16. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  McIlroy musí za doktory, jeho start v Abú Zabí je ohrožen

  Rory McIlroy

  V neděli sice v play-off bojoval na BMW SA Open o vítězství, jinak to ale pro Roryho McIlroye bezproblémový týden v Jižní Africe nebyl. Před druhým kolem ho tak bolelo v horní části zad, že dokonce zvažoval, že z turnaje odstoupí. O co jde, by měla ukázat pondělní magnetická rezonance.

  Celý článek

  15. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Centimetry od slávy. Magických 59 Kisner těsně nevyrovnal

  Kevin Kisner

  Magická padesát devítka málem padla na Sony Open podruhé. Ve čtvrtek se na tento výsledek v počtu ran v jednom kole dostal ve Waialae Country Clubu Justin Thomas. V sobotu od něj dělily centimetry Kevina Kisnera.

  Celý článek

  15. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Neskutečná rána. Nováček drivoval železem 277 metrů

  Jordan Smith

  Jordan Smith je nováčkem European Tour, proto toho o něm zatím moc nevíme. Jeho největším úspěchem je jeho loňské první místo v moneylistu Challenge Tour, evropské druhé ligy. Tím si získal kartu o patro výš. S jistotou už ale o něm můžeme tvrdit, že umí trefit míček opravdu daleko.

  Celý článek

  14. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Ranař v každé době. Fowler zavřel kritikům ústa

  Rickie Fowler

  Rickie Fowler patří k nejdelším hráčům na PGA. Kromě délky umí být z týčka i hodně efektivní. Někteří kritici mu však vyčítali, že je spíš produktem své doby. Nyní ukázal, že by byl proslulým ranařem i v „dřevních“ dobách.

  Celý článek

  13. ledna 2017 – GolfExtra.cz

  Zemřel Angličan John Jacobs, zakladatel European Tour

  John Jacobs

  Ve věku 91 let v pátek zemřel jeden z nejvlivnějších lidí historie golfu, zejména toho evropského. John Jacobs pomohl na začátku 70. let založit European Tour a dvakrát byl kapitánem evropského týmu na Ryder Cupu.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení