15. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Neskutečná rána. Nováček drivoval železem 277 metrů

  Jordan Smith

  Jordan Smith je nováčkem European Tour, proto toho o něm zatím moc nevíme. Jeho největším úspěchem je jeho loňské první místo v moneylistu Challenge Tour, evropské druhé ligy. Tím si získal kartu o patro výš. S jistotou už ale o něm můžeme tvrdit, že umí trefit míček opravdu daleko.

  Celý článek

  14. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Ranař v každé době. Fowler zavřel kritikům ústa

  Rickie Fowler

  Rickie Fowler patří k nejdelším hráčům na PGA. Kromě délky umí být z týčka i hodně efektivní. Někteří kritici mu však vyčítali, že je spíš produktem své doby. Nyní ukázal, že by byl proslulým ranařem i v „dřevních“ dobách.

  Celý článek

  13. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Zemřel Angličan John Jacobs, zakladatel European Tour

  John Jacobs

  Ve věku 91 let v pátek zemřel jeden z nejvlivnějších lidí historie golfu, zejména toho evropského. John Jacobs pomohl na začátku 70. let založit European Tour a dvakrát byl kapitánem evropského týmu na Ryder Cupu.

  Celý článek

  13. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Mladík Faldo zase válel na European Tour, v JAR pokořil par

  Nick Faldo

  Dalo by se říci, jako za mlada! Přesně tak působil během prvního kola BMW SA Open šestinásobný major šampion Nick Faldo. Na hřišti Glendower Golf Clubu se dostal dvě rány pod par hřiště, přestože už mu je 59 let a na European Tour se objevil po skoro dvou letech.

  Celý článek

  12. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  První hřiště, které postavil Arnold Palmer, je na prodej

  Indian Lake Golf Club

  V zámoří je aktuálně na prodej jedna atraktivní golfová osmnáctka. Nepatří sice do žádného žebříčků nejlepších hřišť, může se ale pyšnit jiným primátem - jedná se o první hřiště, na kterém se při výstavbě osobně podílel sám Arnold Palmer.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení