2. června 2016 – GolfExtra.cz

  Čechům se nedaří ani ve Švýcarsku, Kuňku nenapraví

  Aleš Kořínek

  Na velký průlom to nevypadá. Čeští golfisté pokračují na dalším podniku Challenge Tour v rozpačitých výkonech z domácího prostředí. Ve Švýcarsku nezahrál ani jeden z trojice tuzemských vyslanců pod par. Nejlepším z nich byl Aleš Kořínek, který v prvním kole zahrál 76 ran (+5).

  Celý článek

  2. června 2016 – GolfExtra.cz

  Krásná Paige má první profi titul, vyhrála na Cactus Tour

  Paige Spiranac

  Zatím na sebe upozorňovala především svým uměním na sociálních sítích, nyní k tomu ale Paige Spiranac začíná přidávat i povedené kousky na golfových hřištích. Výsledkem je první profesionální titul, který získala na zámořské Cactus Tour.

  Celý článek

  1. června 2016 – GolfExtra.cz

  Evian bude letos bez Češek, Váňová na Spilkovou nenavázala

  Šideri Váňová

  Bez české účasti bude letošní ročník Evian Championship. O šanci zahrát si na podzimní pátý major ženské sezony se Na hřišti Evian-Les-Bains prala profesionálka Šideri Váňová, jenže s výsledkem +11 skončila daleko od postupových míst.

  Celý článek

  1. června 2016 – GolfExtra.cz

  Challenge Tour pokračuje ve Švýcarsku i se třemi Čechy

  Petr Dědek

  Aleš Kořínek, Petr Dědek jun. a Dan Suchan startují na další zastávce Challenge Tour, kterou je Swiss Challenge v Lucernu. Hrací kartu od Relmostu dostali také slovenští golfisté Peter Valášek a Ján Friesz.

  Celý článek

  1. června 2016 – GolfExtra.cz

  Senzační premiérový rok! Zach přispěl k úspěchu Cardinals

  Šimon Zach s týmem Louisville Cardinals

  Velmi povedenou úvodní sezonu na zámořské univerzitě za sebou má Šimon Zach. Se svým týmem Louisville Cardinals postoupil senzačně až do finálového turnaje NCAA National Championship. A i v něm se nejen jemu, ale celému týmu dařilo, když nakonec skončili čtrnáctí.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení