11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Spilkovou nadchla kniha Koukalové. Já bych s ní ale počkala, řekla

  Klára Spilková

  Ty dvě jsou si v mnoha věcech hodně podobné. Klára Spilková a Gabriela Koukalová. Úspěšné a velmi pohledné sportovkyně, které jsou tou nejlepší reklamou pro svá odvětví. Ve sportovní kariéře však momentálně pokračuje už pouze golfistka Spilková, Koukalová své vazby na biatlon roztrhala vydáním autobiografie Jiná.

  Celý článek

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Vlčková opět začala dobře, drží se v třetí desítce

  Karolína Vlčková

  Zdá se, že by Karolína Vlčková mohla dát cut také na svém čtvrtém turnaji v nováčkovské sezoně na Symetra Tour. Do Self Regional Healthcare Foundation Women’s Health Classic vstoupila kolem za +1, což zatím stačí na dělené 29. místo.

  Celý článek

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Cafourek útočil na vedení, Čechy ale čeká boj o cut

  Jan Cafourek

  Skvěle rozehrané 1. kolo 56˚ Open de Portugal nedotáhl Jan Cafourek do optimálního konce. V jednu chvíli dělil druhé místo, závěrečné jamky ho ale poslaly nad par. Nad ním jsou na Challenge Tour i Filip Mrůzek a Stanislav Matuš, stejně tak Petr Gál na European Tour.

  Celý článek

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  Kariéru si Poulter zachránil. Teď chce zpět do Ryder Cupu

  Ian Poulter

  Ian Poulter se po roce vrátil na místo, kde odvrátil předčasný úpadek své kariéry. Loni se na The Players druhým místem odrazil k záchraně karty na PGA Tour. Letos se tu chce přiblížit své vysněné účasti na letošním Ryder Cupu.

  Celý článek

  10. května 2018 – GolfExtra.cz

  OBRAZEM: Golfová kráska, která porazila muže, míří k vrcholu

  Noemi Jimenez

  Noemi Jimenez, to jméno si moc dobře zapamatujte! Předpokládáme ale, že především pánové s tím problém mít nebudou... Španělská golfová kráska dál míří směrem k vrcholu, když si v minulém týdnu připsala své první vítězství na LET Access Series.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení