15. června 2017 – GolfExtra.cz

  Nad Erin Hills je čisté nebe. Mickelsonova naděje zhasla

  Phil Mickelson

  Phil Mickelson se oficiálně odhlásil z účasti na letošním US Open. Kvůli slavnostnímu ceremoniálu zakončení střední školy své dcery by nestihl svůj tee time. Jeho jedinou šancí byl odklad startu turnaje nejméně o čtyři hodiny, jenže nebe nad Erin Hills je téměř bez mráčku.

  Celý článek

  15. června 2017 – GolfExtra.cz

  Hráči i kedíci se na US Open bojí šíleně dlouhých kol

  Erin Hills

  Zatímco celý golfový svět se nějak snaží hru zrychlit, letošní US Open asi půjde proti tomuto trendu. Obávají se toho alespoň hráči a kedíci, kteří si myslí, že na hřišti stráví velké množství času. Organizátoři z USGA však věří, že to až tak horké nebude.

  Celý článek

  15. června 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Beef "pokořil" roughy a bunkery v Erin Hills

  Beef

  Někteří na ně nadávají, jiní se těší na výzvu. Poté jsou ti, kterým je to jedno a jdou hrát. A pak je tady Andrew Beef Johnston, který si z přetěžkých roughů a bunkerů v Erin Hills, dějišti US Open, dělá legraci.

  Celý článek

  15. června 2017 – GolfExtra.cz

  Podivné US Open. Bez Tigera a bez Phila, poprvé za 23 let

  Tiger Woods a Phil Mickelson

  Druhý major sezony bude specifický minimálně v jedné věci. Bude bez humbuku, který se obvykle točí kolem dvou nejvýznamnějších amerických golfistů. Stane se tak poprvé od Masters v roce 1994.

  Celý článek

  14. června 2017 – GolfExtra.cz

  Valášek nevyhrál, ale body má. Matuš skončil dělený osmý

  Peter Valášek

  Ještě v polovině finálového kola Austerlitz Classic mohl slovenský profík Peter Valášek pomýšlet na své první vítězství na Pro Golf Tour v kariéře, triple bogey na tříparové dvanáctce ho ale ze hry o titul vyřadilo. Za dělené 4. místo ale bere body do světového žebříčku.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení