11. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Jamka vysoká 12 pater! "Pankáči" hráli golf v Litvínově

  Urban Golf Filip Šrámek

  Začátkem dubna se v Litvínově odehrál druhý ze tří kvalifikačních turnajů na světový šampionát World Urban Golf Cup 2018 (WUGC). Turnaje se zúčastnilo celkem 30 hráčů z celé České republiky. Z vítězství se tentokrát radoval Roman Hodek z Mostu, následoval ho Jan Václavek z Dobrušky a třetí místo bral Pavel Šváb z Litvínova.

  Celý článek

  10. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Hnus fialovej! Finau odhalil zdevastovaný kotník

  Tony Finau

  Že golfisté nejsou žádné slečinky ukazuje případ Tonyho Finaua, který si během oslav esa v rámci Par 3 Contestu na letošním Masters pořádně "zrakvil" kotník. Ani to mu ale nezabránilo v tom se prvního majoru sezony zúčastnit a po 1. kole byl dokonce dělený druhý.

  Celý článek

  10. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  Czech Pro-Am Teaching Tour posedmé, obhájcem je Nič

  Petr Nič

  Již 7. ročník série golfových turnajů Czech Pro-Am Teaching Tour se odehraje v sezoně 2018. Společná série učících profesionálů a amatérských hráčů se letos podívá v sedmi kolech a šesti turnajích na čtyři hřiště v Praze a jejím bezprostředním okolí.

  Celý článek

  10. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Nejhezčí švih na Masters? Od Sexy Paige

  Paige Spiranac

  Letošní Masters si nenechala ujít ani golfová internetová diva Paige Spiranac. Na drivingu tak vzala do ruky své hole PXG a ukázala, jakou má aktuálně formu. Myslíme, že výbornou. Pánové nám asi rozumí...

  Celý článek

  9. dubna 2018 – GolfExtra.cz

  10. ročník šampionátu Ski&Golf přinesl 5. titul Petra Kabáta

  Petr Kabát

  Jubilejní desátý ročník sportovního klání, které spojuje dvě disciplíny lyžování a golf, se uskutečnil o druhém dubnovém víkendu tradičně "na červené" ve Špindlerově Mlýně a na golfovém hřišti na Kunětické Hoře. Celkovým vítězem se stal už popáté Petr Kabát.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení