VIDEO: Daly, hvězda Czech Masters, to rozjel na odpališti

John Daly

Napal to tvrdě, napal to daleko. Jedno ze životních kréd Johna Dalyho je refrénem jeho vlastního hitu "Hit it Hard", který v pondělí zazpíval přímo na odpališti během Pro-Amu akce Kena Duka. A pak to zopakoval ještě v noci během večírku.

Bouřlivák Daly umí bavit. Letos jsme se o tom mohli přesvědčit i my, když se v srpnu představil na D+D REAL Czech Masters. A je skvělé, že ho v příštím roce na Albatrossu uvidíme od 30. srpna do 3. září znovu. Daly je totiž jednou z prvních potvrzených hvězd akce European Tour v Česku. 

A třeba se dočkáme podobné hudební vsuvky, jako jeho spoluhráči a pár přihlížejících během pondělní akce na podporu Folds of Honor, kterou poprvé pořádal v Palm City na Floridě Ken Duke.

Před odpalem na jedné z jamek začal z ničeho nic Dalyho parťák v buggy hrát na kytaru již zmíněný song. A 50letý Daly se k němu okamžitě přidal coby zpěvák. Poté, co část svého hitu dozpíval, vrátil se zpátky ke svému míčku, dal si cigaretu do pusy a pořádně to napálil. Jak jinak.

Daly pak svůj kousek zopakoval ještě během noční párty, které se zúčastnil mimo jiné také Rickie Fowler. No, nezbývá se než těšit, co Long John předvede na přelomu srpna a září příštího roku nám na Albatrossu.

Letos toho bylo opravdu hodně. Kromě skvělého golfu odpaloval společně s dalšími hvězdami turnaje u Karlova mostu do Vltavy, během večírku zazpíval hit Knockin On Heavens Door a celkově si prostě Prahu užíval. Doufáme, že už se těší na další ročník.

My se nejen na něho nemůžeme dočkat!

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení