15. ledna 2020 – haf

  Golfovou výzvu na okruhu F1 ovládl Hovland, kdo hrál v džínách?

  Viktor Hovland

  Viktor Hovland opět potvrdil, že patří k očekávaným hvězdám blízké golfové budoucnosti. Při své premiéře ovládl tradiční Hero Challenge, která se tentokrát uskutečnila v Abú Zabí na závodním okruhu Yas Marina. Ve finále porazil Louise Oosthuizena, který hrál v džínách.

  Celý článek

  14. ledna 2020 – pv

  VIDEO: Uragán na Bahamách. Jak se kouzlí v brutálním větru?

  Korn Ferry Tour

  Úplně jiné počty než obvykle řeší hráči na The Bahamas Great Exuma Classic v Sandals Emerald Bay. Na turnaji Korn Ferry Tour tu vítr dosahuje rychlosti přes 30 km/h s nárazy až kolem 50 km/h. Výběr holí na konkrétní ránu tak může být úplně odlišný, než jsou hráči zvyklí.

  Celý článek

  14. ledna 2020 – jom

  (Ne)golfové cíle pro rok 2020. Jaké si dávají Fowler a spol.?

  Rickie Fowler

  Čeho by chtěl v roce 2020 Rickie Fowler dosáhnout asi nikoho nepřekvapí. Dočká se letos vytouženého titulu z majoru? A jaké předsevzetí si dal Dustin Johnson? V seznamu hráčů v aktuální sezóně nechybí ani osobní cíle. Tady jsou ty nejzajímavější.

  Celý článek

  14. ledna 2020 – pv

  Mickelson vytrolil Rose na Twitteru. Čím ho popíchnul?

  Phil Mickelson

  Phil Mickelson ještě v roce 2020 nezahrál soutěžní ránu, ale na sociálních sítích už začal rok zostra. Lefty si ostatně za 18 měsíců, co je používá, vybudoval pozici šprýmaře. Poslední terč, kterému dal pocítit ostrovtip svého online jazyku, je bývalá světová jednička Justin Rose.

  Celý článek

  13. ledna 2020 – pv

  Jaký má Ovečkin švih? Napoprvé dal eso, ale česká hvězda je jinde

  Alexandr Ovečkin

  Před mnoha lety dal fenomenální ruský hokejista Alexandr Ovečkin hole-in-one hned při své první zkušenosti s golfem. Kdo by si ale myslel, že se od té doby nějak zásadně zlepšil, mýlil by se. Golfový švih ruského ostrostřelce vypadá úplně stejně jako v roce 2006, kdy poprvé držel hole v ruce.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení