10. října 2018 – haf

  Líný Koepka nevolil nikoho, gratuloval mu také DJ

  Dustin Johnson a Brooks Koepka

  Pokud by vás zajímalo, pro koho hlasoval ve volbě samotných hráčů PGA Tour o toho nejlepšího v roce 2018 Brooks Koepka, tak vězte, že pro nikoho. Laureát ceny pro Hráče roku PGA Tour v roce 2018 přiznal, že byl příliš líný na to, aby hlasování vůbec řešil.

  Celý článek

  9. října 2018 – pv

  Nesnáším, když se mluví jen o Tigerovi, štve Grega Normana

  Greg Norman

  Letošní Ryder Cup potvrdil z hlediska sledovanosti očekávání. Ve srovnání s rokem 2014, kdy se naposledy hrálo v Evropě, byla sledovanost po všechny tři dny vyšší. V poslední den o 23 procent. Důvod se nabízí. Většina lidí si myslí, že to způsobil Tiger efekt.

  Celý článek

  9. října 2018 – haf

  Jim Furyk promluvil: O Reedovi, své roli i atmosféře v týmu

  Jim Furyk

  Týden poté, co musel se svými svěřenci skousnout hořkost drtivé porážky na letošním Ryder Cupu, Jim Furyk konečně šířeji promluvil o tom, co se během týdne v Paříži dělo v americkém týdnu. A pokusil se trochu utišit blbou náladu, která od té doby kolem týmu panuje.

  Celý článek

  8. října 2018 – pv

  Zase spolu. Bude Moliwood na British Masters v jednom flightu?

  Tommy Fleetwood a Francesco Molinari

  Spárování Francesca Molinariho a Tommyho Fleetwooda dalo vzniknout jednomu z největších příběhů letošního Ryder Cupu. Po pouhých sedmi dnech odloučení se italsko-anglická dvojka opět potká na jednom hřišti v rámci British Masters.

  Celý článek

  8. října 2018 – pv

  Woods konečně oslavil své vítězství. Přišli i Thomas a Fowler

  Justin Thomas, Tiger Woods a Rickie Fowler

  Tiger Woods se po dvou týdnech konečně dočkal oslavy svého 80. vítězství na PGA Tour, kterého dosáhl na závěrečném turnaji play off FedEx Cupu v Atlantě. Hned po něm nebyl čas, protože spěchal do Paříže na Ryder Cup. A po debaklu, který tam Američané utržili, zase nebyla nálada.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení