28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Spieth se probudil na greenech včas, v Texasu je v boji o titul

  Jordan Spieth

  V první polovině druhého kola to vypadalo, že Jordan Spieth není ve své kůži. Nebyl schopný se i přes dobrou hru v poli sladit s rychlostí greenů a zbytečně ztrácel rány. To však už nebyl případ druhé devítky, na které bývalá světová jednička zaútočila. A na DEAN & DELUCA Invitational je zpět ve hře o titul.

  Celý článek

  27. května 2016 – GolfExtra.cz

  Willett se ve Wentworthu ujal vedení, Jamieson vyhrál BMW

  Danny Willett

  Danny Willet už vede turnaj BMW PGA Championship v anglickém Wentworthu. Ve druhém kole podniku označovaného za vlajkovou loď European Tour zahrál čtyři rány pod par, celkově je na -10 a dělí se o první místo s Australanem Scottem Handem a Korejcem Yangem.

  Celý článek

  27. května 2016 – GolfExtra.cz

  Molder překonal v Texasu tmu a vede, Spieth je devátý

  Bryce Molder

  Bryce Molder vede po prvním kole turnaj americké PGA Tour Dean & DeLuca Invitational. 37letý golfista zahrál ve čtvrtek 64 ran a s -6 je tak o ránu lepší než trojice nejbližších pronásledovatelů. Největší hvězdě podniku Jordanu Spiethovi patří s -3 dělené deváté místo.

  Celý článek

  26. května 2016 – GolfExtra.cz

  Luiten dělí ve Wentworthu vedení, vítěz Masters Willett je čtvrtý

  Nizozemec Joost Luiten se po prvním kole BMW PGA Championship dělí o vedení. Nizozemský golfista zahrál ve Wentworthu ve čtvrtek 65 ran. O jednu ránu pozadu je letošní šampion z Augusty Danny Willett, jemuž patří čtvrtá pozice.

  Celý článek

  26. května 2016 – GolfExtra.cz

  Na Kunětické Hoře se skórovalo, tři Češi hráli pod par

  Jordan L. Smith

  Pořádně zostra začal na Kunětické Hoře pátý ročník turnaje D+D REAL Czech Challenge. Téměř sto golfistů se hned první den dostalo pod par hřiště. Pořadí se skóre -8 vévodí Angličan Jordan L. Smith. Dařilo se i třem Čechům. Aleš Kořínek s Janem Cafourkem zakončili kolo na -1, Vítek Novák potřeboval ještě o dvě rány méně.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení