaj španělské Gecko Tour, která se přesunula na hřiště klubu The Westin La Quinta.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení