Seznamka Czech Masters. Češka ulovila šampiona European Tour

celá fotogalerie (18) » Daniela Vágnerová

Být hosteskou na D+D REAL Czech Masters se vyplatí! Turnaj European Tour na Albatrossu nabízí spoustu příběhů. Tenhle je ale výjimečný a přesahuje hranice sportu. Je o dívce z Brna, která dnes žije v Jižní Africe. Ulovila totiž šampiona European Tour Haydna Porteouse.

Daniela Vágnerová ještě nedávno studovala na brněnské Veterinární a farmaceutické univerzitě, když si ke studiu přivydělávala jako modelka nebo hosteska. Měla k tomu všechny předpoklady. Je krásná, ví jak koketovat s muži... Prostě si to dokázala užít, a ještě na tom vydělávat.

"Zvykla jsem si téměř na všechno. Vždycky se najde někdo, kdo má blbé kecy a narážky a člověk to musí brát s rezervou, protože to prostě "vypuštění" chlapi mají ve zvyku. Nic vyloženě nepříjemného se mi nestalo. V Berlíně na akci mi návštěvník veletrhu nabízel 100 euro za sex," svěřila se mimo jiné serveru MUNImedia

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (18)

Když se v roce 2015 poprvé objevila na Czech Masters, jednalo se o rozhodnutí, které jí změnilo život. Ještě sice ne v daném roce, ale hned v tom následujícím.

Jako hosteska měla na starosti nejrůznější věci, hlavně se ale měla líbit jak návštěvníkům, tak hráčům. A starat se o jejich spokojenost. Loni v srpnu během třetího ročníku přitom ještě žila se svým přítelem, se kterým jim to však neklapalo a brzy po turnaji přišel rozchod.

A prostor pro další "akci", ze které vzešel tento status na Facebooku.

Haydn Porteous, šampion Joburg Open z minulého roku, se na Albatrossu ukázal poprvé v roce 2014, kdy prošel cutem. To se mu sice poté, co v roce 2015 vynechal, loni nepovedlo, ale podle všeho v Praze získal jinou trofej než tu křišťálovou od Mosera, pro kterou si došel Paul Peterson.

Haydn Porteous během D+D REAL Czech Masters 2016 (foto: GettyImages)

Zhruba před dvěma měsíci se totiž začaly na Danielině instagramovém profilu, který byl veřejný, ale v úterý se změnil na soukromý, objevovat tak trochu provokativní snímky z Jižní Afriky.

Na Vánoce se ještě vrátila domů do Uherského Hradiště, ale teď už je zpět v Jihoafrické republice a oficiálně jako přítelkyně golfisty, který si na European Tour a Challenge Tour zatím během kariéry vydělal přes 508 tisíc eur, v přepočtu tedy skoro 14 milionů korun.

Hayden Porteous se aktuálně připravuje na domácí turnaj evropské série BMW SA Open, kterého se v tomto týdnu zúčastní i Rory McIlroy. Zatímco ten vyrazil na safari sledovat lvy, Haydn s Danielou navštívili slony.

 

Just another day in Africa...

Fotka zveřejněná uživatelem Haydn Thomas Porteous (@haydnporteous),


Nezbývá než zamilovanému páru držet palce, ať jim to dlouho vydrží. A ať se Haydnu Porteousovi, který na některých fotkách vypadá jako jednovaječné dvojče Filipa Mrůzka, daří také na hřišti.

Daniela Vágnerová se pak přiblížila svému snu, to, když vyprávěla o tom, kde by chtěla být za deset let: "Mám přesné plány. Chci mít krásnou spokojenou rodinku, skvělého muže po svém boku a úspěšnou kariéru. Snad to všechno skloubím dohromady."

Bod dva aktuálně splněn.

Více fotek krásné Daniely a Haydna zde

*aktualizováno 10. 1. 2017, 17:55

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení