12. srpna 2019 – haf

  Kudy a jak na Czech Masters? Autem nebo linkou 311

  Parkování Czech Masters

  Pokud plánujete vyrazit v tomto týdnu na už šestý ročník D+D REAL Czech Masters, máte více méně pouze dvě možnosti, jak se na turnaj European Tour na Albatrossu dostavit. Buď po vlastní ose automobilem, nebo využít autobusu ze Zličína, odkud jezdí linka 311.

  Celý článek

  11. srpna 2019 – haf

  2 minuty na putt, 3 na ránu wedgí. DeChambeau opět pod palbou

  Bryson DeChambeau

  Téma už ani ne pomalé, ale doslova šnečí hry opět rezonuje golfovým prostředím. Poté, co se kriticky k tempu hry vyjádřili během turnaje The Northern Trust mimo jiné Tiger Woods, Rory McIlroy nebo Brooks Koepka předvedl její ukázkový příklad Bryson DeChambeau.

  Celý článek

  11. srpna 2019 – GolfExtra.cz

  Dětský Pro-Am v Motole vyhrál domácí tým Jakuba Švarce

  Oldřich Nechanický dětský Pro-Am

  Už podruhé proběhl o druhé srpnové sobotě na devítijamkovém hřišti Golf Clubu Praha dětský Pro-Am ve spolupráci s Czech Pro-Am Teaching Tour. Triumf slavil domácí tým Jakuba Švarce.

  Celý článek

  11. srpna 2019 – haf

  Na další akci Symetra Tour neuspěla Vlčková ani Váňová

  Karolína Vlčková

  České golfové profesionálky Karolína Vlčková se Šideri Váňovou si v tomto týdnu v pořadí Symetra Tour nepolepší. Na turnaji PHC Classic ve Wisconsinu totiž ani jedna neprošla cutem.

  Celý článek

  10. srpna 2019 – haf

  Matuš dohrál ve čtvrté desítce, na MM slaví titul Ryšková

  Stanislav Matuš

  Také ve čtvrtém kole se Stanislav Matuš dostal na Made in Denmark Challenge pod par hřiště, bylo to ale pouze o jednu ránu, a tak si s konečným skóre -14 pohoršil na konečnou dělenou 33. pozici. Domácí amatérské Mezinárodní mistrovství ve hře na rány pak ovládli v Karlových Varech Leon Breimer a Hana Ryšková.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení