Tiger našel svůj míček, podepsal víceletou smlouvu

Tiger Woods

Tiger Woods konečně našel svůj ideální míček. Ve čtvrtek oznámil, že podepsal nový kontrakt s firmou Bridgestone a i nadále bude používat její balónky s označením B330-S. Smlouva má být víceletá.

Tiger se s novými míčky vytasil už před dvěma týdny na Hero World Challenge při svém návratu na PGA Tour. Nové vybavení (i se dřevy od TaylorMade) vzbudilo pozornost a spekulace, s čím bude Woods hrát poté, co firma Nike přestala vyrábět golfové vybavení.

Po zkušebním provozu na Hero Woods a Bridgestone společně oznámili, že jsou od nynějška partneři. V tiskové zprávě stojí, že Tiger došel k rozhodnutí používat od teď míčky B330-S z vlastní iniciativy po delším zkoumání, co pro něj bude nejlepší.

"Skrze svůj osobní výběr došel k závěru, že mu tyto míčky přinášejí vynikající vzdálenost a přesnost z odpaliště, stejně jako optimální spin při ranách do greenu a kolem něj," uvedl výrobce.

"Nalezení správného míčku je extrémně důležité. Je to jedna z nejdůležitějších částí vybavení. A B330-S je pro mou hru nejlepší," cituje tisková zpráva Woodse.

"Ovládání impaktu a trajektorie letu je zásadní a s těmito míči cítím, že mám nad tím totální kontrolu. Nejsem tu jen proto, abych hrál, ale abych vítězil. A inovativní přístup Brigestonu mi v tom pomůže," dodal Tiger.

Woods se zároveň stane součástí marketingu firmy a to jak v digitální, tak i tištěné a televizní podobě.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení