17. srpna 2016 – Honza Fait

  Jen na cut nemyslím, vzkazuje Jiří Zuska před Czech Masters

  Jiří Zuska

  V uplynulém týdnu zaznamenal největší úspěch ve své dosavadní kariéře, když se v sedmnácti letech stal českým šampionem ve hře na rány. V tomto týdnu pak talentovaný český amatér Jiří Zuska prožije dost možná zatím největší golfovou jízdu života. Na Albatrossu si totiž zahraje turnaj European Tour. A chce uspět.

  Celý článek

  17. srpna 2016 – Adam Kotrbatý

  Kdy jindy by měli lidi přijít? ptá se Kořínek. Těší se na Westwooda

  Aleš Kořínek

  Když se ohlédl za posledními výsledky, byl rozpolcený. Aleš Kořínek sice na domácích turnajích často bojuje o vítězství, v Evropě už se mu tolik nedaří. Na D+D REAL Czech Masters na Albatross přijel jen s jedním cutem na Challenge Tour.

  Celý článek

  17. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Jak Daly s cigárkem odpaloval do Vltavy a ukázal zadek

  John Daly

  Byla to hodně netradiční podívaná pro golfové fanoušky a vlastně i netradiční akce pro hráče samotné. Přeci jen, jak často se vám poštěstí odpalovat na plovoucí green uprostřed historické části města, jako je Praha?

  Celý článek

  16. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Velká soutěž s Czech Masters o ceny za 500 000 - vyhlášení

  Albatross

  Od poloviny července do začátku srpna jste mohli soutěžit s námi a Czech Masters o ceny v hodnotě 500 000 korun. Přinášíme přehled hlavních výherců, kteří získali atraktivní věcné ceny, nebo zážitky.

  Celý článek

  16. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  McIlroy se na golf v Riu díval, Roseovi gratuloval i Tiger Woods

  Justin Rose

  Nakonec vyměkl i Rory McIlroy. Přestože ještě před měsícem prohlásil, že se bude na olympijských hrách dívat na sporty, které mají smysl, a mezi kterými golf nevyjmenoval, nakonec si přenosy z brazilských fairwayí a greenů přeci jen zapnul. A srdečně blahopřál Justinu Roseovi, stejně jako řada dalších.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení