23. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Beef radí kapitánu Clarkovi: Na Ryder Cup bych se nevzal

  Andrew Johnston

  Devět jmen už je jasných. S nimi kapitán evropského rydercupového týmu Darren Clarke nehne. Teď je před ním ale obtížný úkol. Vybrat tři další golfisty, které do amerického Hazeltine vezme. První rada už přišla. Andrew “Beef” Johnston by sám sebe nezvolil.

  Celý článek

  23. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Hvězdy táhly! Na Czech Masters dorazilo 24 410 diváků

  Czech Masters

  Dalo se to čekat. Třetí ročník turnaje D+D REAL Czech Masters vyvolal díky hvězdným jménům mezi českými golfovými fanoušky velký zájem. Přímo na Albatross jich během celého turnajového týdne dorazilo skoro pětadvacet tisíc.

  Celý článek

  23. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Pobodal hráče v předchozím flightu. Důvod? Pomalá hra

  Bodnutí na golfovém hřišti

  Určitě jste to už sami na hřišti zažili mnohokrát. Máte chuť hrát, ale pořád čekáte a čekáte. Flight před vámi totiž více hledá míčky než hraje a k tomu, aby vás pustil před sebe, se moc nemá. V Americe podobný incident skončil potyčkou a pobodáním.

  Celý článek

  22. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Matuš si na Pro Golf Tour pohoršil, ale dal cut. Nový ne

  Stanislav Matuš

  Karta na Challenge Tour pro příští sezonu se Stanislavu Matušovi zase o něco vzdálila. Ve druhém kole předposledního turnaje sezony Pro Golf Tour si pohoršil o dvě rány a osm míst a podle všeho bude hrát o všechno na velkém finále německé série.

  Celý článek

  22. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  VIDEO: 5 nejlepších ran Petersona ve finále Czech Masters

  Paul Peterson

  Kde kdo si myslel, že Američan Paul Peterson po sobotním vyrovnání rekordu hřiště na Albatrossu v neděli nasazené tempo neudrží. Jenže on to zvládl a díky famóznímu golfu si na D+D REAL Czech Masters došel pro první titul na European Tour v kariéře.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení