10. srpna 2019 – jom

  Woods v bolesti: Kvůli zatuhlým svalům odstoupil. Co bude dál?

  Tiger Woods

  Tiger Woods v pátek odstoupil z turnaje The Northern Trust. Bolavá záda, která ho limitovala už při středečním pro-amu, ho nepustila do druhého kola. Otazník nyní visí nad jeho účastí na BMW Championship příští týden, ale i v Presidents Cupu na konci roku.

  Celý článek

  10. srpna 2019 – haf

  Pospíšil a Tintěra si také zahrají Czech Masters, Čechů je 12

  Michal Pospíšil

  Už na dvanáct narostl počet českých hráčů, kteří si v příštím týdnu zahrají šestý ročník D+D REAL Czech Masters. Novými jmény ve startovní listině jsou profesionálové Michal Pospíšil a Lukáš Tintěra.

  Celý článek

  9. srpna 2019 – pv

  Jste ignoranti, vzkazuje slavný trenér rodičům padající hvězdy

  Lydia Ko

  Zdá se, že kariéra Lydie Ko je již za zenitem. Z 15 vítězství na LPGA získala jen jedno v posledních třech letech. Bývalá světová jednička neprošla cutem na posledních dvou majorech a klesla na 24. místo světového žebříčku. Problém je, že je jí teprve 22 let.

  Celý článek

  8. srpna 2019 – jom

  Život po The Open? Už si mě nepletou s Beefem, říká Lowry

  Shane Lowry

  Že by se Shanu Lowrymu po vítězství na The Open obrátil život naruby? Nikoliv. Alespoň to tvrdí sám šampión 148. ročníku evropského majoru. Teď už si mě aspoň nepletou s Beefem nebo J. B. Holmesem, směje se vousatý Ir, kterého čeká tento týden první start po slavném vítězství v Royal Portrush.

  Celý článek

  8. srpna 2019 – pv

  McIlroy vytrolil Kuchara. Koepka se smál snad nejvíc v životě

  Matt Kuchar, Rory McIlroy a Brooks Koepka

  Matt Kuchar by nejradši dávno zapomněl na incident ze začátku letošní sezóny, který mu neudělal vůbec dobrou pověst a který tak trochu odhalil jeho vztah k penězům. To by tu ale nesměl být Rory McIlroy, který mu to drsně připomněl. Vše bylo samozřejmě myšleno s humorem, ale…

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení