10. února 2019 – jom

  Delší rány za cenu bolesti. Zranění přibývá i u mladých

  Golfový švih, ilustrační foto

  Při pohledu na délku odpalů dnešních bomberů člověk mnohdy žasne. Nejnovější technologie v kombinaci s atletickým silovým švihem přinášejí hráčům schopnost odpalovat míčky ukrutně daleko, někdy i za hranici 350 metrů. Tahle výhoda ale může být vykoupena velkou bolestí.

  Celý článek

  10. února 2019 – pv

  Společný turnaj zrodil nové šampiony na European Tour i LPGA

  Celine Boutier a David Law

  Turnaj ISPS Handa Vic Open v australském resortu 13th Beach Golf Links už má svého vítěze i vítězku. Mužský turnaj v rámci European Tour poprvé v kariéře ovládl Skot David Law. Svůj první turnaj na LPGA tu vyhrála i Francouzka Celine Boutierová.

  Celý článek

  9. února 2019 – pv

  Dobrá zpráva pro dvě Češky. Symetra Tour s více penězi i turnaji

  Karolína Vlčková

  Zámořská Symetra Tour zveřejnila kalendář turnajů na letošní sezónu i prize money, o které se bude na jednotlivých turnajích hrát. Turnajové odměny poprvé v historii developerské túry LPGA přesáhnou 4 miliony dolarů. Oproti loňsku se zvýší počet turnajů o dva na čtyřiadvacet.

  Celý článek

  9. února 2019 – pv

  Rána ze střechy i chip z greenu. Pebble Beach baví hvězda NFL

  Tony Romo

  I v souběžně hraném týmovém turnaji na AT&T Pebble Beach Pro Am je k vidění skvělý golf. V pátek ukázal fanouškům velkou parádu bývalý hráč amerického fotbalu Tony Romo, který si přihrál na stopu od jamky ze střechy stanu v zázemí turnaje.

  Celý článek

  8. února 2019 – pv

  Gretzky miluje svůj putter, vzácný kousek svého hrdiny

  Putter Wayna Gretzkyho

  Jednou z nejsledovanějších dvojic na AT&T Pebble Beach Pro Am je tým Dustin Johnson – Wayne Gretzky. DJ hraje na slavném turnaji týmovou soutěž opět se svým 'skorotchánem' a hokejovou legendou, a i díky Gretzkyho posvátnému putteru jim to spolu šlape.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení