6. prosince 2018 – pv

  545 metrů? Pro vítěze Czech Masters driver a sand wedge!

  Haydn Porteous

  Neskutečnou délku svých ran demonstroval v 1. kole South African Open loňský vítěz D+D REAL Czech Masters Haydn Porteous. Domácí Jihoafričan potřeboval v Randpark Golf Clubu na hřišti Firethorn jen driver a sand-wedge na překonání 545 metrů dlouhé pětiparovky.

  Celý článek

  6. prosince 2018 – pv

  Zpomalí nová pravidla hru na greenech? Finau se toho obává

  Tony Finau

  Když byly v letošním roce představeny změny v Pravidlech golfu, bylo to se záměrem zjednodušení, po případě zrychlení hry. Jedna z novinek by ale mohla hru ve skutečnosti zpomalit. Podle americké hvězdy Tonyho Finaua je to pravidlo o opravách na greenu (12-1).

  Celý článek

  6. prosince 2018 – pv

  Šok malého fanouška. Doma na stolku našel pohár z The Open

  Joshua Marshall

  Jedenáctiletý golfový fanoušek ze skotského Dundee se dočkal velkého překvapení, když v úterý přišel domů a vkročil do svého dětského pokoje. Na stolku našel slavný Klaretový džbánek pro vítěze The Open, který byl skvělým doplňkem jeho již tak skvělé výzdoby.

  Celý článek

  5. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Další skvělá parodie. Tentokrát je obětí Bubba Watson

  Jack Bartlett

  Imitátor Jack Bartlett se stává pomalu ale jistě legendárním. Do své sérii skečů na Instagramu, ve kterých si tropí legraci ze slavných hráčů současnosti, přidal další kousek. Tentokrát si vzal na paškál Bubbu Watsona a opět mu šel skvěle.

  Celý článek

  5. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  Ostravice nabízí výhodné členství, získáte až 6 fee za 5000 korun

  Ostravice

  S velmi atraktivní nabídkou golfového členství na rok 2019 přišli na Ostravici. A pokud nebudete váhat a pořídíte si ji ještě do konce aktuálního kalendářního roku, bude pro vás ještě výhodnější.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení