9. února 2019 – pv

  Dobrá zpráva pro dvě Češky. Symetra Tour s více penězi i turnaji

  Karolína Vlčková

  Zámořská Symetra Tour zveřejnila kalendář turnajů na letošní sezónu i prize money, o které se bude na jednotlivých turnajích hrát. Turnajové odměny poprvé v historii developerské túry LPGA přesáhnou 4 miliony dolarů. Oproti loňsku se zvýší počet turnajů o dva na čtyřiadvacet.

  Celý článek

  9. února 2019 – pv

  Rána ze střechy i chip z greenu. Pebble Beach baví hvězda NFL

  Tony Romo

  I v souběžně hraném týmovém turnaji na AT&T Pebble Beach Pro Am je k vidění skvělý golf. V pátek ukázal fanouškům velkou parádu bývalý hráč amerického fotbalu Tony Romo, který si přihrál na stopu od jamky ze střechy stanu v zázemí turnaje.

  Celý článek

  8. února 2019 – pv

  Gretzky miluje svůj putter, vzácný kousek svého hrdiny

  Putter Wayna Gretzkyho

  Jednou z nejsledovanějších dvojic na AT&T Pebble Beach Pro Am je tým Dustin Johnson – Wayne Gretzky. DJ hraje na slavném turnaji týmovou soutěž opět se svým 'skorotchánem' a hokejovou legendou, a i díky Gretzkyho posvátnému putteru jim to spolu šlape.

  Celý článek

  8. února 2019 – jom

  McIlroyova výzva: na slavném ostrovním greenu se moc neukázal

  Rory McIlroy

  Sedmnáctá jamka TPC Sawgrass na Floridě je jednou z nejproslulejších jamek v golfovém světě a tradičním epickým závěrem kol prestižního turnaje The Players. Nikterak dlouhý, ale velmi záludný par 3 s ostrovním greenem v minulosti vytrestal už řadu hráčů. Rory McIlroy se měsíc před startem turnaje pokusil zasáhnout green všemi holemi v bagu. Jak dopadl?

  Celý článek

  7. února 2019 – pv

  V Maroku začal nejlépe Cafourek, pod parem i Pospíšil a Daněk

  Jan Cafourek

  V Maroku začal ve čtvrtek čtvrtý letošní turnaj série Pro Golf Tour s názvem Open Casa Green Golf. Stejně jako před několika dny na stejném místě v Casablance i tentokrát je ve startovní listině trojice Čechů ve složení Jan Cafourek, Michal Pospíšil a Štěpán Daněk.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení