13. ledna 2020 – haf

  Tiger Woods jako kedík! Nosil hole svému synovi

  Tiger Woods kedík

  Mladí golfisté na Jižní Floridě zažili o uplynulém víkendu něco výjimečného. Lokálního turnaje na devět jamek se totiž nezúčastnil pouze Charlie Woods, ale i jeho zatím nepatrně známější otec Tiger v roli jeho kedíka! Asi nepřekvapí, že jejich snímky zaplavily internet.

  Celý článek

  11. ledna 2020 – pv

  Oosthuizen doma vede. V zádech má svérázného Angličana

  Louis Oosthuizen

  Největší hvězda domácího turnaje European Tour a obhájce loňského vítězství Louis Oosthuizen se dostal po 3. kole do vedení South African Open. V Randpark Golf Clubu v Johannesburgu zahrál v sobotu 64 ran (-7). Se skóre -15 však půjde do finále jen s minimálním náskokem před Marcusem Armitagem.

  Celý článek

  11. ledna 2020 – pv

  Michelle Wie oznámila těhotenství. Čeká holčičku

  Michelle Wie

  Michelle Wie se v létě stane maminkou. S manželem Jonniem Westem, šéfem basketbalových operací týmu NBA Golden State Warriors, čekají narození dcery. Oznámila to na svém Instagramu v době, kdy se snaží o návrat ke golfu po vleklém zranění zápěstí.

  Celý článek

  10. ledna 2020 – haf

  Zemřel Pete Dye (94), legenda mezi architekty golfových hřišť

  Pete Dye

  Golfový svět přišel ve čtvrtek o jednoho ze svých hrdinů. Pete Dye si přitom nezískával srdce golfových hráčů a fanoušků svým uměním s holemi v rukou, ale tím, že tvořil úchvatná golfová hřiště. Na moha z nich se hrají velké turnaje, mimo jiné to bude i letošní Ryder Cup.

  Celý článek

  10. ledna 2020 – haf

  Na Havaji vede Morikawa, Sabbatini dělí šesté místo

  Rory Sabbatini

  S loňským rokem se slovenský golfista Rory Sabbatini rozloučil na PGA Tour vítězstvím na neoficiálním turnaji dvojic QBE Shootout, do nového vstoupil povedeným kolem na Sony Open, když po úvodní rundě dělí šesté místo. Na Havaji vede Collin Morikawa.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení