16. května 2018 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Hrál si na golfového profíka. Dělal rozhovory i selfie

  Karl no Golfer

  Parádní kousek se podařil během The Players natočit štábu SkratchTV. Ti se rozhodli vyslat mezi lidi na TPC Sawgrass falešného golfového profíka a čekali, co se bude dít. A nejspíše ani oni sami netušili, jak úspěšný jejich figurant mezi nejlepšími golfisty světa bude.

  Celý článek

  16. května 2018 – GolfExtra.cz

  Žena golfisty z PGA Tour skončila za mřížemi za domácí násilí

  Krista Glover

  Na sobotu z letošního The Players bude chtít Lucas Glover rychle zapomenout. Nejen že neprošel druhým cutem a neprobojoval se do finálového kola, ale ještě musel v noci řešit další nepříjemnost. Za mřížemi kvůli domácímu násilí totiž skončila jeho žena Krista.

  Celý článek

  15. května 2018 – GolfExtra.cz

  Kvalifikovala se na US Open, pak letěla na test z matiky

  Linn Grant

  Švédský golf má podle všeho další golfovou hvězdu, tentokrát mezi ženami. Teprve 18letá Linn Grant v pondělí naprosto jednoznačně ovládla kvalifikaci na US Women’s Open, po které však měla naspěch. Musela totiž rychle domů, v úterý ráno ji čekaly povinnosti ve škole.

  Celý článek

  15. května 2018 – GolfExtra.cz

  Dufner o puttu, který ho stál 16 milionů: Moje peníze to nebyly

  Jason Dufner

  S trochou štěstí mohl v závěru finálového kola The Players alespoň postrašit Webba Simpsona. Místo toho si na posledním greenu vybral pořádnou porci smůly, která ho stála 770 000 dolarů, v přepočtu tedy zhruba 16 milionů korun. Jason Dufner to však bere s nadhledem.

  Celý článek

  14. května 2018 – GolfExtra.cz

  OBRAZEM: Další skvělý turnaj Tigera Woodse

  Tiger Woods

  Tiger Woods vyslal další vzkaz, že je skutečně zpátky. Po dvou horších turnajích se opět blýskl v minulém týdnu, když skončil dělený jedenáctý na The Players, neoficiálním pátém majoru golfové sezony. Vítězství už nejen podle Woodse doslova buší na dveře.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení