13. února 2019 – pv

  Kucharův kedík odhaluje: Zaplatil mi 5000 dolarů. Chci 50 000

  Matt Kuchar a El Tucan

  Tři měsíce poté, co mexický kedík David Ortiz zvaný 'El Tucan' nosil hole a radil Mattu Kucharovi při jeho vítězství na Mayakoba Golf Classic, má stále vůči Kucharovi smíšené pocity. Mexičan poprvé uvedl, kolik od něj dostal zaplaceno a jaká nabídka ležela na stole.

  Celý článek

  12. února 2019 – pv

  Slavná kapela vypudila golfistky. R&A jim přesunul šampionát

  Montrose Golf Links

  Koncert slavné britské kapely Kaiser Chiefs donutil organizátory z R&A přesunout jednu ze svých hlavních amatérských soutěží sezóny pryč z Montrose Links. Kvůli známým rockerům se bude hrát dívčí amatérský šampionát v Panmure Golf Clubu.

  Celý článek

  12. února 2019 – pv

  Na prodej je luxusní sídlo v Pebble Beach za 800 milionů

  Privátní sídlo na Pescadero Point

  Pokud majitel této luxusní nemovitosti sledoval pondělní vítězství Phila Mickelsona v Pebble Beach osobně, měl to z 18. greenu domů pár kroků pěšky. Místo myšlenek na golf se možná ale s tímto ikonickým místem na břehu Pacifiku v duchu loučil. Je totiž na prodej.

  Celý článek

  12. února 2019 – haf

  Pro Golf Tour odtajnila svůj kalendář, do Česka zamíří třikrát

  Pro Golf Tour

  Hned třikrát se v tomto roce představí na českém území Pro Golf Tour, jedna ze satelitních sérií druhé evropské ligy Challenge Tour. Dvakrát díky promotérské společnosti Česká 1, ve třetím případě půjde o nový turnaj pod hlavičkou České golfové federace (ČGF).

  Celý článek

  11. února 2019 – GolfExtra.cz

  Mrůzek pokazil závěr. V Egyptě skončil mimo TOP 10

  Filip Mrůzek

  Filip Mrůzek prožil nepovedený závěr solidně rozehraného turnaje série Mediterranean Tour v egyptském Cairu. Místo útoku na nejvyšší příčky vypadl z elitní desítky a obsadil dělené 13. místo, když v pondělním třetím kole zahrál 72 ran (+1).

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení