Ach ty pětipary! Suchan je nezvládl a klesl do čtvrté desítky

Daniel Suchan

Parádně rozehraný šampionát blízkovýchodní Mena Golf Tour si Daniel Suchan lehce pokazil ve finálovém kole na pětiparech. V úterý chyboval pouze na nich a především kvůli tomu došel za 75 (+3). Celkově skončil se skóre +1 na děleném 37. místě.

Po prvním kole Mena Golf Tour Championship v Ománu byl Suchan dělený desátý, po druhém dělený dvacátý, když v obou případech byl dvě rány pod parem hřiště. V závěru si ale pohoršil.

A byla to opět pětiparová dvojka, která ho dostala do nepohody. Dabláče zde zahrál už v pondělní a se stejným výsledkem odešel i tentokrát.

O další ránu přišel na pětiparové čtyřce, a i když se zpátky k paru přiblížil dvěma berdíky na jamkách šest a dvanáct, s turnajem se rozloučil dalším double bogey na pětiparové šestnáctce.

"Dnes to bohužel nebylo ono. Trápily mě drivy, které dnes úplně nelétaly a projevilo se to dvěma doubly. Poprvé jsem trefil aut a podruhé vodu," vzkázal přímo z Ománu Suchan.

Přesto mohl dosáhnout na lepší skóre než tři rány nad par: "Měl jsem dnes docela dost birdie šancí, ale proměnil jsem pouze dvě. Pětkrát mi putt do birdie vyjel z jamky."

"Každopádně jsem rád, že jsem v posledních turnajích zahrál pár solidních výsledků. Mám tak další motivaci pokračovat přes zimu ve své přípravě, kterou nebudu měnit, ale ještě přidám," dodal Suchan.

Konečné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení