17. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Donald byl hospitalizován a odstoupil, vede Kirk

  Luke Donald

  Měl jiné představy o tom, jak se rozloučí s golfovým rokem 2017. Na RSM Classic doufal Luke Donald v dobrý výsledek, místo na první odpaliště ale musel ve čtvrtek vyrazit do nemocnice. Nepříjemně ho totiž bolelo na prsou, a tak raději z turnaje odstoupil.

  Celý článek

  17. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Experiment na bagu. Haas zkouší tátu, Johnson psychologa

  Bill Haas

  Hráči PGA Tour často experimentují. S novým vybavením, švihem, míčky, materiály. Na probíhajícím RSM Classic se ale dva z nich rozhodli, že experimentálně vymění své kedíky.

  Celý článek

  16. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Univerzitní kouč přišel o práci kvůli rasistickým útokům

  Darrell Wallace Jr.

  Golfový trenér ze střední školy ve Wisconsinu Brent Nottestad je bez práce. O své místo přišel poté, co na Twitter napsal sérii rasistických příspěvků směrem k afroamerickému pilotovi populární americké závodní série NASCAR Darrellu Wallacovi Jr.

  Celý článek

  16. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Skvělý život Kucharových synů. Mají nekonečné prázdniny

  Matt Kuchar

  Synové Matta Kuchara mají život, který by chtěl mít každý kluk (nejen) v jejich věku. Cestují po světě, mají neustále prázdniny, a přitom nezanedbávají školu. Jak je to možné? Táta jim platí soukromého učitele, který s rodinou Kucharových pokaždé vyráží na cesty.

  Celý článek

  15. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  OBRAZEM: Zákulisí Trumpova hřiště v Dubaji

  Trump Dubai

  Ještě není otevřené ani rok, už si ale hřiště Trump International Golf Club v Dubaji našlo své fanoušky. Nedávno zde trénoval Rory McIlroy a nyní jsme se do luxusu, který postavil americký prezident na Blízkém východě, podívali také my a pořídili tam pro vás pár fotek.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení