13. dubna 2019 – haf

  Spieth neznal pravidla pro cut, se kterým si zahrával. Dal ho

  Jordan Spieth

  Jordan Spieth není zvyklý řešit problémy s cutem, o to více na Masters, kde z pěti účastí skončil čtyřikrát nejhůře třetí a v pátém případě dělený jedenáctý. V posledních měsících se však trápí, a na tom se nic nemění ani v Augustě. I pošesté zde ale cutem prošel.

  Celý článek

  13. dubna 2019 – haf

  VIDEO: Woodse málem zranila ochranka, on zahrál birdie

  Tiger Woods a ochranka

  Stačil zlomek vteřiny, nešťastná náhoda a nepozornost a naděje Tigera Woodse na páté zelené sako mohly být fuč. Během 2. kola ho totiž v Augustě málem nešťastně "sestřelil" člen ochranky, který se přitom snažil, aby se Woodsovi nic nestalo. Vše ale dobře dopadlo.

  Celý článek

  13. dubna 2019 – pv

  Masters spustilo mobilní aplikaci budoucnosti

  Aplikace The Masters

  Je to trochu paradox, že zrovna slavné Masters, které se tak usilovně brání moderním technologiím a chrání si své tradice, spustilo ve své oficiální mobilní aplikaci funkci, která v golfu ještě nebyla. Fanoušci jsou z ní doslova v úžasu, už ji máte nainstalovanou?

  Celý článek

  12. dubna 2019 – pv

  Ke grandslamu daleko. McIlroye zaskočily pomalé greeny

  Rory McIlroy

  Rory McIlroy ve čtvrtek nezahájil dobře svůj útok na kariérní grandslam. Jeden z největších favoritů Masters se v prvním kole nepřizpůsobil pomalým greenům a místo toho, aby jako mnozí další favorité využil nečekaně příznivých skórovacích podmínek, donesl skóre +1. Z velkých jmen však nebyl sám, komu se na úvod prvního majoru sezóny nedařilo.

  Celý článek

  12. dubna 2019 – haf

  OBRAZEM: První kolo Masters 2019

  Bryson DeChambeau

  Především v podání odpoledních flightů se během prvního kola 83. Masters nezdála Augusta jako jedna z nejtěžších zkoušek ve světě golfu. Ti nejlepší golfisté světa předváděli svůj nejlepší golf a hřiště rozhodně nešetřili. I proto se více slavilo, než smutně kroutilo hlavami.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení