27. července 2016 – GolfExtra.cz

  Útok na pětku nevyšel. Matuš v Polsku dohrál ve třetí desítce

  Stanislav Matuš

  O čtyři místa nahoru se ve finálovém kole posunul, přesto si Stanislav Matuš určitě představoval, že zahraje mnohem lépe. Na turnaji Pro Golf Tour v polském Wejherowu obsadil dělenou 23. pozici a cíl skončit v elitní pětici Order of Merit je opět o něco dál.

  Celý článek

  27. července 2016 – GolfExtra.cz

  Mickelson o porážce se Stensonem: Mohl jsem mu ohnout putter

  Phil Mickelson

  Před necelými dvěma týdny si na Royal Troon prožil zklamání. Hrál famózní golf, celkově došel 17 ran pod par. Přesto to Philu Micklesonovi na zisk titulu z British Open nestačilo. Teď si může spravit chuť v Baltusrolu, který hostí PGA Championship.

  Celý článek

  27. července 2016 – GolfExtra.cz

  Inovace European Tour: Hra na 6 jamek, hudba i jiné oblékání

  European Tour

  S až futuristicky se tvářícími se změnami šokoval golfový svět šéf European Tour Keith Pelley. Ten prozradil plány, jak golf ještě více zatraktivnit. Mezi nimi je třeba hra na šest jamek, hudba během hry nebo více odlehčení oblečení.

  Celý článek

  27. července 2016 – GolfExtra.cz

  Mám největší šanci, soudí McIlroy před posledním majorem

  Rory McIlroy

  Kdo vyhraje na hřišti Baltusrol letošní PGA Championship? Může to být kdokoli. Alespoň to tvrdí vítěz prvního majoru letošní sezony Danny Willett. Rory McIlroy by ale byl rád, kdyby to byl on, kdo bude v neděli slavit. Však letos na velký titul stále marně čeká.

  Celý článek

  26. července 2016 – GolfExtra.cz

  Matuš zahrál v Polsku sněhuláka. Čelo se mu vzdálilo

  Stanislav Matuš

  Chvíli to vypadalo nadějně, jenže sněhulák na jamce číslo 17 srazil Stanislava Matuše znovu do průměru. Jeho cíl, vybojovat kartu na Challenge Tour, se mu tak na turnaji Pro Golf Tour v polském Wejherowu vzdaluje. Po dvou kolech jde v paru a na nejlepšího hráče ztrácí devět ran.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení