Novinky v bagu Roryho McIlroye: hole Callaway, míček Titleist

Bag Roryho McIlroye

Zdá se být jasné, s čím půjde Rory McIlroy do boje poté, co se bude muset rozloučit se svým golfovým vybavením Nike. Na první akci v roce 2017 by se měl podle posledních zpráv ukázat s holemi Callaway, kterými bude "bouchat" do míčku Titleist.

McIlroy musí stejně jako ostatní golfisté, kteří hráli s holemi Nike, řešit nové vybavení. Společnost s fajfkou ve znaku v minulém roce oznámila, že opustí tento segment a v golfu zůstane pouze co se týče oblečení a bot.

Tiger Woods už tak podepsal smlouvu s Bridgestonem ohledně míčků, když co se týče holí má nejblíže k TaylorMade. McIlroy pak podle všeho zvolí jinou cestu - hole Callaway a míček Titleist.

Podle blogu Na Laying Up bude na BMW South African Open, které startuje už 12. ledna, hrát s driverem Great Big Bertha Epic Sub Zero, železy Callaway Custom Apex MB, wedgemi Titleist Vokey a co se týče putteru, zvolí Odyssey.

A značka míčku? Titleist Pro V1x asi nepřekvapí.

Ještě ale prý nebyla podepsána žádná smlouva, takže se dá očekávat, že se McIlroy rozhodne až po ostrém testu nového vybavení. Podobně tomu bylo u Woodse, který se Bridgestonu upsal až po Hero World Challenge.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení