21. února 2017 – GolfExtra.cz

  Váš nejlepší kedík v mobilu, to je aplikace Arccos 360

  Arccos 360

  Světlo světa už spatřila řada aplikací, které vám mají zpříjemnit golf a třeba i v něčem pomoci. Arcoss Golf jde ale ještě dál. Za pomoci moderní technologie vám do vašeho mobilního zařízení dává takřka plnohodnotného kedíka, který jediný co nebude, tak vám nosit hole. Jinak toho ale umí hodně.

  Celý článek

  21. února 2017 – GolfExtra.cz

  McIlroy si zahrál s Trumpem, na kdy plánuje svůj návrat?

  Rory McIlroy

  Návrat Roryho McIlroye do kolotoče turnajů se zdá se blíží. O víkendu si třetí hráč světa zahrál golf s nejmocnějším mužem světa a podle plánu se chce už v příštím týdnu ukázat svým fanouškům v Mexiku.

  Celý článek

  20. února 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Phil byl Philem, dal tři chip-iny za devítku

  Phil Mickelson

  Tomuhle možná nevěřil ani on sám. A že jsme u Phila Mickelsona zvyklí na nejrůznější kousky. Zahrát ale tři chip-iny během jediné devítky, z toho dva do eaglu? Přesně to se Leftymu podařilo na úvod finálového kola Genesis Open.

  Celý článek

  20. února 2017 – GolfExtra.cz

  Po tiskovce ani vyhlášení, Woods v Rivieře chyběl úplně

  Tiger Woods

  Původně měl na turnaji v LA hrát, pak být alespoň jeho neoficiálním hostitelem, nakonec se ale Tiger Woods v Riviera Country Clubu v uplynulém týdnu prakticky neobjevil. Legendární golfista tak na Genesis Open svou nepřítomností opět potvrdil, že jeho zdravotní problémy jsou vážné.

  Celý článek

  19. února 2017 – GolfExtra.cz

  První turnaj formátu World Super 6 vyhrál v Perthu Rumford

  Brett Rumford

  Prvním vítězem nového formátu turnaje, který poprvé v historii představila European Tour, se v australském Perthu stal domácí Brett Rumford. Místní rodák dokonale využil znalosti prostředí a dominoval v obou částech ISPS HANDA World Super 6.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení