7. února 2018 – GolfExtra.cz

  Výročí slavné rány. 300 yardů šestkou železem na měsíci

  Alan B. Shepard

  Pro lidstvo je důležité datum 20. července 1969, kdy Neil Amstrong poprvé vkročil na Měsíc. Pro golfisty mnohem důležitější přistání na zemské oběžnici ale proběhlo až 6. února 1971.

  Celý článek

  6. února 2018 – GolfExtra.cz

  Rory McIlroy se u Clarksona utkal s Paris Hilton

  McIlroy Clarkson Hilton

  Rory McIlroy má v plánu letos odehrát nejvíce turnajů ve svém profesionálním životě, přesto mu zbývá nějaký ten čas i na věci kolem. Přijal tak mimo jiné pozvání do pořadu Grand Tour, kde se v souboji celebrit utkal s Paris Hilton. Kdo vyhrál se dozvíme už v pátek.

  Celý článek

  6. února 2018 – GolfExtra.cz

  VIDEO: Senzační drive se třemi trick shoty v jednom

  Trick shot

  Už jsme tu dlouho neměli žádný drive, při kterém se vám zamotají ruce, jen když ho vidíte. A tak se to kluci z partičky holein1trickshots rozhodli napravit a vymysleli tuhle ztřeštěnost, která se jim, počítáme tak na miliontý pokus, podařila natočit. A vypadá senzačně.

  Celý článek

  5. února 2018 – GolfExtra.cz

  Proklaté centimetry! Odmítly esa i albatross z písku

  Centimetry od jamky

  Golf je hra centimetrů. Často těch mezi golfistovými ušima, ale ještě častěji těch přímo na hřišti. Opět se o tom přesvědčili ti nejlepší hráči na PGA Tour, když některé jejich doslova historické rány v minulých dnech končily těsně vedle. Centimetry od momentální slávy.

  Celý článek

  4. února 2018 – GolfExtra.cz

  Nová indická hvězda? Sharma se prostřílel k titulu

  Shubhankar Sharma

  Ještě před pár měsíci byl Shubhankar Sharma jedním z mnoha více méně neznámých golfistů, kteří se pokouší prorazit na velkou scénu. Pak ale dokonale využil spolupořádání turnajů Asian Tour a European Tour a dnes už je dvojnásobným šampionem evropské série.

  Celý článek


Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení