11. června 2019 – GolfExtra.cz

  Tipněte, kdo ovládne US Open, a vyhrajte pivo na celou sezonu

  Pilsner Urquell 2019

  Třetí golfový major roku je tady a s ním přichází naše první letošní soutěž s Pilsner Urquell o pivo na celou sezonu. Stačí k tomu jediné, vzít do ruky křišťálovou kouli a podívat se, kdo bude v neděli večer zvedat nad hlavu v Pebble Beach pohár pro vítěze.

  Celý článek

  11. června 2019 – pv

  Slavný kedík Woodse se vrací. Na US Open si ho najal Day

  Steve Williams

  Australský golfista Jason Day využije tento týden na US Open služby prominentního kedíka. Není jím nikdo jiný než slavný Steve Williams, který pomohl k 13 major titulům Tigeru Woodsovi. Williams a Day spolu trénují v Pebble Beach už od soboty.

  Celý článek

  10. června 2019 – pv

  G-Mac to dokázal. Na The Open bude spát ve vlastní posteli

  Graeme McDowell

  Graeme McDowell se účastnil The Open nepřetržitě v letech 2004 – 2016. Po 13 sezónách pravidelné účasti však poslední dva ročníky nehrál a reálně mu hrozilo, že se nekvalifikuje ani letos. Nakonec však jedinečnou příležitost zahrát si britský major ve svém rodném městě nepropásl a nyní zažívá pocity nepopsatelného štěstí.

  Celý článek

  10. června 2019 – haf

  Účty z Ryder Cupu 2018? 100 nových hřišť a "útrata" 6 miliard

  Ryder Cup česká vlajka

  Poslední Ryder Cup se povedl, alespoň tedy z evropského pohledu. A také z pohledu francouzského. Pořádání jedné z největších světových sportovních událostí přineslo nejen velké množství peněz do státní kasy, ale mimo jiné i 100 nových městských hřišť. Závidíme.

  Celý článek

  10. června 2019 – haf

  Povedený závěr Váňové, na Symetře dohrála ve třetí desítce

  Šideri Váňová

  O nejlepší letošní český výsledek na Symetra Tour se v minulém týdnu postarala Šideri Váňová. Ta díky vydařenému finálovému kolu za 69 ran (-3) obsadila s celkovým skóre plus jedna dělenou 26. pozici. Karolína Vlčková neprošla cutem už na čtvrtém turnaji v řadě.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení