11. října 2019 – haf

  Matuš zabojoval a v Irsku prošel na Challenge Tour cutem

  Stanislav Matuš

  Nepovedené první kolo na Stone Irish Challenge dokázal v pátek z Čechů napravit pouze Stanislav Matuš, který si tak v Irsku zahraje i o víkendu a má šanci ještě zabojovat o vylepšení pozice pro příští sezonu. Zbylá trojice českých hráčů na turnaji končí.

  Celý článek

  11. října 2019 – haf

  Rory Sabbatini září v Itálii, získá svůj první evropský titul?

  Rory Sabbatini

  Rory Sabbatini si opět odskočil z PGA Tour do Evropy, kde se v tomto týdnu hraje lukrativní Italian Open v rámci Rolex Series a slovenský golfista to má v Římě parádně rozehrané! Po dvou kolech je na skóre -7 na samé špici leaderboardu a těší se na víkend.

  Celý článek

  11. října 2019 – jom

  Woodsův turnaj generálkou na Presidents Cup. Chybí jen č. 1

  Tiger Woods

  Limitované startovní pole turnaje Tigera Woodse na Bahamách je téměř kompletní. Hero World Challenge, prosincovou generálku na Presidents Cup, si zahraje až na jedinou výjimku celá Woodsova parta. Tou výjimkou je zrovna vládce světového golfu Brooks Koepka.

  Celý článek

  11. října 2019 – haf

  Čejka se dostal v Houstonu pod par, má šanci na další cut

  Alex Čejka

  Alex Čejka se PGA Tour ještě nevzdává. Přestože loni skončil mimo elitní 150 a přišel tak o plnou kartu, v nové sezoně hraje již třetí turnaj. A má šanci na druhý cut, když je na Houston Open po úvodní rundě se skóre -1 na děleném 56. místě.

  Celý článek

  10. října 2019 – haf

  Čechům se v Irsku na úvod nedařilo, Kořínek pokazil závěr

  Aleš Kořínek

  Nepovedené úvodní kolo turnaje Stone Irish Challenge za sebou mají čtyři čeští golfisté. Ani jeden z nich ve čtvrtek na hřišti Headfort Golf Clubu nepokořil par, Aleš Kořínek k tomu však byl velmi blízko. Jenže bohužel naprosto nezvládl závěr kola.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení