8. srpna 2018 – pv

  Učí se znovu vítězit, řekl Rory o Tigerovi. Ten relaxoval v ledu

  Tiger Woods

  Jen jedno jediné chybí k tomu, aby byl neskutečný návrat Tigera Woodse dokonalý – vítězství. Rory McIlroy prohlásil, že Tiger se to musí znova naučit. Woods doufá, že se mu jeho 80. titul na PGA Tour podaří získal ještě letos, nejlépe ještě tento týden.

  Celý článek

  8. srpna 2018 – haf

  OBRAZEM: Golfové hvězdy hrají v šortkách, jak jim sluší?

  Hráči v šortkách

  I v těchto vedrech musí profesionální golfisté hrát turnajová kola v kalhotách, tedy dlouhých nohavicích. A rozhodně jim není co závidět. I proto řada z nich uvítala, že PGA of America už druhým rokem povoluje alespoň v tréninkových kolech PGA Championship kraťasy.

  Celý článek

  8. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Fanoušek spadl z 2,5 metrů přímo vedle Furyka

  Prolomený plot

  Nepříjemný incident se odehrál v úterý v Bellerive, kde ve čtvrtek začne poslední major roku PGA Championship. Blízko 18. greenu zrovna dělal rozhovor Jim Furyk, když těsně vedle něj dopadl na zem fanoušek, pod kterým se zhroutil plot.

  Celý článek

  7. srpna 2018 – Honza Fait

  Páté Czech Open se blíží, těší ho zájem hráčů i podpora ČGF

  Beroun

  Pátý ročník WGM Czech Open se v Berouně hraje již v příštím týdnu. Opět půjde o 200 000 korun pro vítěze s celkovou dotací 600 tisíc i Tatrovku za eso. Vůbec poprvé je turnaj zařazen i do kalendáře České golfové federace, což znamená i více amatérů ve startovním poli.

  Celý článek

  7. srpna 2018 – GolfExtra.cz

  Uhájí DJ svůj trůn? Vzít mu ho mohou Thomas a Rose

  Dustin Johnson

  Dva hráči mají příležitost na nadcházejícím PGA Championship sesadit Dustina Johnsona z pozice světové jedničky. Tato možnost se nabízí pro Justina Thomase a Justina Rose. Pomoc musí přijít také od samotného Johnsona.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení