10. října 2019 – GolfExtra.cz

  Spilková chce být na hřišti, směřuje k finále Q-Series

  Klára Spilková

  Po dvou týdnech turnajů má Klára Spilková čas pořádně se připravit na závěrečnou fázi kvalifikace o LPGA pro nadcházející sezonu 2020. Členka americké série nyní trénuje na Floridě před finále O-Series v Pinehurstu, kam odcestuje za deset dní.

  Celý článek

  10. října 2019 – haf

  VIDEO: Pepperell božsky hodnotí italskou kuchyni, opil se

  Eddie Pepperell

  Je těžké si Eddieho Pepperella neoblíbit a poslední video, které vzniklo v rámci ve čtvrtek startujícího Italian Open, je toho důkazem. European Tour posadila bezprostředního Angličana za jídelní stůl a naservírovala mu nejvybranější italskou kuchyni.

  Celý článek

  9. října 2019 – haf

  Pavan si užívá domácí akci Rolex Series, syna berou auta

  Andrea Pavan

  Andrea Pavan bude už navždycky spojený s Českem. Loni vyhrál na Albatrossu svůj první turnaj na European Tour v kariéře, když ovládl pátý ročník D+D REAL Czech Masters. A i když si letos připsal vítězství další, vrchol sezony pro něho přichází v tomto týdnu.

  Celý článek

  9. října 2019 – haf

  Domov golfu krvácí, letos ve Skotsku zavřeli už páté hřiště

  Skotská vlajka

  Jasně, je to spíše lehká odřenina na koleni, než hluboká rána přes stehenní tepnu, ale i tak. Ve Skotsku bylo zavřeno už páté golfové hřiště. Tentokrát se jedná o městskou devítku v Glasgow, která už podle všeho nikdy nepřivítá žádného golfistu.

  Celý článek

  9. října 2019 – pv

  Smějící se zázrak odmítá LPGA. Nechce pryč z Japonska

  Hinako Shibuno

  Hinako Shibuno na letošním AIG Women’s British Open okouzlila golfový svět. Nejen svým šokujícím vítězstvím na majoru, který byl pro ni prvním startem mimo Japonsko, ale i svým nakažlivým úsměvem, který měla na tváři téměř neustále. Nyní se chystá na svůj teprve druhý start na LPGA.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení