4. října 2016 – GolfExtra.cz

  Gál vstoupil dobře do q-school, Novák je stále na dostřel

  Petr Gál

  Závěrečné dva turnaje první fáze q-school rozehráli v úterý čtyři čeští hráči. Nejlépe z nich odstartoval svou cestu za vysněnou kartou na European Tour Petr Gál, který v Itálii drží se skóre -2 postupové příčky. Ostatním se hned na úvod vzdálily.

  Celý článek

  4. října 2016 – GolfExtra.cz

  Klikař Mickelson: Nějaký blbeček nás dostal pod tlak

  Phil Mickelson

  Ryder Cup je akce, která vždy dostane hráče pod velký tlak. Nehrají jen za sebe, ale za celý tým. Jejich chyba může sebrat šanci na úspěch i parťákům. Američané letos navíc kromě zisku poháru chtěli ukázat, že změny, které po předchozí porážce nastartovali, mají smysl.

  Celý článek

  4. října 2016 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Hrál jsem opravdu ho*no, pobavil Willett hráče i novináře

  Danny Willett

  Jako šampion Masters měl být jednou z opor evropského rydercupového týmu. Jenže forma Dannyho Willetta v posledních měsících neustále klesala a v Hazeltine se žádným zázrakem neobjevila. Willett patři mezi nejhorší hráče.

  Celý článek

  4. října 2016 – GolfExtra.cz

  Největší věc, jakou jsem kdy dokázal, září štěstím Watson

  Bubba Watson

  Během letošního Ryder Cupu neodpálil jedinou ránu, dvakrát vyhrál Masters a další velké turnaje, přesto Bubba Watson považuje nedělní triumf Spojených států nad Evropou za největší úspěch své kariéry.

  Celý článek

  3. října 2016 – GolfExtra.cz

  Najděte Rickiemu holku! Fowler je terčem internetových vtípků

  Rickie Fowler

  Užíval si oslavy se svými rydercupovými parťáky, pak ale zůstal z ničeho nic na ocet. Když zavelel fotograf, aby Američané políbili své partnerky, neměl Rickie Fowler "nikoho po ruce". A tak vznikla jedna z nejlepších fotek letošního Ryder Cupu.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení