19. července 2016 – GolfExtra.cz

  Svět gratuluje Stensonovi: Spieth, Rose, Garcia, Willett i Bosák

  Henrik Stenson

  Fenomenální výkon Henrika Stensona ve finálovém kole British Open spustil lavinu reakcí především na Twitteru. Švédovi k jeho výkonu a zisku premiérového titulu z majoru gratulovala řada z jeho soupeřů, ocenil ho ale třeba i komentátor České televize Jaromír Bosák.

  Celý článek

  18. července 2016 – GolfExtra.cz

  Vstup na Czech Masters zdarma a soutěž o ceny za 500 000 Kč

  Soutěž GolfExtra.cz a Czech Masters

  Jsou nabídky, které se nedají odmítnout a tohle je podle nás jedna z nich! Společně s letošním ročníkem D+D REAL Czech Masters jsme si pro vás připravili soutěž o ceny v hodnotě 500 000 korun! Na úplně každého pak čeká 4denní vstupenka na největší golfovou událost roku v Česku a to úplně zdarma. Tak na co ještě čekáte?

  Celý článek

  18. července 2016 – GolfExtra.cz

  Šéf olympiády v Riu: Golfisté nejedou kvůli penězům, nikoliv zice

  Carlos Nuzman

  Šéf olympijských her v Riu de Janeiru má jasno. Golfisté podle Carlose Nuzmana do Brazílie v srpnu nedocestují kvůli tomu, že by se báli viru zika, ale protože za svou účast nedostanou žádné peníze.

  Celý článek

  18. července 2016 – GolfExtra.cz

  Titul po 5 letech. Předvedl Baddeley nejdojemnější oslavu roku?

  Aaron Baddeley

  Když viděl, že jde míče do jamky, vyhodil putter vysoko nad hlavu a začal křepčit jak malý kluk. Aby také ne. Aaron Baddeley čekal na své další vítězství na PGA Tour více než pět let. Ta doba se promítla do jeho emocí po posledním puttu na Barbasol Championship dokonale.

  Celý článek

  17. července 2016 – GolfExtra.cz

  Domácím šampionem ve hře na jamky se stal počtvrté Mrůzek

  Filip Mrůzek

  Už počtvrté v kariéře ovládl domácí šampionát profesionálů ve hře na jamky Filip Mrůzek. Ten si ve finále na 36 jamek poradil v Mladé Boleslavi s Alešem Kořínkem 7&6, v souboji o třetí místo udolal Angličan Reece Phillips Itala Federica Elliho 3&2.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení