Všichni čeští profíci mají šanci na Czech Masters, Lieser už se hlásí

Czech Masters

Až do tohoto roku byl start českých hráčů na domácích turnajích European Tour a Challenge Tour pouze v rukách Petra Dědka, který coby šéf Relmostu rozdával pozvánky. Od příštího roku to bude jiné, jak na D+D REAL Czech Masters, Czech Challenge a nově také Prague Challenge si může uhrát start úplně každý. Díky kvalifikaci.

Ta proběhne na Zbraslavi koncem dubna, konkrétně od 24. do 26. dubna. Každý den se bude hrát jednokolový turnaj, když v pondělí 24. budou ve hře pro tři nejlepší starty na Czech Challenge na Kunětické Hoře, v úterý 25. se bude hrát o tři karty pro Prague Challenge a ve středu 26. o dvě pozvánky na Czech Masters.

"Zúčastnit se může každý profesionál. Přihlášky jsou na webech praguegolfchallenge.cz, czechchallenge.cz a czechmasters.cz. Počítáme také s velkým zájmem hráčů ze zahraničí, kde jsou podobné kvalifikace velmi oblíbené,” říká Zdeněk Jehlička, sportovní ředitel Relmostu.

Start na turnajích si tak bude moci vyhrát kdokoliv. Jedinou podmínkou je, že hráč musí být profesionál.

Hraje se totiž o profesionální karty, které nemohou využívat amatéři. Ty na české turnaje European Tour a Challenge Tour nominuje v rámci spolupráce s Relmostem Česká golfová federace.

Organizátoři turnajů ze společnosti Relmost už evidují první přihlášené hráče na kvalifikační turnaje, když mezi nimi nechybí mimo jiné Ondřej Lieser, který měl na podzim parádní formu a vyhrál dva milionové turnaje v Berouně a právě na Zbraslavi.

Za obě vítězství si připsal odměnu 200 000 korun. Tentokrát se o peníze hrát nebude, odměny v podobě karet ale mají vysokou cenu.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení