Petr Dědek je podruhé otcem, gratuloval mu i Daly

Petr Dědek s Dannym

Ve středu večer se v podkrkonošské Jilemnici narodil další golfista. Jeho jméno? Danny Dědek. Ano, dochází vám to správně. Podruhé se stal otcem Petr Dědek, šéf promotérské společnosti Relmost, která v Česku pořádá turnaje European a Challenge Tour.

Nejdůležitější data?

Středa 14. prosince, 18:33, 47 centimetrů a 2,72 kilogramu.

Co je ale ještě důležitější? Danny i maminka Eva jsou v pořádku.

"Když jsem se narodil já, tak mě doktoři pustili na zem a zlomili mi klíční kost. Tak jsem si raději všechno pohlídal a stál jsem doktorům, jak se říká, za zadkem. Všichni museli být v pozoru," usmívá se Petr Dědek, který si pochvaluje práci MUDr. Pavla Břeského a jeho týmu.

U svého prvního syna před 24 lety zvolil jméno nástupnické, tedy Petr Dědek junior. Tentokrát se podíval více na západ a nechal se inspirovat šampionem letošního Masters Dannym Willettem. A určitě nemusíme zdůrazňovat, že symboliku má i zkrácené DD.

"Jedná se o mezinárodní jméno. Myslím, že je dobré pro budoucího golfistu," potvrzuje Petr Dědek, vášnivý golfista, že golf bude i nadále jednou z nejdůležitějších součástí nejen jeho pracovního, ale i soukromého života.

Ze všech stran se ve středu večer začaly sypat gratulace. Jedna přiletěla i ze zámoří, konkrétně od Johna Dalyho, se kterým si Petr Dědek vytvořil během letošního D+D REAL Czech Masters pevné přátelství.

Daly by se dokonce měl stát během nadcházejícího ročníku turnaje na Albatrossu kmotrem malého Dannyho! "Ahoj brácho, kluk je nádherný. Gratulujeme, máme vás rádi," napsal dvojnásobný major šampion.

Tak ať se ti tady s námi líbí, Danny!

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení