7. listopadu 2018 – haf

  OBRAZEM: Úspěšná Klára Spilková se vrátila do Prahy

  Klára Spilková

  V pondělí se Klára Spilková vrátila ze Spojených států do Prahy, kde si v uplynulých třech týdnech vybojovala kartu na další sezonu LPGA. A už v úterý se o své bezprostřední dojmy podělila s novináři během speciální tiskové konference na pražské Kampě.

  Celý článek

  7. listopadu 2018 – haf

  Spietha čeká svatba, už vystěhoval spolubydlící

  Jordan Spieth a Annie Verret

  Staromládenecký život Jordanu Spiethovi definitivně končí. V tomto týdnu odehraje svůj poslední turnaj coby svobodný muž, na tom příštím už bude jeho ruku zdobit snubní prstýnek. Koncem listopadu si totiž vezme svou dlouholetou přítelkyni Annie Verret.

  Celý článek

  6. listopadu 2018 – haf

  McIlroy prodal své bývalé floridské sídlo, prodělal na něm

  Dům Roryho McIlroye na prodej

  Není to tak časté, ale i Rory McIlroy musí občas počítat finanční ztráty. Platí to třeba pro případ prodeje jeho bývalého luxusního floridského sídla, při kterém prodělal 250 000 dolarů, v přepočtu tedy něco přes pět milionů korun.

  Celý článek

  6. listopadu 2018 – haf

  Kaymer o kartu na PGA Tour nepřijde, dostal výjimku

  Martin Kaymer

  Martin Kaymer málem podruhé v kariéře přišel o kartu na PGA Tour z toho důvodu, že neodehrál potřebný počet turnajů k uchování svého členství. Od vedení zámořské série ale dostal speciální zdravotní výjimku, část sezony totiž byl zraněný.

  Celý článek

  6. listopadu 2018 – pv

  Woods už je v žebříčku před Spiethem a míří do TOP 10

  Jordan Spieth a Tiger Woods

  Pohled na aktuální světový golfový žebříček nabízí minimálně jednu zajímavost. Mezi četnými pohyby oběma směry vyčnívá ten, který by ještě před necelým rokem nikdo neprorokoval. Tiger Woods se nachází před Jordanem Spiethem.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení