13. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  OBRAZEM: Úspěšná Klára Spilková v Indii

  Klára Spilková

  Klára Spilková prožila v Indii další parádní turnaj. Po vítězství v Maroku a děleném devátém místě z Francie si v minulém týdnu v Indii připsala své letošní třetí TOP 10, když skončila dělená šestá. A to je ten nejlepší možný doping před blížící se finálovou fází Q-school LPGA.

  Celý článek

  13. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Albatross chystá další změnu: redesign 18. greenu

  Albatross

  Nebyla by to v posledních letech golfová zima, aby se něco neměnilo v Albatross Golf Resortu. Dějiště jediného turnaje European Tour na českém území si pro golfisty připravilo novinku i pro rok 2018. jedná se o redesign greenu osmnácté jamky.

  Celý článek

  13. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Když dávají nejlepší profíci nejhorší lekce golfu

  Martin Kaymer

  Jen si to představte. Jednou ve svém životě dostanete šanci, že vás pár desítek minut budou učit golf ti nejlepší profesionálové na světě, místo skvělých ran vám ale budou radit, jak pořádně protáhnout své oči, zahodit hůl nebo hrát míček poslepu. A vy jim to budete žrát.

  Celý článek

  12. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Milionový podnik v JAR vyhrál parádním puttem Grace

  Branden Grace

  Lukrativní turnaj Nedbank Golf Challenge, který hostila jihoafrická legenda Gary Player má domácího vítěze. V Sun City zvítězil o jedinou ránu Branden Grace a připsal si na konto více než 1,25 milionu eur.

  Celý článek

  12. listopadu 2017 – GolfExtra.cz

  Už ne rudá, ale golfová Čína má první světovou jedničku

  Shanshan Feng

  Zatímco čeští fanoušci sledovali především boj Kláry Spilkové v Indii, ještě kousek dál na východ na čínském ostrově Hainan se psaly dějiny světového golfu. Po vítězství Shanshan Feng na domácím turnaji Blue Bay LPGA bude mít Čína poprvé v historii světovou jedničku.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení