Ještě růžovější Bubba! Jeho míčky budou zářit barvami

Bubba Watson

Pokud jste fanoušky Bubby Watsona a necháváte se jím inspirovat při nákupu golfového vybavení, pravděpodobně už máte v bagu růžový driver. Připravte se však na to, že letos budou vaše dny na golfu ještě barevnější. Díky míčkům.

Watson se rozhodl pro zásadní změnu. Vždyť míčky jsou po holích tím nejdůležitějším, co golfisté k těm nejlepším výkonům potřebují. A Bubba vyměnil pro mnohé světovou jedničku Titleist Pro V1x za takřka neznámou jihokorejskou značku Volvik.

Její míčky zaznamenal během sledování říjnového World Long Drive Championship, kde finalisté používali právě barevné míčky Volvik. A jelikož i Bubba je znám svým nekompromisně dlouhými drivy, začal se zajímat. Stačilo pár týdnů a víceletá smlouva je na světě.

"Ti finalisté používali růžové a oranžové míčky. Koukal jsem na to, ale tu firmu jsem nikdy neviděl. Tak jsem si ji vygoogloval na internetu a něco si o nich přečetl," popisuje začátky celého příběhu levoruký bomber.

Co ho mimo jiné na Volviku zaujalo? "Je to malá firma. Nemůžete přijít a nalít spoustu dolarů do reklamy, protože to by vás mohlo rychle položit. Oni dělají věci jinak a díky tomu jsem si jich všiml."

Po krátkém, ale důkladném testování, do kterého se zapojil také kedík Ted Scott, se Watson dohodl na spolupráci. A tak už v tomto týdnu na turnaji šampionů bude pálit do dáli, nejen bílými, ale i růžovými nebo limetkovými míčky. A v budoucnu uvažuje dokonce o dvoubarevných.

 

New Year, new ball! Pumped to tee it up with @Volvikgolf! #ChangeTheGame

Fotka zveřejněná uživatelem Bubba Watson (@bubbawatson),


"Pokud chceme mít nějakou výzvu, tak do ní pojďme a udělejme něco, co bude vyčnívat z řady, ale stále to bude hratelné. Společnosti, se kterými chci spolupracovat, mě musí dát šanci se podílet na věcech a nechat mě také rozhodovat," říká jasně Watson.

Platí to jak u oblečení Oakley, tak u holí Ping. A nově to podle všeho bude platit také u míčků Volvik. Watson si od jejich přitom slibuje nejen to, že bude pálit ještě dál.

"Pořád mluvíme o rozvoji naší hry, tak proč nedat lidem šanci se trochu více bavit, udělat naši hru zábavnější, zajímavější a kreativnější? Tak, jako mi to Ping dovolil s mým driverem," dodal Bubba před čtvrtečním startem turnaje šampionů PGA Tour na Havaji.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení