14. března 2017 – GolfExtra.cz

  Daly vzdá hold Palmerovi, na 18 ran na jamce (ne)vzpomíná

  John Daly

  Po dlouhých deseti letech se v tomto týdnu ukáže v Bay Hill americký bouřlivák John Daly. Už se zde ale nepotká s Arnoldem Palmerem, který loni v září opustil nejen golfový svět. Právě jemu ale nejen Daly v tomto týdnu vzdá hold na Arnold Palmer Invitational.

  Celý článek

  13. března 2017 – GolfExtra.cz

  Vandalové poničili Trumpovo hřiště, natočili se na video

  Vandalové u Trumpa

  Ekologičtí aktivisté se rozhodli v Kalifornii dát vědět o svém názoru na politiku nového amerického prezidenta po svém. V noci vnikli na jeho hřiště Trump National Golf Club v Rancho Palos Verdes a výrazně poničili green páté jamky. Celou akci navíc nahráli na video.

  Celý článek

  13. března 2017 – GolfExtra.cz

  Beef popíjel u Johna Dalyho, ten ho učil vyslovovat "Arby's"

  John Daly a Beef

  Andrew "Beef" Johnston je podle všeho novodobým Johnem Dalym. Otázkou je, zda někdy dosáhne také na dvě vítězství na majorech, ale v dalších věcech jsou si podobní už nyní. Ať už se jedná o lásku k jídlu, pití a vůbec tak nějak užívání si života.

  Celý článek

  13. března 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Trefil svým drivem rozhodčího v buggy, měl kliku

  Trefený rozhodčí

  Neskutečná kuriozita se udála během finálového kola Hero Indian Open. Angličan David Horsey svým drivem na devítce trefil rozhodčího, který v tu chvíli trochu nepochopitelně přejížděl po fairwayi. Nakonec ale vše dopadlo dobře.

  Celý článek

  12. března 2017 – GolfExtra.cz

  AU! Tohle nikdy nezkoušejte, pokud nejste trikoví kouzelníci

  Nepovedený trick shot

  Pokud nejste Wesley a George Bryan, tohle ani nezkoušejte. Známí trikoví kouzelníci tohle umí na jedničku a svými kousky baví internet, ale tihle dva chlapci to tentokrát nezvládli. Jeden z nich to odnesl bolestivým zásahem.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení