26. května 2016 – GolfExtra.cz

  Na Kunětické Hoře se skórovalo, tři Češi hráli pod par

  Jordan L. Smith

  Pořádně zostra začal na Kunětické Hoře pátý ročník turnaje D+D REAL Czech Challenge. Téměř sto golfistů se hned první den dostalo pod par hřiště. Pořadí se skóre -8 vévodí Angličan Jordan L. Smith. Dařilo se i třem Čechům. Aleš Kořínek s Janem Cafourkem zakončili kolo na -1, Vítek Novák potřeboval ještě o dvě rány méně.

  Celý článek

  26. května 2016 – Honza Fait

  Borec na konec konec pokazil. Jedna pod mrzí, přiznal Kořínek

  Aleš Kořínek

  Ve středu večer se Aleš Kořínek objevil jako Borec na konec ve sportovním zpravodajství TV Nova. Ve čtvrtek dopoledne si pak jako borec dlouho počínal také na Kunětické Hoře během 1. kola D+D REAL Czech Challenge. Závěr kola mu ale bohužel nevyšel podle představ.

  Celý článek

  26. května 2016 – GolfExtra.cz

  NE ženám nebylo proti nim, ale médiím, zní z Muirfieldu

  Skotský Muirfield

  To hlasování zasáhlo golfový svět. Ve skotském Muirfieldu se členové rozhodli, že mezi sebe i nadále nepustí ženy. V dnešním světě odvážné rozhodnutí, za které si Muirfield vysloužil společenskou kritiku i hrozbu vyřazení z rotace hřišť pro British Open.

  Celý článek

  25. května 2016 – GolfExtra.cz

  Spilkové kvalifikace na US Open nevyšla, zradilo jí 1. kolo

  Na letošním US Women’s Open Championship si Klára Spilková nezahraje. Ve středeční dvoukolové kvalifikaci pokazila první kolo, po kterém byla v anglickém Buckinghamshire Golf Clubu na skóre +10. V tom druhém sice zahrála dvě rány pod par, ale to už ji nezachránilo.

  Celý článek

  25. května 2016 – GolfExtra.cz

  Matuš má formu jako hrom! V Adamstalu skončil dělený třetí

  Stanislav Matuš

  Parádní rakouské golfové období prožívá Stanislav Matuš. Po vítězství na turnaji Pro Golf Tour v Haugschlagu v minulém týdnu přidal nyní dělené třetí místo v Adamstalu. Kromě příjemné finanční odměny se může těšit na další body do světového žebříčku!

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení