28. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Růžový Bubbův driver opět v prodeji, můžete přispět na charitu

  Bubba Watson

  Tu šanci už jste měli dvakrát. Nyní si můžete ikonický růžový driver Bubby Watsona pořídit potřetí. Do oběhu jich jde rovných 6000 kusů a z prodeje každého půjde 60 dolarů na charitu. Celkově se tak díky Watsonovým driverům vybere na charitu už přes milion dolarů.

  Celý článek

  28. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Nejčastější výmluva pro nevěru? Jdu na golf! Alespoň v Británii

  Golf a sex

  No, podobná statistika není nic, co by pánové chtěli prezentovat před svými drahými polovičkami. Ale je to tak. Ve Velké Británii jít na golf nemusí znamenat jít na golf. Jedná se totiž podle všeho o nejčastější lež, která má maskovat nevěru.

  Celý článek

  27. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Pieters hraje opět o titul, Peterson na ten z Česka nenaváže

  Thomas Pieters

  Aby se dostal do rydercupového týmu, musel vyhrát poslední dva turnaje European Tour. A Belgičan Thomas Pieters byl podle všeho neskutečně blízko! V minulém týdnu skončil v Česku jen těsně druhý a dělený druhý je před finálovým kolem i v tomto týdnu v Dánsku.

  Celý článek

  27. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  VIDEO: O Captain! My Captain! Úžasné uvítání Clarka v Dánsku

  Made in Denmak

  Dánští golfoví fanoušci jsou úžasní, o tom jsme se už v dosavadních ročnících turnaje Made in Denmark přesvědčili. Tentokrát si to během druhého kola letošního ročníku připomněl kapitán evropského rydercupového týmu Darren Clarke.

  Celý článek

  26. srpna 2016 – GolfExtra.cz

  Skvělý Mrůzek dal opět cut, uspěly také Váňová a Frýdlová

  Filip Mrůzek

  Jen týden poté, co dal znovu po roce cut na European Tour, si Filip Mrůzek zahraje o víkendu také v tomto týdnu v Anglii. Na Bridgestone Challenge zabojoval na druhé devítce druhého kola a cut dal o ránu. Slováku Jánu Frieszovi naopak rána chyběla. Finálové kolo si pak ve Finsku na akci LET Access zahrají Šideri Váňová a Kristýna Frýdlová.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení