Vítěz Czech Masters pokračuje v Hongkongu ve skvělém výkonu

Paul Peterson

Šampion srpnového D+D REAL Masters Paul Peterson si vede skvěle i po druhém kole turnaje UBS Hong Kong Open. Američan si na posledním turnaji European Tour tohoto roku udržel dělenou třetí příčku, když v pátek zahrál dvě rány pod par a s přehledem postoupil do finálových kol.

Celkově jde Peterson šest ran pod parem hřiště, na vedoucího Rafu Cabrera Bella však ztratil v pátek tři rány. Španěl opět zahrál fantasticky, do skórkarty zapsal -5 a na čele leaderboardu má náskok tří ran. Peterson ztrácí další dvě.

I tak ale vítěz z Albatrossu může směle doufat v top 10. Na dobrou rundu si založil už v úvodu druhého kola, když na trojce a čtyřce zahrál birdie. Od deváté jamky však nasedl na houpačku. Ze zbývajících deseti jamek zahrál jen čtyřikrát par, jinak střídal bogey a birdie.

Definitivně si do té doby výborné kolo pohoršil na šestnáctce a osmnáctce. Dvě bogey v závěru ho v leaderbordu sesadily o jednu příčku níž.

Přesto může být osmadvacetiletý levák spokojený. Od vítězství na Czech Masters uhrál ve zbytku sezony na European Tour pouze 13. místo v Bad Griesbachu. Za to třikrát neprošel cutem. V Hong Kongu to však po dvou kolech vypadá, že na první turnaj nové sezony se připravil dobře.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení