12. května 2018 – GolfExtra.cz

  Simpson vzýval magickou 59, smolně ji utopil ve vodě

  Webb Simpson

  Dvě jamky před koncem druhého kola The Players byl Webb Simpson tak blízko magickému skóre 59, tedy nejnižšímu v historii. Když přišel na obávanou ostrovní sedmnáctku TPC Sawgrass, měl za sebou úžasnou sérii šesti birdie v řadě. Potřeboval ještě dvě.

  Celý článek

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Mickelson terčem posměchu: Měl jsi zůstat v kanceláři

  Phil Mickelson

  Ve čtvrtek to nebyl to šťastný den pro Phila Mickelsona. Nejenže zahrál v prvním kole The Players hrozivé skóre +7 a odstřelil se tím z boje o dobré umístění, ale ještě sklidil posměch za své oblečení.

  Celý článek

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Odjel z hřiště a přišel o US Open. Prohrál los o postup

  USGA

  Cristian DiMarco tento týden dostal jednu zásadní životní lekci. Naučil se, že nikdy nemá opouštět hřiště předčasně. Když to naposledy udělal, připravil se tím o možnost zahrát si na letošním US Open. Navíc mu ani štěstí nešlo naproti, když prohrál los mincí.

  Celý článek

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Spilkovou nadchla kniha Koukalové. Já bych s ní ale počkala, řekla

  Klára Spilková

  Ty dvě jsou si v mnoha věcech hodně podobné. Klára Spilková a Gabriela Koukalová. Úspěšné a velmi pohledné sportovkyně, které jsou tou nejlepší reklamou pro svá odvětví. Ve sportovní kariéře však momentálně pokračuje už pouze golfistka Spilková, Koukalová své vazby na biatlon roztrhala vydáním autobiografie Jiná.

  Celý článek

  11. května 2018 – GolfExtra.cz

  Vlčková opět začala dobře, drží se v třetí desítce

  Karolína Vlčková

  Zdá se, že by Karolína Vlčková mohla dát cut také na svém čtvrtém turnaji v nováčkovské sezoně na Symetra Tour. Do Self Regional Healthcare Foundation Women’s Health Classic vstoupila kolem za +1, což zatím stačí na dělené 29. místo.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení