4. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nová indická hvězda? Sharma se prostřílel k titulu

  Shubhankar Sharma

  Ještě před pár měsíci byl Shubhankar Sharma jedním z mnoha více méně neznámých golfistů, kteří se pokouší prorazit na velkou scénu. Pak ale dokonale využil spolupořádání turnajů Asian Tour a European Tour a dnes už je dvojnásobným šampionem evropské série.

  Celý článek

  3. února 2018 – GolfExtra.cz

  V Malajsii prožil báječný den šampion Czech Masters

  Paul Peterson

  Díky skvělému třetímu kolu může Paul Peterson, šampion D+D REAL Czech Masters z roku 2016, pomýšlet na vítězství na Maybank Championship. Před finálovým kolem je na děleném 11. místě se ztrátou pouhých dvou ran na lídry.

  Celý článek

  3. února 2018 – GolfExtra.cz

  Spilková útočila na elitní desítku, srazily ji tři dabláče

  Klára Spilková

  Turnaj jako na houpačce prožila na úvod roku 2018 Klára Spilková. Při své letošní soutěžní premiéře na australském Oates Vic Open byla chvilku nahoře a chvilku zase dole. Ani třetí kolo nebylo výjimkou, bohužel pro ni kvůli druhému cutu bylo poslední.

  Celý článek

  2. února 2018 – GolfExtra.cz

  Šílená minela. Puttoval do eaglu a poslal míček do vody

  Ollie Schniederjans

  Ollie Schniederjans zahrál na Waste Management Phoenix open výborné první kolo za 68 ran. Dal v něm několik dobrých a pár ještě lepších puttů, které mu pomohly vylepšit skóre. Ale také jeden, který můžeme bez přehánění nazvat nejhorším, co jsme kdy viděli.

  Celý článek

  2. února 2018 – GolfExtra.cz

  Westy se připomněl skvělým kolem a útočí na vítězství

  Lee Westwood

  Parádním kolem o sobě dala vědět hvězda D+D Real Czech Masters Lee Westwood. Angličan zahrál v pátek na Maybank Championship druhé kolo za vynikajících 62 ran a na malajském podniku European Tour sdílí druhé místo. Na čelo ztrácí jedinou ránu.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení