22. června 2016 – GolfExtra.cz

  Watson se viru zika nebojí. Účastí na OH naplní manželčin sen

  Bubba Watson

  Zatímco jiné velké hvězdy se z různých důvodů z olympijských her odhlašují, Bubba Watson naopak cestu do Ria netrpělivě vyhlíží. Dvojnásobný vítěz Masters tím chce naplnit nejen vlastní sen, ale také dávnou touhu své manželky.

  Celý článek

  22. června 2016 – GolfExtra.cz

  Tiger Woods tvrdě dře. O USGA má jasno: Bylo to odporné

  Tiger Woods

  Ani Tiger Woods není výjimkou. Bývalý dlouholetý golfový král musel kvůli pokračující rekonvalescenci po operaci zad sledovat letošní US Open pouze v televizi, přesto si velmi rychle udělal názor na celou událost ohledně trestu pro Dustina Johnsona. A servítky si nebere.

  Celý článek

  21. června 2016 – GolfExtra.cz

  Nicklaus se obul do USGA: K Dustinovi to nebylo vůbec fér!

  Dustin Johnson, Jack Nicklaus a Mike Davis

  Na svém kontě má 18 major titulů a v neděli byl jedním z prvních, kdo gratuloval Dustinu Johnsonovi k jeho prvnímu. Jack Nicklaus byl za svého krajana strašně moc rád, na druhou stranu ho ale rozpálilo chování USGA ohledně trestu pro nového šampiona US Open.

  Celý článek

  20. června 2016 – GolfExtra.cz

  Matušovi ve Francii štěstí nepršelo, Open de France si nezahraje

  Stanislav Matuš

  Chtěl využít parádní formy posledních týdnů k tomu, aby si zahrál letošní jubilejní 100. Open de France. A nechybělo mnoho a Stanislav Matuš se na akci European Tour skutečně objevil! Nakonec ale jeho naděje spláchl déšť, který kvalifikaci předčasně ukončil.

  Celý článek

  20. června 2016 – Honza Fait

  Když jsou hráči smrtelně přesní. Hole setter urychluje hru

  Hole setter

  Určitě to znáte z televizních přenosů. Ti nejlepší golfisté jsou někdy tak přesní, že svou ranou do greenu trefí přímo jamku, ze které se však míček často odrazí daleko od ní. V neděli brzy ráno něco takového viděla během Tipsport Golf Masters i Dýšina.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení