5. prosince 2018 – pv

  PGA Tour usnadní univerzitním hvězdám přístup na své turnaje

  NCAA Golf Championship

  PGA Tour připravuje nový systém zapojení studentů z univerzit, aby nemuseli předčasně ukončit svá studia, když chtějí hrát profesionální turnaje. Systém by měl připravovat a převádět nejlepší hráče z univerzit do profesionálního golfu.

  Celý článek

  4. prosince 2018 – pv

  Westwood se stal na European Tour hráčem listopadu

  Lee Westwood

  Hráčem měsíce European Tour byl za listopad vyhlášen Lee Westwood. Prestižní ocenění se vysloužil především za své vítězství na turnaji Nedbank Golf Challenge v JAR, které bylo je ho prvním triumfem na European Tour po více než čtyřech letech.

  Celý článek

  4. prosince 2018 – GolfExtra.cz

  Bratr a kedík Johnsona se oženil. I Paulina bledne závistí

  Austin Johnson a Sam Maddox

  Paulina Gretzky není nejnovější paní Johnsonovou. Minulý týden se oženil mladší bratr i kedík Dustina Johnsona Austin. V Palm Beach na Floridě si vzal svou krásnou přítelkyni Sam Maddox. Tak krásnou, že v očích mnohých zastiňuje i bratrovu snoubenku Paulinu.

  Celý článek

  4. prosince 2018 – haf

  Napij se Tigera! Woods má mít svůj energy drink

  Tiger Woods

  Už brzy se možná budete moci nakopnout Tigerem Woodsem. Legendární golfista společně s jedním ze svých partneru Monster Energy plánuje, že by uvedl na trh svůj vlastní energy drink.

  Celý článek

  3. prosince 2018 – pv

  Rose mohl být opět jedničkou. Finau mu to na 18. greenu zkazil

  Justin Rose

  Angličan Justin Rose mohl být od pondělí znovu světovou golfovou jedničkou. Od této výsady ho dělil jediný putt, nikoliv jeho, ale Tonyho Finaua. Kdyby ho Američan nedal, Rose by opět stanul na čele žebříčku. Takhle na něm zůstal Brooks Koepka.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení