9. listopadu 2018 – haf

  Kuchar nakročil k lepším zítřkům, Spieth se trápí zatím dál

  Matt Kuchar

  Oba za sebou mají nepovedenou sezonu a ani do té nové nevstoupili nejlépe. Na druhém turnaji už má po prvním kole ale alespoň Matt Kuchar důvod trochu se smát, Jordan Spieth naopak pokračuje v mizérii a ani dřívější start do sezony ho zatím ne a ne nakopnout.

  Celý článek

  9. listopadu 2018 – pv

  VIDEO: Úžasný trick shot baseballisty. S čím to hrál?!?

  Chase d´Arnaud

  Že je mezi ostatními špičkovými sportovci mnoho skvělých golfistů, je známá věc. Namátkou jsou to třeba basketbalista Steph Curry, fotbalista Harry Kane, hokejista Václav Prospal, či tenista Rafael Nadal. Ale aby někdo z nich ovládal parádní trick shoty, to jsme ještě neviděli.

  Celý článek

  8. listopadu 2018 – pv

  Garcia vzal Jižní Afriku útokem. Vede o čtyři rány

  Sergio Garcia

  Čisté kolo, dvakrát tři birdie v řadě a další dva berdíky navrch. Takto parádně vstoupil do předposledního turnaje sezóny European Tour Sergio Garcia. Španěl zahrál 64 ran (-8) a s náskokem čtyř ran se na Nedbank Golf Challenge v JAR usadil na čele leaderboardu.

  Celý článek

  8. listopadu 2018 – haf

  Legendy golfu tancovaly podle populární hry Fortnite

  Miguel Angel Jimenez a Fortnite

  Fortnite mánie už zasáhla i oblast, kterou byste čekali dost možná nejméně. Je nám jasné, že tento fenomén dnešní herní doby určitě paří spousta mladých golfistů, ale že budou oslavy z této počítačové hry předvádět legendy golfu na PGA Tour Champions?

  Celý článek

  8. listopadu 2018 – pv

  Angličan přišel o finále Q-School. Dostal facku od pravidel

  Gian-Marco Petrozzi

  Gian-Marco Petrozzi dostal tvrdý direkt od Pravidel golfu. V pondělí 20 minut po podepsání skórkarty na závěr druhé fáze kvalifikace na European Tour zjistil, že dostal trest dvou ran. Radost nad tím, že mohl bojovat o pozici náhradníka pro poslední fázi, byla rázem pryč.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení