Novinky u Tigera Woodse: představí nového sponzora i míček

Tiger Woods

Už jen poslední dny zbývají do dlouho očekávaného návratu Tigera Woodse k soutěžnímu golfu. A bude to comeback plný novinek. Bývalá světová jednička v tomto týdnu představí na Hero World Challenge nového sponzora, do hry pak půjde s novým míčkem.

Zdá se, že tentokrát už to skutečně vyjde.

Woods hrál naposledy loni v srpnu na Wyndham Championship, od té doby rehabilitoval po dvou operacích zad. A když už se měl letos v říjnu konečně vrátit, svou účast na Safeway Open na poslední chvíli zrušil.

Neobjevil se ani následně v Turecku, a tak poslední letošní šance na turnajový golf mu nabízí jeho vlastní turnaj na Bahamách. Té už ale podle všeho nic nebrání, v neděli strávil na drivingu v Albany přes dvě hodiny.

Je však otázkou, s čím vším v bagu a vlastně i na něm Tiger do turnaje půjde. Jelikož se jedná o jeho první soutěžní start od chvíle, kdy Nike oznámil ukončení svého působení v segmentu golfového vybavení.

V polovině listopadu vyšlo najevo, že Woods testuje dřeva TaylorMade, ale zatím není jasné, zda s nimi půjde také do turnaje. Železa ještě v plánu měnit nehodlá, ale nyní se spekuluje, že už hraje s novým míčkem.

Podle šumu na Twitteru nahradí míček Nike tím od Bridgestonu. Pokud se tomu tak stane, byl by to teprve třetí značka v dlouhé Woodsově kariéře. Tu začal s míčky od Titleistu, od roku 2000 ale hrál s těmi ofajfkovanými.

ESPN pak tvrdí, že novinku nabídne i Tigerův bag. Na něm by se mělo objevit logo nového sponzora, kterým je Monster Energy. Konkurence Red Bullu na poli energetických nápojů zaujme dosavadní místo MusclePharm.

Jedná se teprve o sedmé logo, které Woods bude mít na bagu během své dlouhé kariéry. V minulosti to byly značky Titleist, Buick, AT&T, Nike, Fuse Science a MusclePharm. Aktuálně jsou dalšími sponzory Tigera Woodse společnosti Nike, Hero, Kowa, Upper Deck nebo Rolex.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení