Chytré hole! Cobra ukázala driver, který spojíte se svým telefonem

Cobra King F7

V dnešním "smart" světě to byla nejspíše jen otázka času, kdy spatří světlo světa i chytré golfové hole. Nyní s nimi přichází Cobra, která představila své nové drivery KING s označením F7 a F7+.

Díky speciální aplikaci Arccos Driver, kterou si můžete stáhnout pro iOS zde a Android zde, tak můžete doslova online shromažďovat data do svého mobilního zařízení. Jde přitom o délku a přesnost vašich odpalů.

Jak to funguje?

Na konci vašeho driveru přímo v gripu je zabudován systém Cobra Connect, který přenáší všechna důležitá data do mobilu. Ten ale nesmíte zapomenout ve svém bagu, je potřeba ho mít v přední kapse svých kalhot.

Speciální senzory pak zaznamenají vše v případě, že dojde k impaktu hlavy hole s míčkem. Algoritmy následně vypočítají délku a přesnost vašeho drivu na základě toho, odkud budete hrát svou druhou ránu.

V aplikaci jsou také momentálně GPS informace o 40 000 hřištích z celého světa a zúčastnit se můžete i speciální longest soutěže "King of the Hole" s dalšími hráči, kteří aplikaci využívají. 

Samozřejmostí pak je, že po dohrání svého kola se můžete o všechny důležité statistiky podělit na sociálních sítích se svými přáteli. Co si budeme povídat, Cobra ví, na koho v dnešní virtuální době cílí.

Co se týče dalších tradičních vlastností, mohou se nové drivery F7 a F7+ pochlubit větší hlavou hole, která by vám měla společně s dalšími vychytávkami vaše rány prodloužit a při chybách více odpouštět.

Populární nastavitelnost pak prezentuje 12gramové závaží, které můžete umístit na tři místa. Podle toho pak bude trajektorie vaší rány vysoká, nízká nebo bude náchylnější k draw s cílem co nejvíce eliminovat šlajs.

Zda bude Cobra mít se svou novinkou pro rok 2017 úspěch, to se ale teprve ukáže. Cena? 349 dolarů (cca 8500 korun) za verzi F7, u driveru KING F7+ si připlatíte ještě dalších 50 dolarů (9700 korun).

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení