6. prosince 2019 – pv

  Puma trollí svou hvězdu. DeChambeau želví triko nosit nebude

  Bryson DeChambeau

  Není vhodnější osoby, která by měla prezentovat novou kolekci golfového oblečení od Pumy s názvem Saltwater collection než Bryson DeChambeau. Jednak je inspirována plážovou atmosféru, která mu jako rezidentovi z Baham imponuje, a také si dělá legraci z pomalé hry, kterou je DeChambeau pověstný.

  Celý článek

  5. prosince 2019 – GolfExtra.cz

  U Všudehrálů opět vyhrála Ostravice. Do špičky se dere Panorama

  Ostravice

  Spolek Všudehrálů stejně jako loni ve svém hlasování vybral za nejlepší české hřiště Ostravici. Druhá skončila liberecká Ypsilonka a třetí Karlovy Vary. Již na čtvrté místo však vystoupala kácovská Panorama, která útočí na stupně vítězů. Za poslední tři roky se v anketě posunula o tři místa.

  Celý článek

  5. prosince 2019 – pv

  Životní kolo už v 17 letech! Kluk z Anglie zahrál 58

  Craig Passmore

  Šance, že váš poslední golfový víkend nebyl tak dobrý, jako prožil 17letý Angličan Craig Passmore, je poměrně veliká. Chlapec z Devonu zahrál na klubovém turnaji v Players Clubu v Bristolu 58 ran. Na hřišti s parem 72 tak byl 14 ran dole. A to měl ve své skórkartě i jedno bogey!

  Celý článek

  4. prosince 2019 – pv

  Hráčem roku na European Tour je Rahm jako třetí Španěl historie

  Jon Rahm

  Jon Rahm má za sebou teprve třetí profesionální sezónu, ale už se po ní může pyšnit prestižním ocenění Golfista roku na European Tour. 25letý Španěl ho získal za svůj parádní rok zakončený vítězstvím na DP World Tour Championship i v celé Race tu Dubai.

  Celý článek

  4. prosince 2019 – pv

  Australská jednička neví, co s olympiádou: Potřebujeme ji?

  Adam Scott

  Adam Scott patřil před třemi lety k nejhlasitějším kritikům návratu golfu do programu Olympijských her a na jeho postoji se nic nemění ani rok před turnajem v Tokiu. I když svou účast ještě úplně nevyloučil, minimálně ji hodně zpochybnil.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení