2. března 2017 – GolfExtra.cz

  Reakce hráčů na změny pravidel, s čím souhlasí a co jim vadí?

  Tiger Woods a pravidla

  Středeční oznámení 30 plánovaných změn v pravidlech golfu, které by měly začít platit od začátku roku 2019, rozvířily spoustu debat nejen na internetu, ale i mezi samotnými hráči. Byl to i případ akce WGC v Mexiku, kde byla pravidla před turnajem jasným tématem číslo jedna.

  Celý článek

  1. března 2017 – GolfExtra.cz

  OBRAZEM: Miss Missouri miluje golf, baví internet

  Katie Kearney

  Na internetu najdete spoustu krásných žen, které se rády ukazují a ví jak na to. Golf jich ale hraje naprosté minimum. To však není případ Katie Kearney, Miss Missouri z roku 2012. Ta golfu v posledních letech naprosto propadla a dělá mu tím skvělou reklamu.

  Celý článek

  1. března 2017 – GolfExtra.cz

  PGA Championship jako první major povolí hráčům šortky

  Lee Westwood

  Už letos budeme moci vidět na jednom z majorů hráče v šortkách na místo dlouhých kalhot. Stane se tak na PGA Championship, samozřejmě ale pouze v tréninkových kolech. Zámořská PGA of America v úterý oznámila, že hráčům uleví na všech svých akcích.

  Celý článek

  1. března 2017 – GolfExtra.cz

  Sluchátka chtějí zlepšit vaši hru. Pracují s psychikou

  Golfová sluchátka

  Firma FX-Sports právě dodala na trh svůj výrobek s názvem VC Golf headphones. Za 159 liber (zhruba 5000 Kč) vám tato sada bezdrátových sluchátek slibuje zásadně vypomoci v mnoha aspektech vaší hry jak na hřišti, v tréninku, tak i v mentální přípravě.

  Celý článek

  28. února 2017 – GolfExtra.cz

  Golf nemá logiku! Friesz zahrál devítku o 17 ran lépe

  Ján Friesz

  Některé věci asi jednoduše nejdou pochopit a tohle je jedna z nich. Zatímco v pondělí se Ján Friesz na druhé devítce hřiště v Calanova Golf Clubu doslova trápil a byl na ručník, v úterý na ní exceloval. A to i přesto, že do druhého kola vstoupil špatně.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení