13. února 2018 – GolfExtra.cz

  Potvrzeno! Jubilejní 150. The Open bude v St Andrews

  St Andrews

  Nejedná se o překvapení, spíše očekávané potvrzení. Hostitelem jubilejního 150. The Open v roce 2021 bude slavné skotské hřiště St Andrews, přezdívané za Domov golfu. V pondělí to oznámila R&A.

  Celý článek

  12. února 2018 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Faldo dal eso na miniaturní 7 v Pebble Beach

  Nick Faldo a Mark Immelman

  Nick Faldo hřiště v Pebble Beach miluje, a tak si každý rok nenechá ujít, i z pracovních důvodů, místní turnaj v rámci PGA Tour. Bylo tomu tak i letos a domů odjel se zahraným hole-in-one na místní ikonické sedmé jamce v kapse. Bohužel ale jen na zahradě svého kolegy.

  Celý článek

  12. února 2018 – GolfExtra.cz

  FOTO: Pamela nebo Paulina? Krásky zářily v Pebble Beach

  Paulina Gretzky

  Hlavními hvězdami uplynulého týdne v Pebble Beach byli samozřejmě ti nejlepší golfisté světa v čele s Dustinem Johnsonem, na své si ale přišli také pánové (a vlastně i dámy), kteří hodí rádi očkem po krásných ženách. Díky Kelly Rohrbach a Paulině Gretzky.

  Celý článek

  11. února 2018 – GolfExtra.cz

  Super 6 vyhrál Aphibarnrat po 93 jamkách

  Kiradech Aphibarnrat

  Kiradech Aphibarnrat vyhrál v Austrálii svůj čtvrtý turnaj na European Tour v kariéře. Ve finále ISPS HANDA World Super 6 Perth porazil domácího Jamese Nittiese 2&1. Do play off se přitom dostal na poslední chvíli až jako 24. hráč.

  Celý článek

  10. února 2018 – GolfExtra.cz

  Krutý pád lídrů. Westwood si play off nezahraje

  Lee Westwood

  Tohle byl pořádný sešup, a hned ve dvojím vydání. Lídři páteční noci Lee Westwood a Brett Rumford se probudili do sobotní kocoviny a nezahrají si nedělní play off turnaje ISPS HANDA World Super 6 Perth v Austrálii. Oba si byli dokonce navzájem svědky svých pádů.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení