5. prosince 2019 – pv

  Životní kolo už v 17 letech! Kluk z Anglie zahrál 58

  Craig Passmore

  Šance, že váš poslední golfový víkend nebyl tak dobrý, jako prožil 17letý Angličan Craig Passmore, je poměrně veliká. Chlapec z Devonu zahrál na klubovém turnaji v Players Clubu v Bristolu 58 ran. Na hřišti s parem 72 tak byl 14 ran dole. A to měl ve své skórkartě i jedno bogey!

  Celý článek

  4. prosince 2019 – pv

  Hráčem roku na European Tour je Rahm jako třetí Španěl historie

  Jon Rahm

  Jon Rahm má za sebou teprve třetí profesionální sezónu, ale už se po ní může pyšnit prestižním ocenění Golfista roku na European Tour. 25letý Španěl ho získal za svůj parádní rok zakončený vítězstvím na DP World Tour Championship i v celé Race tu Dubai.

  Celý článek

  4. prosince 2019 – pv

  Australská jednička neví, co s olympiádou: Potřebujeme ji?

  Adam Scott

  Adam Scott patřil před třemi lety k nejhlasitějším kritikům návratu golfu do programu Olympijských her a na jeho postoji se nic nemění ani rok před turnajem v Tokiu. I když svou účast ještě úplně nevyloučil, minimálně ji hodně zpochybnil.

  Celý článek

  3. prosince 2019 – pv

  Z Beefa je táta. Neexistuje lepší pocit, září štěstím

  Andrew Johnston

  Na to, že je mu teprve třicet, má toho za sebou Andrew "Beef" Johnston poměrně dost. Prožil si slávu i pády, prošel si psychickými problémy a nyní znovu zažívá lepší časy. O víkendu navíc vstoupil do úplně nové životní etapy, když se stal otcem.

  Celý článek

  3. prosince 2019 – Komerční sdělení

  3+1 zajímavost o golfu aneb co jste o něm nevěděli

  Korineum Golf & Beach Resort

  Golf se v tomto století vypracoval na jeden z nejoblíbenějších outdoorových sportů. Hra, která se těší popularitě mezi širokou veřejností, má velmi bohatou a zajímavou historii. Přinášíme pár faktů, o kterých jste nevěděli a které vás možná trochu překvapí.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení