Bude Bubba ještě růžovější? Prý už se pro něj barví míčky

Bubba Watson

Kromě Tigera Woodse se podle korejských médií chystá změnit značku míčků také Bubba Watson. Hodlá se však prý však trochu víc odvázat. Dvojnásobný vítěz Masters bude údajně používat barevné míčky.

Podle korejského deníku JoongAng Daily Watson již podepsal smlouvu s tamním výrobcem míčků značky Volvik, které jsou populární dosud především na LPGA, protože se vyznačují pestrou škálou barev.

Watson po léta používá u svého driveru růžový shaft a růžovou hlavu. Rád také používá různě barevné rukavičky.

Shin Dong-hwan, president Volvik USA, řekl médiím, že Bubba se chystá pro závěrečná kola turnajů používat i růžový míček. A možná i zelený pro Masters.

Nicméně Watsonův agent Jens Beck označil tyto zprávy za nepodložené a odmítl je dále komentovat. Faktem je, že Bubbova smlouva s dosavadním dodavatelem míčků, firmou Titleist, vyprší na konci roku.

The JoongAng Daily reportoval, že Volvik se chystá oznámit nové partnerství již příští týden. Podle deníku se výrobce s Watsonem dohodli na pětileté smlouvě, díky které si hráč přijde na 1,2 milionu dolarů. K tomu prý zinkasuje podpisový bonus a možnost nákupu akcií Volviku.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení