28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Matušova jízda nekončí! V rakouském St. Pölten začal za -4

  Stanislav Matuš

  Stanislav Matuš má v posledních týdnech v Rakousku báječnou formu. Po vítězství na Pro Golf Tour v Haugschlagu a děleném třetím místě v Adamstalu rozehrál skvěle další turnaj, tentokrát na hřišti Golfclubu St. Pölten. Po prvním kole je se skóre -4 dělený dvanáctý.

  Celý článek

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Willett zkazil, co se dalo. Titul z Wentworthu se mu vzdálil

  Danny Willett

  Propadák. Takové bylo třetí kolo golfového BMW PGA Championship v podání Dannyho Willetta. Anglický vítěz Masters ve Wentworthu zkolaboval. Zahrál celkem pět bogey, spadl na -6 a opustil vedoucí příčky. Dopředu se naopak dostal Lee Westwood, který se před závěrečným kolem dělí o druhé místo.

  Celý článek

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Cinkova manželka bojuje s rakovinou. Pomohl i Mickelson

  Stewart Cink

  Před měsícem se jim z ničeho nic změnil život. Stewart Cink společně se svou ženou Lisou koncem dubna zjistili, že jim zatarasila cestu ke spokojenosti rakovina prsu. Oni se ale rozhodli bojovat a o pomoc poprosili i Phila a Amy Mickelsonovi, kteří si stejným peklem prošli v roce 2009. Právě jim zavolali ihned poté, co se o diagnóze dozvěděli.

  Celý článek

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Návrat Woodse v nedohlednu, chybět bude i na Memorialu

  Tiger Woods

  Mnoho hvězd nalákal Jack Nicklaus na další ročník svého turnaje, to nejočekávanější jméno mu ale dalo košem. Návrat Tiger Woodse na hřiště se znovu odkládá. Fanoušci ho letos neuvidí ani na slavném The Memorial Tournament.

  Celý článek

  28. května 2016 – GolfExtra.cz

  Spieth se probudil na greenech včas, v Texasu je v boji o titul

  Jordan Spieth

  V první polovině druhého kola to vypadalo, že Jordan Spieth není ve své kůži. Nebyl schopný se i přes dobrou hru v poli sladit s rychlostí greenů a zbytečně ztrácel rány. To však už nebyl případ druhé devítky, na které bývalá světová jednička zaútočila. A na DEAN & DELUCA Invitational je zpět ve hře o titul.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení