22. května 2017 – GolfExtra.cz

  Langer vyrovnal Nicklause v počtu seniorských major titulů

  Bernhard Langer

  Dlouhá léta se o to pokouší Tiger Woods, ale neúspěšně. Nyní se to povedlo Bernhardu Langerovi. O co jde? Dorovnat počet vyhraných majorů legendárního Jacka Nicklause. Nutno podotknout, že Langerovi se to povedlo na seniorském okruhu.

  Celý článek

  21. května 2017 – GolfExtra.cz

  Kordy půjdou poprvé v životě spolu, zaútočí na TOP 10?

  Nelly Korda

  Možná vás to překvapí, ale sestry Kordovy si v neděli odbudou premiéru v podobě společného flightu v oficiálním turnaji. Ano, Jessica a Nelly (na snímku) si spolu poprvé zahrají až během finálového kola Kingsmill Championship na LPGA.

  Celý článek

  20. května 2017 – GolfExtra.cz

  Dva auty a Spieth je ze hry venku, DJ je dělený třetí

  Jordan Spieth

  Největší domácí hvězda si na turnaji Byrona Nelsona o víkendu nezahraje. Jordan Spieth se v rodném Texasu pakoval z další akce PGA Tour už po dvou kolech, když ho poslalo domů quadruple bogey na třetí jamce od konce. Cut nedal o jedinou ránu.

  Celý článek

  19. května 2017 – GolfExtra.cz

  Student málem potopil svou školu, ale odešel jako hrdina

  David Wicks

  Nadějný britský hráč David Wicks prokázal velkou oddanost svému univerzitnímu týmu, který pomohl poprvé v historii dotáhnout do finále NCAA. Na 13. jamce mu nešťastně spadl již omarkovaný míček do vody a on se rozhodl se pro něj potopit.

  Celý článek

  19. května 2017 – GolfExtra.cz

  Rubikova kostka jako odznak podpory Sendenova kluka

  John Senden

  Teprve podruhé od roku 2002 se John Senden neúčastní turnaje AT&T Byron Nelson, který byl dosud pevným bodem jeho kalendáře. Golf šel stranou. Jeho třináctiletý syn bojuje s nádorem v mozku. Ostatní profesionálové mu v dějišti turnaje projevují svou podporu.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení