6. června 2016 – GolfExtra.cz

  Na Dýšině se při LET představí až 12 Češek a dvě Slovenky

  Pilsen Golf Masters

  Už v příštím týdnu dorazí do Česka pošesté Ladies European Tour. Počtvrté se pak bude hrát na plzeňské Dýšině a opět u toho bude česká ženská golfová špička. Už nyní má jistotu startu 11 domácích hráček, pro jednu další je připravené ještě jedno volné místo.

  Celý článek

  5. června 2016 – GolfExtra.cz

  Golfový svět se loučil s Alim: Woods, McDowell, Norman i Korda

  Muhammad Ali

  Páteční smrt Muhammada Aliho zasáhla všechny, golfový svět nevyjímaje. Ali byl inspirací pro mnoho nejlepších golfistů světa, kteří své myšlenky na boxerskou legendu prezentovali skrze sociální sítě.

  Celý článek

  5. června 2016 – GolfExtra.cz

  Day zvažuje svou účast na OH, McIlroy i DJ už mají jasno a poletí

  Jason Day

  Od začátku byl Jason Day jedním z těch golfistů, kteří návrat golfu na olympijské hry vítají. O to překvapivější bylo jeho prohlášení během Memorialu, že nyní svou účast pod pěti kruhy zvažuje. Důvod je prostý a očekávaný - nebezpečný vir zika.

  Celý článek

  5. června 2016 – GolfExtra.cz

  Skvělý Čejka útočil na TOP 10, v závěru ho potopil dabláč

  Alex Čejka

  Parádní třetí kolo prožíval na letošním Memorialu Alex Čejka. V úvodu skóroval o sto šest a na chvilku proklouzl i do elitní desítky prestižního turnaje PGA Tour. V závěru se ale jeho birdie stroj zasekl a double bogey na poslední jamce bylo možná až příliš krutým trestem.

  Celý článek

  4. června 2016 – GolfExtra.cz

  Dorazí na Czech Masters šampion ze Švédska? Rozhodne neděle!

  Matthew Fitzpatrick

  Začátkem tohoto týdne potvrdil svou účast na letošním ročníku D+D REAL Czech Masters, v neděli bude bojovat o svůj druhý titul na European Tour. Angličan Matthew Fitzpatrick je po sobotě vítězství blízko, na prvním místě si vytvořil náskok pěti ran.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení