14. února 2019 – pv

  Garcia přiznal osobní problémy. Stály za jeho výlevy vzteku

  Sergio Garcia

  Ačkoli Sergio Garcia před Genesis Open umístil na svůj Instagram veřejnou omluvu a obsáhlé vyjádření ke svým výlevům vzteku na Saudi International před dvěma týdny, nevyhnul se tím dotazům zámořských médií na toto téma.

  Celý článek

  14. února 2019 – pv

  Kuchar se brání: Kedík dostal dost. 5000 za týden je skvělé

  Matt Kuchar a David Ortiz

  Zatímco Matt Kuchar čelí kritice za to, že nezaplatil svému kedíkovi spravedlivou mzdu, jediné, čeho vítěz Mayakoba Golf Classic lituje je, že obraz jeho nezapomenutelného týdne loni na podzim v Mexiku je nyní poškozen. El Tucan prý dostal dost, když inkasoval 5000 dolarů, trvá na svém Kuchar.

  Celý článek

  14. února 2019 – pv

  Woods si vybral asistenty. Možná budou mít víc práce

  Tiger Woods

  Letošní President Cup se v Austrálii koná až za dlouhé měsíce, ale kapitán Tiger Woods už ví, kdo mu bude v prosinci dělat asistenty. A pořád je tu také varianta, že při své první roli vůdce amerického výběru bude proti týmu světa sám hrát.

  Celý článek

  13. února 2019 – haf

  Cafourek i Daněk vstoupili dobře do další akce Pro Golf Tour

  Jan Cafourek

  Jan Cafourek pokračuje v Maroku ve skvělých výkonech a v úvodu dalšího turnaje Pro Golf Tour se k němu přidal také Štěpán Daněk. Michal Pospíšil a Slovák Peter Valášek jsou naopak po prvním kole Open Palmeraie Country Club 2019 pod hranicí cutu.

  Celý článek

  13. února 2019 – haf

  European Tour útočí! Nabízí nejvyšší finanční odměnu v golfu

  DP World Tour Championship flag

  European Tour se snaží udržet si své stávající hvězdy a možná získat i nějaké nové, které hrají zatím převážně na finančně atraktivnější PGA Tour. Závěr sezony totiž nabídne nově zvýšené prize money s největší odměnou za první místo ve světě golfu. O tu se bude hrát v Dubaji.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení