OBRAZEM: Plavky, hakisak i větvička Pepina. To nejlepší z Miss Golf 2016

celá fotogalerie (50) » Miss Golf 2016

Byl to rozhodně jeden z nejkrásnějších českých golfových večerů roku 2016. Pokud vůbec ne ten nejkrásnější. V neděli se v pražské Hybernii volila v pořadí už šestnáctá Miss Golf, kterou se nakonec stala Petra Hladíková. Během celého večera bylo na co se koukat.

A to nejen díky dvanácti krásným finalistkám, které stihly během celého večera spoustu rolí. Od dam v dlouhých šatech, přes golfistky ve sportovním outfitu, po modelky v plavkách.

Večer v divadle Hybernia tak nějak pohodově plynul. Staral se o to především pohotový moderátor Vojtěch Bernatský, kterému se podařilo eliminovat okamžiky trapnosti, které jsou při podobných akcích časté, na naprosté minimum. Zbraní si na to vzal několik.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (50)

Několikrát během večera pobavil všechny v sále vtipnými momenty z nepovedených živých televizních vstupů, pro finalistky si připravil bláznivé dárky od lidí, kteří "nemohli dorazit", a naprostou trefou do černého pak byla účast Jana Webera.

Mistr světa ve freestyle fotbalu a footbagu v jednu chvíli rozjel na pódiu svou senzační show, za kterou si vysloužil dost možná největší aplaus celého večera.

Jinak na sebe ale strhávaly pozornost po zásluze finalistky, které si svůj večer golfové krásy skutečně užily. Přesvědčte se o tom sami v naší fotogalerii toho nejlepšího z celého večera.

Fotogalerie (50) nejlepších fotek z finále Miss Golf 2016 zde

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení