OBRAZEM: Hluk prosím! Hvězdy v Abú Zabí jako DJs

celá fotogalerie (15) » Golfové hvězdy jako DJové

Čtyři světové hvězdy si před turnajem European Tour vyzkoušely roli DJů. Rickie Fowler, Henrik Stenson, Ian Poulter and Dustin Johnson se v Abú Zabí v rámci propagace turnaje připojili k populárnímu britskému DJi a rozhlasovému producentovi Reggie Yatesovi a na drivingu bavili nejen sebe, ale i přítomné fanoušky.

Abu Dhabi HSBC Championship patří mezi nejinovativnější podniky světa. Loni zde mohli hráči poprvé vyjít do tréninkového kola a Pro–Amu v kraťasech nebo se proháněli na Golfboardech.

Letos se přidá hudba na přání, která bude hráče doprovázet z driving range na první týčko. Vše k radosti šéfa European Tour Keitha Pelleyho.

Bývalý DJ britského BBC Radio 1 Yates učil golfové hvězdy DJským trikům.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (15)

Ti zároveň vyměnili klasické turnajové cedulky s nápisem "Ticho prosím" za ty, které hlásají pravý opak a podporovali tak fanoušky k hlasité reakci.

"HLUK PROSÍM!"

Hudba má ještě více vylepšit atmosféru turnaje, který ve středu odstartoval Pro-Am. První kolo navazuje ve čtvrtek.

"Mám skvělé vzpomínky na své loňské zdejší vítězství. Atmosféra je tady jako na žádném jiném turnaji na světě. Dnešní DJing na drivingu je přesně tou akcí, která pomůže přitáhnout pozornost mladých lidí. Už se nemůžu dočkat, až půjdu za hudebního doprovodu natýčkovat svůj první míček a vykročím za obhajobou," prozradil Rickie Fowler.

FOTOGALERIE DJSKÝCH GOLFOVÝCH HVĚZD ZDE

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení