11. února 2019 – jom

  Bentley slaví 100 let holemi za 365 tisíc korun. Je jich jen 100 setů

  Hůl Bentley

  Luxusní automobilová značka Bentley slaví 100 let od svého vzniku a v rámci oslav uvolnila do prodeje limitovanou edici 100 setů golfových holí s typickým 'béčkem' ve znaku. Zájemci ale budou muset stejně jako při koupi auta hodně provětrat peněženku, set je vyjde v přepočtu na 365 tisíc korun.

  Celý článek

  11. února 2019 – haf

  Nestárnoucí Langer zvítězil i doma, má co slavit

  Bernhard Langer

  Bernhard Langer opět dokázal, že minimálně golfově nestárne. Na veteránské PGA Tour Champions si 61letý Němec v neděli připsal už 39. titul, když jasně ovládl Oasis Championship. Po oslavě šedesátých narozenin se z turnajového vítězství raduje už popáté...

  Celý článek

  10. února 2019 – jom

  Delší rány za cenu bolesti. Zranění přibývá i u mladých

  Golfový švih, ilustrační foto

  Při pohledu na délku odpalů dnešních bomberů člověk mnohdy žasne. Nejnovější technologie v kombinaci s atletickým silovým švihem přinášejí hráčům schopnost odpalovat míčky ukrutně daleko, někdy i za hranici 350 metrů. Tahle výhoda ale může být vykoupena velkou bolestí.

  Celý článek

  10. února 2019 – pv

  Společný turnaj zrodil nové šampiony na European Tour i LPGA

  Celine Boutier a David Law

  Turnaj ISPS Handa Vic Open v australském resortu 13th Beach Golf Links už má svého vítěze i vítězku. Mužský turnaj v rámci European Tour poprvé v kariéře ovládl Skot David Law. Svůj první turnaj na LPGA tu vyhrála i Francouzka Celine Boutierová.

  Celý článek

  9. února 2019 – pv

  Dobrá zpráva pro dvě Češky. Symetra Tour s více penězi i turnaji

  Karolína Vlčková

  Zámořská Symetra Tour zveřejnila kalendář turnajů na letošní sezónu i prize money, o které se bude na jednotlivých turnajích hrát. Turnajové odměny poprvé v historii developerské túry LPGA přesáhnou 4 miliony dolarů. Oproti loňsku se zvýší počet turnajů o dva na čtyřiadvacet.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení