12. dubna 2019 – haf

  Tiger Woods chvíli vedl. Myslím, že jsem hrál dobře, řekl

  Tiger Woods

  Slušné kolo, které však zůstalo lehce ve stínu výkonů jeho krajanů, prožil na úvod letošního Masters Tiger Woods. Ten se dokonce chvíli hřál na děleném prvním místě, nakonec je po osmnácti odehraných jamkách dělený jedenáctý s dvěma ranami pod parem.

  Celý článek

  12. dubna 2019 – pv

  VIDEO: European Tour ulovila imitátora. Začal Fleetwoodem

  Jack Bartlett

  Jack Bartlett má obrovský talent na napodobování švihů golfových hvězd včetně rutiny a manýrů, které dělají kolem. Jeho virální videa, kterými už nějakou chvíli baví sociální sítě, mu vynesly nabídku na spolupráci s European Tour. Teď už americký mladík paroduje pro ni.

  Celý článek

  11. dubna 2019 – pv

  Cafourek udržel v Maroku TOP 15. Ve třicítce dohrál i Pospíšil

  Jan Cafourek

  Letošní Marocká série osmi turnajů Pro Golf Tour je u konce. Podnik s názvem Open Michlifen 2019 uzavřelo čtvrteční třetí kolo, které si zahráli i dva Češi Jan Cafourek a Michal Pospíšil. Oba obešli finálovou rundu za 74 ran (+2).

  Celý článek

  11. dubna 2019 – haf

  Volvo World Golf Challenge vyhrál Čech! Rozhodla poslední jamka

  Lukáš Broda

  Turnaj Volvo World Golf Challenge 2018 se odehrál v jednom z nejkrásnějších golfových resortů světa – v jihoafrickém Fancourtu. Po napínavém finálovém klání 42 hráčů z 18 zemí zvítězil poprvé v historii turnaje český reprezentant, a to Lukáš Broda!

  Celý článek

  11. dubna 2019 – pv

  John Daly potěšil fanynku podpisem na zadek. A nás také

  Fanynka Johna Dalyho

  Každoroční týdenní obchodní návštěva Johna Dalyho v Augustě zavdává důvod k mnoha historkám. Zkušenost říká, že se může semlít prakticky cokoliv. I českým fanouškům dobře známý golfový bouřlivák letos doufá v klidnější průběh než loni, ale už druhý den na sebe přesto stihl upozornit.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení