Fowler jako realiťák, prodal dům na Floridě a vydělal přes 30 milionů

Bývalý dům Rickieho Fowlera na Floridě

Rickie Fowler má zase o něco málo více dolarů na letošní vánoční dárky. Ještě před koncem roku se mu totiž povedlo prodat jeho bývalé floridské sídlo a pořádně na tom vydělal, když jeho hodnotu skoro zdvojnásobil.

Když si Fowler dvougenerační dům u vody na Floridě v roce 2010 pořídil, vyplatil za něj jeho bývalému majiteli 1,6 milionů dolarů. Nyní ho však sám prodal za 2,85 milionu dolarů. V plusu tak je 1,2 milionu dolarů, což je v přepočtu skoro 32 milionů korun!

Není se co divit, kdo by nechtěl bydlet v domě po jednom z nejpopulárnějších golfistů současnosti? O to více, když má vlastní bazén s luxusním výhledem, čtyři ložnice, pět koupelen, parádní obývák s velkou televizí a samozřejmě nesmí chybět ani sportovní místnost.

Té dominuje, jako je tomu u golfistů tradicí, pingpongový stůl.

Pokud si ale myslíte, že je Fowler letos na realitním trhu v plusu, šeredně se mýlíte. V září si totiž pořídil, kde jinde než opět na Floridě, luxusní dům za 14 milionů dolarů, v přepočtu tedy za zhruba 340 milionů korun.

FOTOGALERII (25) NOVÉHO FOWLERA SÍDLA NALEZNETE ZDE

Může si to dovolit. Během své kariéry vydělal pouze na turnajových odměnách přes 26 milionů dolarů. Další desítky milionů mu pak přitekly na účet díky sponzorským smlouvám.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení