Výrostci ukradli golfová vozítka, během chvíle je zdemolovali

Golfová vozítka

Golfový vozík umí být velice užitečná pomůcka. Když se chcete po hřišti pohybovat rychle a bez větší námahy, asi nenajdete nic lepšího. Skupina amerických teenagerů ale vozítko využila zcela jinak.

O pořádné pozdvižení se v Michiganu postarala parta místních výrostků. Ti jednoho dne přišli do místního resortu Green Hills Golf Course a ukradli několik golfových vozítek.

Jestli byste čekali, že je budou chtít rozebrat na součástky, nebo rovnou prodat, byli byste vedle. Teenageři si našli úplně jinou zábavu. S vozíky uspořádali tzv. demolition derby. Tedy akci, při které do sebe naráží do té doby, než danou věc vyřadí z provozu.

Ostatně pro jednoho z dospívajících to nebyla novinka. Už jednou stál před soudem kvůli ničení cizí věci. Nyní mu hrozí trest začínající vysokou pokutou, jenž se v nejhorším případě může vyšplhat až na pět let vězení.

Výrostci totiž měli smůlu a policie je velice rychle dopadla. Pachatele vysledovala až do domu prababičky jednoho z obviněných. Tam našla i odcizená vozítka.

Ta ale byla v zuboženém stavu. Když je do klubu vrátila, byla poškrábaná a pomačkaná. Celková škoda se odhadem pohybuje mezi 6 a 9 tisíci dolarů (144 - 216 tisíc korun).

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení