13. července 2016 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Jak musel Zach Johnson vrátit Džbánek na klaret

  Zach Johnson

  Pro šampiony British Open je to jedna z nejtěžších chvilek. Po roce radosti, kterou vám Džbánek na klaret dělá, se s ním vždy začátkem turnajového týdne nového ročníku musíte rozloučit. Byl to i případ Zacha Johnsona, loňského vítěze se St Andrews.

  Celý článek

  13. července 2016 – GolfExtra.cz

  Šampiona Masters Willetta inspiroval loňský vítěz Open

  Danny Willett

  Před rokem bojoval na domácím British Open o svůj první major titul, ale neuspěl. Letos už ale dorazil Danny Willett do dějiště třetího majoru sezony jako šampion jednoho z turnajů velké čtyřky. V dubnu totiž vyhrál Masters. I díky loňské zkušenosti ze St Andrews.

  Celý článek

  12. července 2016 – GolfExtra.cz

  Outfity nachystány. Tímhle golfisté okouzlí Royal Troon

  Rickie Fowler

  British Open. Jedna z největších akcí letošního roku. Nachystaní jsou na ni nejen hráči, ale také oděvní firmy, které jim dodávají oblečení pro jednotlivá kola. Adidas, Under Armour nebo třeba Puma tak představily kolekce pro třetí major sezony.

  Celý článek

  12. července 2016 – GolfExtra.cz

  Spilková letí do Ria! A kdo s ní? Startovky pro OH

  Klára Spilková

  Tak už je to definitivní. Klára Spilková nebude chybět při obnovené premiéře golfu na olympijských hrách, na turnaj do Rio de Janeira se probojovala jako jedna ze 60 žen. Do Brazílie vyrazí i stejný počet mužů, kdo všechno si musí začít vybavovat letenky?

  Celý článek

  11. července 2016 – GolfExtra.cz

  Fowler s Reedem se rozhodli, do olympijského Ria pojedou

  Rickie Fowler

  Na chvíli zaváhal, pak ale Patrick Reed svou účast v olympijském Riu potvrdil. Americký tým navíc přišel ještě s jednou dobrou zprávou. Obnovené premiéry golfu na hrách se chce zúčastnit i další hvězda Rickie Fowler.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení