9. ledna 2020 – pv

  Thomasovo déjà vu. Získá opět havajský double?

  Justin Thomas

  Justin Thomas se v posledních měsících a týdnech dostal opět do ráže a dává vzpomenout na své zatím nejlepší golfové období, které prožíval před třemi lety. Tehdy vyhrál během 12 měsíců šest turnajů včetně obou havajských podniků na začátku roku 2017. A i letos přijel na Sony Open jako vítěz Turnaje šampionů.

  Celý článek

  9. ledna 2020 – haf

  Wie Turnaj šampionek LPGA nestihne. Pomůže Spilkové?

  Michelle Wie

  Když Michelle Wie v polovině loňského roku přerušila kvůli zdravotním problémům kariéru, nebylo jasné, zda se někdy k soutěžnímu golfu vůbec vrátí. Nyní se to zdá pravděpodobné, ale v příštím týdnu to ještě nebude. Turnaj šampionek LPGA nestihne.

  Celý článek

  9. ledna 2020 – pv

  DeChambeau se bojí do Abú Zabí. Vzdá se tučné provize?

  Bryson DeChambeau

  Američan Bryson DeChambeau zvažuje, že kvůli rostoucímu napětí a antiamerickým náladám na Blízkém východě nebude hrát příští týden na Abu Dhabi HSBC Championship. Své obavy o bezpečnost na turnaji European Tour vyjádřil prostřednictvím herní streamovací platformy Twitch v odpovědi na dotaz jiného uživatele.

  Celý článek

  8. ledna 2020 – haf

  Do aukce jde golfový vozík Harley-Davidson Elvise Presleyho

  Elvis Harley

  Pokud hrajete golf, jste velkými fanoušky Elvise Presleyho a nevíte, co s penězi, máme pro vás jeden tip. Ve středu startuje na internetu aukce jeho senzačního golfového vozíku značky Harley Davidson, přičemž se očekává, že jeho cena bude kolem 1,5 milionu korun.

  Celý článek

  7. ledna 2020 – pv

  European Tour věří, že Vic Open australskému ohni neustoupí

  Požáry v Austrálii

  Přestože Austrálie čelí obrovské přírodní katastrofě, kdy její rozsáhlá území spalují požáry, European Tour očekává, že únorový turnaj ISPS Handa Vic Open proběhne podle plánu. Hrát se má od 6. do 9. února na 13th Beach Golf Links ve Victorii.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení