14. února 2017 – GolfExtra.cz

  Friesz začal na Ecco Tour za -1, Mrůzek došel v paru

  Ján Friesz

  Ve Španělsku se v tomto a příštím týdnu hrají dva lukrativní turnaje dánské Ecco Tour, které neunikly ani hledáčku českých a slovenských hráčů. Do toho prvního v resortu PGA Catalunya vstoupil nejlépe Slovák Ján Friesz, který zahrál za -1. Filip Mrůzek byl jen o ránu horší.

  Celý článek

  14. února 2017 – GolfExtra.cz

  Kurzy na Masters se mění, Woods se výrazně propadá

  Tiger Woods

  Pokud stále ještě věříte tomu, že Tiger Woods vyhraje letošní Masters, začíná být nejlepší čas na to, si na to vsadit. A jestli věříte Jordanu Spiethovi, tak jste ten nejlepší čas už dost možná promrhali. Jaké jsou tedy aktuální kurzy na první major sezony?

  Celý článek

  14. února 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Pokazil ránu, tribuna ale jeho míček poslala k jamce

  Jose Maria Olazabal

  Tohle se vám na hřišti nestane. Proč? Protože když budete hrát osmnáctou jamku na svém oblíbeném hřišti vy, nejspíše tam nebude stát několikametrový pomocník v podobě tribuny.

  Celý článek

  13. února 2017 – GolfExtra.cz

  Potřeboval hole out, dal ho! V play-off slavil životní titul

  Ethan Tracy

  Stát se něco podobného na nějakém slavnějším turnaji, do roka z toho máte hollywoodský trhák. Jenže Ethan Tracy neskutečným způsobem vyhrál "pouze" turnaj Web.com Tour, a tak se na tento příběh nejspíše za pár dní zapomene. Díky nám vám ale neunikne!

  Celý článek

  13. února 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Tiger Woods a nová reklama Nike na "rovnost"

  Reklama Nike Equality

  Společnost Nike spustila novou kampaň pod názvem "Equality", tedy rovnost. Jelikož únor je ve Spojených státech a Kanadě oslavován mimo jiné jako Měsíc černošské historie, je jasné, na co Nike naráží. Kampaň ale nyní přichází v hodně ožehavém období.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení