18. června 2018 – GolfExtra.cz

  Vyhlášení soutěže s Pilsner Urquell a US Open 2018

  Pilsner Urquell soutěž 2018

  Jako příliš velcí optimisté se ukázala většina účastníků v naší další soutěži s Pilsner Urquell, která byla spojená s druhým majorem roku US Open. Většina tipujících věřila, že vítězné skóre bude hluboko pod parem hřiště, ale našli se i tací, kteří hráčům tolik nevěřili. A mohou se díky tomu těšit na nějaké to pivečko, které na ně čeká.

  Celý článek

  18. června 2018 – Honza Fait

  Vlčkové se na závěr nedařilo, skončila až ve čtvrté desítce

  Karolína Vlčková

  Skvěle rozehraný turnaj nedopadl na Symetra Tour pro Karolínu Vlčkovou tak, jak si představovala. Na The Forsyth Classic po prvním kole dělila první příčku, po druhém se držela v TOP 5, ale v neděli poztrácela příliš mnoho ran a klesla až do čtvrté desítky.

  Celý článek

  17. června 2018 – Honza Fait

  Vlčková se v Illinois drží v TOP 5, ztrácí čtyři rány

  Karolína Vlčková

  Opustila sice dělené první místo, ale stále to má na Forsyth Classic skvěle rozehrané. Karolína Vlčková se drží na dalším turnaji Symetra Tour v elitní desítce, když je před finálovým kolem dělená pátá. Na vedoucí Nontayu Srisawang ztrácí se skóre -8 čtyři rány.

  Celý článek

  16. června 2018 – Honza Fait

  McIlroyovo zakletí trvá, na US Open nedal třetí cut v řadě

  Rory McIlroy

  V roce 2011 na US Open získal svůj první major, tím jako by se však Rory McIloy na druhém turnaji velké čtyřky v sezoně sám proklel. A nezlomil to ani letos v Shinnecock Hills, kde především kvůli otřesnému startu do prvního kola neprošel po tom druhém cutem. A potřetí v řadě jede z US Open předčasně domů.

  Celý článek

  15. června 2018 – GolfExtra.cz

  Prvních 10 jamek za +8. Matuš neprošel ve Francii cutem

  Stanislav Matuš

  Stanislav Matuš byl po prvním kole Hauts de France Golf Open ve výborné pozici nejen směrem k druhému cutu na Challenge Tour v řadě, ale i směrem k útoku na přední umístění. To vše vzalo za své po katastrofální úvodní devítce druhého kola. Nepomohl ani skvělý závěr.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení