11. srpna 2018 – haf

  Domácími amatérskými mistry ve hře na rány Zach a Melichová

  Šimon Zach

  Stejný konečný výsledek i náskok na druhé místo zaznamenali vítězové letošního českého MM ve hře na rány Šimon Zach a Jana Melichová. V Šilheřovicích si oba došli pro vítězství se skóre 281 ran (-7) a náskok čtyř ran na své nejbližší pronásledovatele.

  Celý článek

  11. srpna 2018 – haf

  Rozjetého Woodse zastavil déšť, nejen jeho čeká dlouhý den

  Tiger Woods

  Druhé kolo jubilejního 100. PGA Championship se v pátek v Bellerive nedohrálo. Mohl za to odpolední silný déšť, který vyhnal ze hřiště řadu hvězd, včetně Tigera Woodse. Ten přitom prožíval skvělý vstup do svého kola, v sobotu tak bude mít na čem stavět.

  Celý článek

  10. srpna 2018 – pv

  Ještě lepší hvězda NBA. Curry zahrál na Web.com Tour 71

  Stephen Curry

  Návrat hvězdy NBA Stephena Curryho na Web.com Tour je zatím úspěšnější, než byla obě jeho kola na stejném turnaji před rokem. Tehdy zahrál na Ellie Mae Classic dvakrát 74 ran, tentokrát ještě tři údery ubral a po 18. jamkách dělí 106. místo.

  Celý článek

  10. srpna 2018 – pv

  Poslední hole Nike. Když je Fleetwood zlomí, má smůlu

  Tommy Fleetwood

  Ačkoliv jsou hole pro hráče nástrojem obživy, fixovat na jeden model se nevyplácí. Ví o tom i Tommy Fleetwood, který se stále nechce vzdát svého starého modelu od Nike, se nímž zažil největší vzestup ve své kariéře. Teď už ale řeší víc problémy, které mu to přináší.

  Celý článek

  9. srpna 2018 – haf

  Šek na 150 tisíc dolarů přišel jinému Tommy Fleetwoodovi

  Tommy Fleetwood

  To se takhle ráno probudíte, a když během snídaně jen tak zběžně zkontrolujete v mobilu stav svého účtu, poprskáte se kávou, kterou právě pijete. Nebo se jí utopíte. Proč? Protože máte na účtu o 154 480 dolarů více, v přepočtu zhruba 3,4 milionu korun, než byste mít měli.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení